3x auto fem. Blue Mammoth HPS 400W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.12.2014
112
238
43
Kolumbija
Update dan 52.

Danas bi bio red za jedan update. Jucer su djevojcice papale hesi.Po planu kako je receno pola preporucene Bloom,i pola F+.Kako ih promatram jako su zadovoljne s hranom.Nemam nikakih problema i simptoma koji su zabrinjavajuci.Sljedeci grow obavezno Ph metar. Da ne dolazi do problema s tim.Jer ovako sam mogu samo otprilike ocjeniti. A od kada ih gnojim ne dajem im limunsku jer hesi mi korigira sam Ph ali ocito ne dovoljno.
Zato znam za iduci put. Sve vise hedovine se vidi na djevojkama. Miris je također sve intezivniji, a meni dan svaki ljepsi :D Definitivno sam odlucio da mi je growanje postalo pre zanimljivo i uzivam u tome necu stati na prvom growu. Nadam se da cu jos puno nauciti uz vasu pomoc. Sljedeci grow vec planiram neke treninge radit i isprobavati svakakve zanimljive stvari. Do tada se zadovolljavam s uspjesnim prvim growom. Btw. Nadam se da ce tako i ostati.:watch:
Pozz svima sudionicima. Posebno mome mentoru Opa! :D :respect::wave:


:sun2::sun2::sun2:Moje djevojke u prilogu :sun2::sun2::sun2:
DSC_0093.JPG DSC_0106.JPG DSC_0107.JPG DSC_0108.JPG DSC_0109.JPG DSC_0110.JPG
 

Brkato Prase

Mali covek sa velikim stomakom!
08.09.2015
262
519
93
Darkwood
Nisam hteo da pametujem ali ja sam to zutilo spazio jos na proslim fotkama iako pod hps.

Jedan od boljih saveta koji sam procitao je taj da je veoma bitno sto pre nauciti kako spaziti nutrient zakucavanja ili takozvani lockouti koji su najveci uzrocnici problema u indoor ako izuzmemo nametnike.

Najveci problem kod lockouta je taj sto kada jedan element zakuca cesto povuce i drugi.
Najcesci lockout je nedostatak Calciuma(najvise se absorbira od PH 6.5 do 9.1 ) koji odmah povuce i Mg i
Resenje je redovan monitoring PH kod zalivanja i izbalansirana hrana za biljke te nije lose ponekad proveriti PH i EC runoffa.


Naucite sta je Nekroza a sto Chlorosa jer su ostecenja na listovima razlicita i lakse je naci resenje.
Nedostatak Mg, Iron, Sulfur i Nitrogen prouzrokuju nedostatak chlorofila i zbog toga se javlja zutilo t.e zute tacke na listovima.
Nedostatak Zeleza i Calciuma ubija zdrave celije na listovima koji su sastavni deo zivih organizama na biljci koje odumiru i javlja se takozvana Nekroza ili braon tacke.
chlorosis and Necrosis[4]_thumb[7].gif

Ovo kod tebe je moguce Mg ili Zinc lockout koji su slicni i pocinju zutilom na sredini listova pa se sporadicno pretvaraju u tamnije tacke na listu.
Imas jos vremena da sredis taj lockout mada je trebalo da reagujes ranije posto imas jos dosta do kraja i bolje je da pokusas da resis problem nego da imas jos vecih problema.

Izvor i step by step vodic sa fotkama na :
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=231387
I dobro objasnjenje : http://www.rollitup.org/t/nutrient-lockout-explained.8596/
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.385
2.598
Ok samo bez filozofiranja ! Svi znaju sta je a nitko ce napisati sta napraviti haha teoreticari.... pun je forum takvih :)
Malac biljke u kadu i svakoj 5x vise vode nego je pot.Pusti da se zemlja osusi i full doza svakoj.Pozutilo nece pozeleniti ali ce biljka zavrsiti i dobit ces hrpu marihuane ;)
Kružis.
Sljedeci grow ph metar obavezno !!!!
 
27.12.2014
112
238
43
Kolumbija
Hvala Opa! Dogovoreno, mislio sam samo staviti tu jednu koja je pozutila jer mi se ostale dobro razvijaju i pune su zelenila pa cu probati samo s jednom zasad. Ove druge cu pustiti da vidim kako ide pa cemo vidjeti sto dalje. Da li ta voda s kojom ispirem treba odstajati ili odma iz pipe direktno u pot?
Pozz vutricima, hvala na podrsci, sva sreca da sve kruŽim :D:respect::banana_rasta::let:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.385
2.598
Ispod tuša :) pustis da polako curi i tako pun krc.Ako je posuda od 10l treba ti 50l vode...Zadnjih 10ak litara pripremi u nekoj kanti i neka bude izbalansiran ph u tih zadnjih 10l ;) i to je to
 
27.12.2014
112
238
43
Kolumbija
Hahah. hvala @W8 For It Da to je jedna od najvecih greski nije problem ni u tih 7-8 eura. Ali sada vec u ovom razdoblju mislim da mi nece puno pomoci. Ali sljedeci grow definitivno ne pocinjem bez ph metra! Da ne dolazi do ovih "žutih" problema :objesen:
Dobro je dok si ljubomoran kad ne budes bio e onda cu se zapitati haha :wave::thumb:;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: W8 For It
01.11.2015
56
106
33
Eh necu dugo bit ljubomoran...sad sam ljut i kupio sam zicu sto znaci da cu svoju decu da vezem i ima da daju sve od sebe jer im danima prijetim solnom kiselinom ak nebudu debele :grrr:
Makar je prvi grow ali ima da budu debele jer ih prevec volim :ljubav:
Sigurno mislis ovaj je :crazyd:
 
27.12.2014
112
238
43
Kolumbija
Dan 62.

Jucer sam skinuo jednu biljcicu koju sam flushao prije 5 dana. Kada se zemlja osusila. Izvadio sam ju van i lagano capa capa :D Prvi puta sa svojim rukama sam nesto tako dozivio i osjecaj je pre jeben kao sto svi znate.Bio sam pre ponosan i sretan znam da je to mojih ruku djelo. Neopisivo!!:banana_rasta::vozdra::drull::rasta:

Dvije sam ostaviio jer su one jos u dobrom razvoju, zelene se nema zutila samo napredak tako da sad imaju vise prostora sestra im je napustila kucicu ;) Nih sam jucer takocer nahranio uobicajenom dozom pola preporucene hesi F+ i Bloom pola preporucane.:sun2::sun2:

Hedovi od biljcice koju sam trimao sam poslago na 2 kata u kutiji na cisto bijeli papir. Stavio sam vent da cirkulira zrak unutra i ima rupa za ispuh zraka. Ako imate kaki bolji savjet za susenje volio bih cuti jer kao sto znate prvi puta sušim ganju. Jako sam zadovoljan s prvim growanjem zahvaljujuci vama uspio sam pregrnuti onaj pocetak kad je sve nejasno i najteze.Veliki respect Vutri.org i ocekujte jos puno mojih dnevnika i eksperimentiranja i druzenja samnom :D Pozz svima i hvala vam na podršci.:vutra::respect:

P.S. Biti ce jos postova dok su jos dvije „bebice“ u boxu! :D:wave:

20151217_200141.jpg DSC_0135.JPG DSC_0136.JPG DSC_0137.JPG