4 strain 4 brain grow (85w CFL vege, 600w HPS flower)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Haha, kao da se mačka popišala na drvo :ludaci_lol: . Ajde de, bar znam da ću ga izbjegavati jer mrzim miris mačije pišaline :)
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
04.07. 99. dan ukupno - 37. dan flower


Trihoma i odozdol













Kako listovi znaju nekada smetati i naci se ispred bud-ova neke savijem a neke i pokidam. Imam osjecaj da bi pred kraj mogao imati samo
grane sa bud-ovima... bar ce trimanje biti lakse.

Uspjelo krizanje i ostale dvije sa Vortexom tako da ce biti i par dobrih sjemenki. Zaboravih slikati izgubio sam se kad sam detaljno promatrao headove


Edit: Sad vidim da moram i jednu zajednicku opaliti, Flav je ispunio cijeli prostor iza i odlicno se strechao i popunio mrezu, skoro kao ove 2 zajedno


edit (mislim da je cetvrti po redu :D) .... naravno kao i uvijek, klik na sliku pa Zoooom Zooom :D
 

SikSTi

Aktivan Član
21.09.2007
115
40
28
36
U Evropi
crunkisi je napisao(la):
Pineapple Skunk smrdi kao da se macka popisala na drvo, prodoran jako i ne vjerujem da cu ga ikad vise growat. Oooodvratno
Bas sam mislio da bi moglo biti nesto sexy, ali kad tako kazes, vjerujem da cu se sjetiti toga ako ikad budem dosao u napast da to narucim... :)
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
A dobro jos nije gotovo, mozda tek pred kraj razvije pravi miris, ne bi me uopce iznenadilo.

Ali da trenutno smrdi, i to duplo vise od ove druge dvije... to sigurno :D
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
svaka čast,meštre,odličan grow...kao što sam već ovdje napisao,pratim ovo jer su mi ove xy sorte zanimljivije od ˝standardnih˝ sorti koje se manje više ponavljaju na forumu...ovo je jako dobar dnevnik! ;)
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Hvala na lijepim rijecima prijatelju. Mogu reci da sam jedno 2 mjeseca prije citao sve zivo i cega god sam se dokopao jer mi je sve totalno novo.Nakon sto sam vidio da je dosta ljudi bilo razocarano hermicima, oducio sam se na reg sjeme i dobio preporuku Subcoola i njegove TGA (The Green Alliance) ekipe.

Sto je najgore nisam jos ni probao "osnovne" vrste koje mi se cine must have kao Jack Herrer, LSD, OG Kush, Blueberry, Blue Cheese i da ne nabrajam dalje.

Polako idemo u nove pobjede i ako bude srece naci ce se i te vrste u mom boksu. Od prosle narudzbe mi je ostalo:


TGA - Kaboom
http://www.tgagenetics.com/Strains/kaboom.html

TGA - Deep Purple
http://www.tgagenetics.com/Strains/deep-purple.html

TGA - The Third Dimension
http://www.tgagenetics.com/Strains/the-third-dimension.html

Humbold Seed Org - OG Kush (Fem freebie) - ne znam sto od ovog ocekivati, cisto sumnjam da je OG Kush :D


Tako da znate sto vas ceka na sljedecem grow-u. Takodjer cu sexat ako bude muskih pa ce opet biti sjemenki opakih kombinacija :D



I da ne bude puno pricamo - malo slikamo :D







Cisto da vidite kako se popunjuju grane






:smoke18: Malo truda i ako ja kao amater ovako nesto mogu, onda mogu svi.
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Sinoc zalio opet sa Plantelom Zeljezo (taman je mala bocica za ovaj grow do kraja).

