3x Northern light auto, 4x domaja - Outdoor 2016. by _ziggi_

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

_ziggi_

Aktivan Član
15.05.2016
176
1.149
143
poz. imam mali problem: ostao sam bez gnojiva. jedino sto imam je plantela list i neko gnojivo BIOPON npk 5,9-4,5-4,6 . Jel im mogu sad samo ovaj tjedan dati po duplu dozu tog gnojiva? i onda pocetkom drugog tjedna kad kupim opet redovno za cvetanje?
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Sa azotom produzavas cvetanje sto ne verujem da zelis.Ja bi radije isao samo voda dok ne nabavim fosfora,ili daj neki mikrobioloski sa zemljisnim bakterijama.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: amrildooo

_ziggi_

Aktivan Član
15.05.2016
176
1.149
143
UPDATE

1. i 2. biljka su u 5 tjednu cvjetanja. ova 3, kasni za njima za nekih tjedan-dva. za dva tjedna sam mislio skinuti ovu 2. i glavne topove 1. a ostalo ostaviti kolko mi vrijeme dozvoli.:makaze:
Nema ni najmanjeg traga budji sto me jako obradovalo (izabrao dobar sajt koji je dosta prozracan i na polju). Nemogu se strpiti pusiti ove ljepotice jaoooo .Evo fotke i uzivajte :rasta:

Biljana 1

IMG_0378.JPG

IMG_0381.JPG


IMG_0382.JPG

IMG_0385.JPG

Biljana 2

IMG_0379.JPG

IMG_0389.JPG

IMG_0391.JPG

:drull::drull::drull::drull:

IMG_0392.JPG

IMG_0393.JPG

IMG_0394.JPG

Biljana 3

IMG_0380.JPG

IMG_0398.JPG

IMG_0399.JPG


+ par zajednickih :let:

IMG_0400.JPG

IMG_0401.JPG

Ekipa najjaci ste <3 <3
:vutra:




 
Poslednja izmena:

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Ako ce ti vrijeme dopustit pusti ti njih i duze od planiranih dva tjedna.Mogu one furat jos.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: _ziggi_

_ziggi_

Aktivan Član
15.05.2016
176
1.149
143
Pozz. Samo da javim situaciju. :zvezda:: Kod mene drugi dan za redom kisa cjeli dan. Prognoza kaze da ce se takvo vrijeme nastaviti, uglavnom jedan dan kisa a drugi oblacno i tako redom. Za sad budji jos nemam al se bojim da od ove kise ne dobijem jer do sad cvijetovi nisu ni jednu vecu kisu dozivili. Malo cu cesce kontrolirati za budj i skidam 14.10. ako bude sve uredu. Sad kod mene dnevne temperature min 7-8 stupnjeva a max 12-13. Jako mi je zao nece dofurati do kraja al jbg . Pitanje: dal mi se isplati cekati jos dva tjedna kise ili ubrati sad za vikend? Dal se hedovi debljaju po kisi i tmurnom vremenu? Jer ako cekam dva tjedna kise riskiram budj jer nisam spricao nicim o_O:makaze:
 
Poslednja izmena:

Gaf

07.01.2016
343
225
43
47
Prijatelju bolje da pada kisa par dana i da je poslje oblacno, nego da padne kisa i poslje toga sunce i tako par dana.Takvo vrijeme je najpovoljnije je za pljesan.Biljka(cvijetovi)raste i po kisi, samo normalno manje nego po ljepom suncanom vrijemenu, samo ti pusti biljke, normalno malo cesce ih provjeravaj i ako ti se pocne pojavljivat pljesan stignes skinuti biljke, nego da im uskratis vrijeme koje im je potrebno da sazre mozda i bez pljesni, nemoj nista unaprijed zakljucivat i odlucivat, pricekaj i vidjet ces sve po biljkama kaj trebas napravit ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: _ziggi_

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Nemoj tako pricati sta bude bude. Nego lijepo pojacaj posjete na mjesto i prati situaciju. Ako se i pijavila plijesan/budj probaj prvo to pazljivo odstraniti. Jednostavno kad je ovako vrijeme u pitanju trebas cesce ici na mjesto. Stvar je jednostavna. Prvo pocnes odstranjivati i polako se boriti da dobijes na vremenu ali ako se pocne previse siriti skidaj biljke. Nema tu puno mudrosti. Sretno!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: twins83 and _ziggi_
18.01.2007
23
7
3
37
Dobro je prošlo s obzirom kako je počelo. Lijepe su ti biljke, grmolike i imaju dosta materijala. Budi sretan što su ovako ispale s obzirom na sve. Da lišće žuti to je normalno i da otpadaju listovi. Ja sam imao nesreću prije par godina kad je čovjek došao pokositi sa kombajnem svoj sajt i skupa sa mojim biljkama koje su bile prekrasne u 8. mjesecu ako se sjećam. Poberi ih kad dođe vrijeme i nemoj se družiti sa sumnjivim ljudima da nemaš problema s murijom. To je najvažnije. Sretno do kraja. :spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: _ziggi_

_ziggi_

Aktivan Član
15.05.2016
176
1.149
143
UPDATE
Pozz. Biljke sam obisao. Docekale su me skoro na podu pod stranu, jucer je puhao dosta jak vjetar. Privezao sam ih jos bolje. Onda sam provjerio za budj ali budji nema ni malo. Sad jedno pitanje: Sta je to kad otvorim head kao calxy ? Prosli tjedan sam nasao menku unutra a sad gledam i nema menki, prazni su al su posvuda. Pitam dal je moguce da je oprasena? Ev slike.

wp_ss_20161006_0001.png

Btw. skidam ih drugi petak :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

Gaf

07.01.2016
343
225
43
47
Prijatelju vjerovatno ti je biljka kako se zna desiti izbacila koju sjemenku, a calixy te netrebaju zabrinjavat ako nema menki.Na svim hedovima imas calixe, nekom vise, nekom manje, btv, meni je jedne godine na automatu bilo tolko calixa da je izgledalo ko neko bobicasto voce ;)