3x auto fem. Blue Mammoth HPS 400W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.12.2014
112
238
43
Kolumbija
Evo draga moja Vutro zadnji Update dan 72.

Mislim da je ovo jedan od duzih automatika koje cu odraditi! Grow mi je bio jedan od laksih uz vasu pomoc, ipak je to bio automatik koji ne zahtjeva previse. Tako da ce definitivno sljedeci grow biti puno zanimljiviji. Od ove dvije biljcice koje su ostale jedna je malo zakrzljala posto je vislja, ali neka, bit ce barem neke gandjice za uzivati.
Napravio sam prije tjedan dana flush zatim sam kada je zemlja bila potpuno suha dao im full dozu hesi bloom i F+. Sad je zemlja suha i male su spremne za pod noz.
Evo zadnje slikice prije skidanja, naravno, ocekujte smoke report i par slika kada bude gotova i spremna za rolanjee. Veliki respect za sve forumase :let::cool23::respect::vutra::mario:::banana_rasta::rasta:

DSC_0146.JPG DSC_0147.JPG DSC_0148.JPG

 
  • Sviđa mi se
Reactions: lauba and MMSplit

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Ostavi to još dve nedelje barem,rano je za skidanje ovako :(
A i ne razumem čemu flush pa puna doza pa harvest???
Flush pa sledećih par zalivanja samo voda da se oslobodi viška soli i đubriva i da hranu crpi iz listova tj pustiš je da požuti slobodno ;)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.385
2.598
BM mora biti gotov za 8 tjedana najkasnije.Ja sam sugerirao malcu da skine mamuthe i da krene u novi grow a odgovrnost za ovaj cu ja preuzeti ...los mentor jbga :)
Weedie je box slagao sam i tu je bila greska na koju nisam stigao reagirati.
Uglavnom tu je kvaka...velicina boxa i neodgovarajuca rasvjeta.reflektor !!! banana.
Idemo ispocetka..kontrolirano ;)

Ovo cemo zavrsiti.
malac daj smoke-report i ide u zavrsene
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedie
27.12.2014
112
238
43
Kolumbija
Opa nemoj mi mentora dirat;) .. ipak sam se trebao vise informirat priije nego sto sam krenio u akciju.
Iduci grow ce mi biti jos zanimljiviji, s puno promjena i novih ideja :D Mentor i Vutrrici su mi pomogli maksimalno i stvarno veliki :respect:.Jer bez vas tesko da bi djevojke izvirile uopce! Za prvi grow sam presretam imam svojih ruku djelo za pustiti i to je nesto najbolje ikad! Smoke report slijedi za koji dan.. dok zavrsim sa susenjem! Pozz evo par slika, iz onog najzanimljivijeg dijela growanja
: :banana123::banana_rasta::drull: :makaze:

DSC_0002.JPG DSC_0003.JPG DSC_0004.JPG DSC_0005.JPG

:vutra::vutra::vutra::vutra:
 
27.12.2014
112
238
43
Kolumbija
Evo mene, ispricavam se sto ste me cekali. :crazyd: Vrijeme je i za moj smoke report. Nisam dobio puno od ovoga uzgoja, ali isplatilo se. Gandja je zakon. Totalni high, nimalo me nije spustala. Iznenadilo me sto miris nije intenzivan, osjeti se fino, ali ne moram zraciti prostor tri sata. Okus je odlican, lagan za pusit. Nema pritiska u prsima, ne udara mi na tlak, nego me bas digne i stavi mi osmjeh na lice. Sve u svemu ovaj prvi grow mi je odlican ima sam svojih ruku djelo za pusiti :) Zahvaljujuci vama vutricima! Nadam se da nisam radio puno pocetnickih grešaka i da sam poštovao ovaj forum! Hvala svima na suradnji i pomoci! Definitivno ce biti jos dnevnika :banana_rasta: Ovo je moj prvi dnevnik završeni i preponosan sam ! :let::vutra:
:respect::respect::respect::respect::respect::respect::rasta::rasta: