400W grow cooltube - critical & the church

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

hpsskank

Aktivan Član
22.04.2007
96
974
83
44
Ruže presađene u 6L tegle, treba pravit lst za dan dva a premaleni su ovi
Zemlja opet asef, zalijevano samo vodom. Gnojio nisam ništa, al pršim kad se sjetim po ružama sa vodom od 5% bio growa pune doze (0,25mL/L ) Temperatura u boxu je 25-27, noču 20 stupnjeva a vlaga 40-70%. lampa puštena
oko 20 cm od vrha ruža. Nažalost nema fotiča, al ewo dvije fotke mobitelom..za par dana ču ih stavit više

critical



the church

 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
strpljena :) sad su najslade dok su male ...sad si ih presadio neka se debljaju iz zemlje ni nemas potreba jos za gnojivom ..sretno :)
 

hpsskank

Aktivan Član
22.04.2007
96
974
83
44
Ma kakvo strplenje, niso ovu pure sative:) sutra lst, za tjedan dana ide sve skupa na cvetanje, inače če bit gužva..a meni su najslađe kad se osuše :)

pozdrav
 

hpsskank

Aktivan Član
22.04.2007
96
974
83
44
Evo malo lst-ja





030pz.jpg


Za tjedan dana ču ruže presadit u 11L tegle i malo razširit lst a onda 12/12..

pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
fin setup fin izbor sjemena :)

burazeru mislim, nemoj me uzet za ozbiljno, da ce tu bit dobra guzva, tek kad prebacis na 6 saksija od 11l ? :D bice šumarak pravi, plus lst si radio pa ima da bude gustoća u krvi :D

puno srece ti zelim i da docekas suhu "ruzu" u tegli ;)
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
lijepo lijepo to ide :) polako ali sigurno :) bit ce hedova za pusit a :)
sretno skank da bude kako si isplanirao i zelim ti sto vise materijala za pusit :)

peace out !
 

hpsskank

Aktivan Član
22.04.2007
96
974
83
44
Sačekat ču sa biobloomom dok se ne formiraju vrhovi, trebaju ruže sad N, neču ja da mi več treči tjedan cvjetanja požute glavni listovi i odpadnu..
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Nece pozutiti, ima i u bloomu dovoljno N...osim toga nedavno si ih presadio imas i u novoj zemlji N...iako moram priznati malo mi nije jasno to...prije desatak dana si ih presadio u 6l a sad ces u 11l...mislim taman ce ti se smiriti od stresa,razviti veci korjen i kad napokon ponovo uhvate zalet onda ces ih opet stresirati novim presadivanjem ...ja bih osobno preskocio to presadivaje u 6l ...nisi nista lose napravio dapace curice su divne i cestitam na njima no mislim da si ovim potezom izgubio cca 7 dana rasta...a posto ces ih presaditi uskoro ili vec jesi opet ces im dati novog N pa ti je to jos jedan razlog da poslusas dolara i krenes sa bloomom :)
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
extra je svida mi se jedino si sje.. sto nisi poredao datume na slikama da se lepo prati ovako

se nevidi razmak dani velicina biljke!
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Ljepe su biljke ali Churc je teska sorta za uzgojit,mislis da ce bit bolest po biljci a kad osusis razocaras se,treba bit maher pa njega dobro odradit.Lijepo napreduju odavde,i trebo si prvi tjedan cvijetanja sibnit punu dozu blooma,tako i 2,3,4,5.A 6 puknes fosfor plus tako i sedmi a 8 i 9 flush i dobijes bolest.
 

hpsskank

Aktivan Član
22.04.2007
96
974
83
44
creative biogrow dodaje se i kroz cvjetanje, samo u manjim količinama nego dosad..
ruže su pokazale da trebaju N (pogotovo indike pheno) zato sam pognojio sa growom, druga im ne treba zasada
manji su potovi manje se ruže isteže, zato više presađivanja..jer po mom iskustvima nije to nikad razlog za hermije
pa mogle su ostat u 6 L samo onda neb sve išlo po planu:)
not smoke zajebao sam samo to, da mi se lampa upali u 22 a ja trebam da ustajem u 4:)
domaja ja ne prekoračim pola pune doza blooma u 5 tjednu cvjetanja inače jest buuuurn..
al sve to zavisi od zemlje i genetike tako da neka svako gnoji kako misli da je najbolje za ruže
kod ovakve genetike teško što zajebat, al pure sative su drugčija pjesma
kad budem imao vreme ču slikat ruže izvan boxa da vidite da je sve pod kontrolom ;)

pozdrav
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Covjek zna sto radi, smarajte ga na PM da naucite jos vise :)))


U ovom growu (po slikama) nema ni jedne greskice.
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Upravu si sto se tice gnoiva. Kod nekih moras dodavati grow i tokom cvetanja ( max do polovine ).
Ocito si dobro prostudirao kako upotrebljavati gnoivo, a i za zemlju si u pravu jako zavisi kakva je.

Presadjivanje tri puta nije neophodno al ni neskodi ( licno ih odmah u 11l presadjujem, malo vise vremena dok se popuni korenom al nema opasnosti od stresa ).

Svako radi kako hoce jer je to njegova basta.

Biljke napreduju super i tako i izgledaju.

Sretno dalje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.