Dok sam premjestao grane kako bi i one malo zaklonjene imale vise svjetla uspio sam jednu slomiti :( Valjda nisam dovoljno sacekao da se napije vode pa nije
bila toliko elasticna, ili pred kraj postaju sve kruce nisam siguran... Bilo kako bilo naravno da nisam bacio nego sam se okusao u trimanju :D

Querkle je u pitanju


VS7b3Onl.jpeg


http://i.imgur.com/VS7b3On.jpeg


8rusNBbl.jpeg


http://i.imgur.com/8rusNBb.jpeg


dcJY63xl.jpeg


http://i.imgur.com/dcJY63x.jpeg



Nek se susi, jbg sad :smoke18: ... cudo nisam vec prije nesto sjebao :shit2:


E da, stavio sam im klimu, nece se moje cure kuhat na 29C u boxu :D
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Upravo zavrsen novi flush... Sve teze i teze ih je vaditi ispod mreze i ponovno vracati ali ide nekako, uporan sam i strpljiv u isto vrijeme :D


Ljudi moji to je sve postalo toliko ljepljivo da ih ne mozes odljepiti od mreze, o prstima da ne pricam. Kada sam zavrsio reko idem iz zajebancije vrtit prste da vidim jel mogu ista hasha napraviti. Mogu vam reci da me iznenadilo jer sam dobio kuglicu precnika oko 3mm. Nije mi se dalo skupljati pa sam ju samo zabio u vrh nedovrsenog jointa od jucer.

Upalio... povukao... i odmah kada je dosla vatra do kuglice poceo se osjetiti prekrasni miris tropskog voca. Od 2-3 dima imam osjecaj da sam se fino opustio jer mi lice bridi :D

Premoren sam sada da ista slikam pa ce biti sutra novih slikica.


Ovaj put sam ih flushao ali sa sam dodao Plantele Cvet oko 20% od normalne doze tako da ne pregladne i imaju malo da nastave rast do sljedeceg zalijevanja.

Jbt zajebano post sastaviti imam sto misli koje pokusavam strpati u jednu recenicu pa to sve izgubi smisao

Pozdrav :snupi: :smoke18:
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
svima nam se slomije pred kraj po koji hedic hahah izvalio sam :D salu na stranu,cepas ti to junacki!
p.s. TGA opravdava 40godina iskustva! jedva cekam krajnji smoke report kad sve lepo odstoji,pa na zimu da rokamo plush berry :)
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
09.07. 104 dan ukupno - 42. dana flower - 6 tjedana


















Usput, probao sam osuseni querkle, koji se eto nije stigao ni razviti, sto je sve moglo biti :( Sve su to misli koje su mi prolazile kroz glavu... dok nisam zapalio :D

Raketni pogon - cijelo tijelo apsolutno nikakva bol, faca se topi, oci malo teske ali nije me zaljepilo za kauc. A okus... ovo je najbolji okus koji sam ikada imao priliku probati. Malo ljesnjak i uopce ne mirise kao vutra kad se zapali... prije kao kad netko vani pali sijeno ahahhahhh. Drzi nekih 2, skoro 2,5h

Vec u ovom stadiju je minimalno duplo jace nego bilo sto sam uspio nabaviti sa ceste. Totalno sretan :D dim je cist, ne grebe grlo nimalo... pepeo skoro potpuno bijel


Imam od ove male grane za jos 2-3 ovakva kvalitetna napusavanja :snupi:

Pozdrav :smoke18: ispisujem se sa pjesmom

http://youtu.be/kqDL5DsmWOk
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Ljudi moji pa ja imam manje od 2 tjedna do kraja a cijelo vrijeme mi se u glavi mota 3 tjedna :D

Imate kakav dobar savjet za zavrsnu fazu? Mislio sam dalje zalijevati cistom vodom samo i prepustiti ih same sebi... ali sigurno vi imate nekih boljih ideja...

I kada okvirno da zadnji put zalijem prije harvesta? Dan, dva, tri prije?

Hvala!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Flushaj biljke prvi tjedan i onda ne zaljevaj opce do pocetka drugog tjedna pa ponobi proces.
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Ne vjerujem da mogu prezivjeti tjedan dana bez vode... Nakon flusha ako cekam 4 dana biljke se toliko opuste da svaki put strahujem hoce li se vratiti medju zive. Jednostavno popiju svu vodu vec nakon 3 dana. :signs053:


mozda je i ventilacija pridonjela brzem susenju, uz klimu, jako svjetlo i puno vjetra ... nisam pamet

MONSTER EDIT: Ipak imam jos 3 tjedna... sva sreca zapisujem ali ne bi ionako rezao bez pogleda kroz povecalo. Jedino sto bi prestao hraniti vec 3 tjedna prije...

Ovako cu im sada jos jednom dati pola doze pa zadnja 2 tjedna nista
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.