4 strain 4 brain grow (85w CFL vege, 600w HPS flower)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Mali update, nakon zadnjeg flusha zalivene su sa tocno duplom dozom plantele i iako jako malo, mrvicu su vrhovi listova sprzeni (malo manje od 1mm ali se ipak vidi)... korisno meni a i svima koji koriste Plantelu Cvet u indooru - maks je nekih 1,7-1,8 x puna doza i vjerujem da bi se izbjeglo i to malo izgaranje,

Stigao i pH metar ali pocket size i odlican je i mal pa sada (bolje ikad nego nikada) znam tocno pH kojim zaljevam.

Pipin pH je tocno 7,4 tako da znate cime sam zalijevao do sada ;)


Po rasporedu imaju jos 14 dana do kraja... sudeci po ovome sto vidim The Flav nije ni blizu kao ostale dvije, pa ce dobiti jos jednu punu dozu hrane i drzati cu ga tjedan dana duze pa cemo vidjeti kako se razvija situacija.


Slike govore tisucu rijeci


 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
ne znam sta si hteo dobiti dupliranjem doze, al dobro je i proslo ako su samo to posledice... inace ko bombona, sve 5+
 
  • Sviđa mi se
Reactions: crunkisi

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Glupa logika, sva sreca nisu skoro nikakve posljedice. A na greskama se valjda uci :D da nisam to napravio stalno bi se cudio sto bi bilo kad bi pojacao dozu...

Sada znam za sljedeci put da komotno mogu hraniti sa 1,5x bez posljedica :) mozda budu veci cvjetovi iako sam i s ovima jako zadovoljan
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
crunkisi kada vidim ovo tvoje dode mi da razvucem zicu ali neka na zimu ,mozda:)
dupla doza Plantele mi jako lose zvuci ako nije outdoor.Mislim da su cure imale srece jer se to dogodilo samo jednom;)
Pitanje sta bi bilo da su dobile jos jednom toliko Plantele;)
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Dodana jedna ljepsa slika :D

Ali bas kao sto Jack kaze, Flav je jedino dobio jos jednu dozu ali on ide tjedan dana duze (iako isto pise 56 dana za strain, vjerujem da ga je onaj moj misshap usporio u rastu i tu izgubio tjedan dana na oporavak).

Querkle i Pineapple Skunk su vec na debeloj dijeti i nema hrane do kraja. Skunk vec poceo izvlaciti iz listova, nevjerojatno brz strain i skidam im kapu na tome. I dalje je neusporedivo s obzirom na kolicinu kristala, Querkle nije normalna sto se donekle vidi i na slici.

Pozdrav sima :smoke18:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
fotka je odlicna, samo sta je na njoj, bas nemas naviku napisati koji je strain u pitanju, a imas brendirano i znas sta je sta, nije fer ;)
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
A sorry zaboravio :D

editiram odmah... a stavim veceras zumirane budove i napisem koji je koji strain. Istina nisam razmisljao o tome a sigurno vas zanima.
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Navodno bi trebale dolje za 5 dana, vidjet cemo da li ce biti spremne. Mislim da cu morati malo duze, jos uvijek imam oko 40/60 prozirnih i mlijecnih i svake prijestupne jedan smedji.

Osim kod Flav-a, on treba sigurno duze...









































































Eto toliko zasad, budite mi pozdravljeni :smoke18:


Ninja edit: ispisujem se s pjesmom



http://youtu.be/DIOTaOxxIYM
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Pitanje, posto nisam zalijevao nakon zadnjeg flusha... zanima me sto da radim u slucaju da ipak trebaju malo duze? Vjerujem da ce Pineapple Skunk biti gotov u ponedjeljak ali Querkle bi mozda mogao malo duze dok za Flav-a znam sigurno da mu treba jos minimalno tjedan dana.


Kako zalijevam u tom slucaju, odnosno ne zalijevam? Uzmite u obzir da je zadnje zalijevanje (flush) bilo u ponedjeljak


Hvala :ridinghorse:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Crunkisi...vjerovatno je dilema dali dati full dozu ili ispratiti do kraja sa cistom vodom?!
Imas do kraja jos par dana .Sumljam da bi full doza nesto znacajno promjenila, osim sto bi morao opet ispirati;)

Btw...odlicno si ovo odradio :thumb:
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
A ne ne, zadnje hranjenje je bilo prije skoro 2 tjedna... cistu vodu dobivaju. Ono sto me muci je sto sam procitao da ih treba nakon zadnjeg flusha pustiti da se suse tjedan dana pa rezati.

Moj "probmlem" je sto mi je zemlja jako suha, a to nije problem kod Skunka koji sigurno ide poslje vikenda dolje. Je li problem ako zalijem par dana prije harvesta osim sto ce se duze susiti?
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
E hvala, to me zanimalo... inace, probao sam Pineapple Skunk jucer i odlican je. Ukusan, nista ne grebe a od pol grama smo se nas 2 razveselili odlicno... umirali smo od smijeha dobra 2 sata. Nadam se da ce i Flav takav biti... a Querkle si ostavljam za suzbijanje nesanice ili eventualnih bolova.

Eto ljudi jos malo i moj prvi grow gotov, biti ce i nekog vaganja. Jedino jos moram smisliti sto cu sa trimom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.