:::6th Seasplash Reggae Festival:::

Hesi Prodavnica Hempatia Organics Nutrients

Django

Aktivan Član
06.05.2008
99
2
0
35
možda se i zaletim, frend ima vikendicu u puli, pa imam gdje besplatno prespavat, samo ga treba nagovorit...

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
547
20
0
35
Nestasica para, bla bla... Ali nemaju bas opravdanja za cijenu od 250kn

Iako, koliko god ja serem, najvjerovatnije cu bit tamo ako sljaka dopusti

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
832
127
0
41
organizirala karte??:facesjump:

dragi moj karajack ja sam ti na tom seasplashu samo u prolazu, i to nedjeljom kada je besplatno, pa kao odem popiti pivo i vidjeti ostatke :) ne volem ti ja rege i ne pada mi na pamet davat toliku lovu na nesto sto me ne zanima..ali ponekad mogu srediti upad tako da se mozda i vidimo :)

uvijek za druzenje, bez obzira na muziku i upad ;)

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
540
113
Ne sjećam se
Bio sam na Seasplashu sa društvom koje je došlo čak iz Estonije, Italije i Španjolske i odlučili smo provesti 3 dana na festivalu.
Htio bih samo reći sljedeće:
Da je ovogodišnji Seasplash definitivno najlošiji festival na kojem sam ja ikad bio iz nekoliko razloga.

Monumenti je zmazana i neatraktivna lokacija daleko od svega, sve je puno smeća i nema mjesta za kupanje.
Ljudi koji su bili na Seasplashu, totalno bezveze... Poluidioti većina njih.
Počevši od onih koji se voze 100 km/h po kampu gdje ljudi imaju šatore i hodaju po cesti, do onih koji ne žele stati i dati informacije kako doći do neke plaže.
Cijene su bezobrazne, hrana je odvratna, a zvijezda rege festivala je bio Edo Majka i Vibronics koji su bili preloši.
40kn za 3 hrenovke na festivalu je faking bezobrazno i nek' se organizatori srame zbog toga.

Festival je strpan u geto; valjda svi oni koji ne vole komercijalno su u ovoj državi osuđeni na getoiziranje, a murije je bilo na svakom koraku uz to da samo ja znam nekoliko ljudi koji su uhvaćeni s kanabisom.

Nakon provedena tri dana u Puli, vratio sam se doma s gorčinom tim više što mi je finalni udarac zadao čovjek koji je vlasnik jednog restorana u Puli.
Naime, ekipa od nas 5ero smo ručali, kad smo završili s ručkom išao sam napuniti mobitel u taj restoran, a šef mi je rekao da se to računa 5€ura...

Toliko o hrvatskom turizmu i usranim festivalima. :thumbsdown:
Od danas sabotiram hrvatski turizam i putujem u Amsterdam prvom prilikom!

Čudno kako se čovjek može osjećati kao stranac u vlastitoj zemlji. Totalni disrespect za turizam RH i cijelu politiku RH. Biti dio ovakve ujebane nacije je žalosno. :kackepieksen:

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.796
70
73
hm neznam bozga kak si ti tak negativan dojam dobio lega mi je bio i kaže da mu je legendarno bilo, što se tiče dima kaže ima ga svuda ko da je legalno, hrana kaže bila neki vegeterijanski hamburgeri i kaže da su super bili onako puni raznog povrća štajaznam i kaže da je uređenje bilo super. Čovjek se maltene preporođen vratio kaže da je legendarno bilo i da se nije htio vratiti kuć od tamo.
A što se drotova tiče kaže bili su neki krimovac i krimovkinja ali nisu nikog rušili jer je očito bilo da svi puše još su kasnije s krimovkinjom basket igrali.
Jedino kaže da je vidio da su srušili neku konjinu što je sjedio pred ulazom i prodavo pakete dima mislim ono jako pametan čovjek

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
540
113
Ne sjećam se
Ma bio sam ja na Štinjanu prije 4 godine kad je bio Svispleš i bilo je legendarno.:sun2:
Ove godine mi je bilo totalno suck. :thumbsdown: Od sada dalje ili na Pepsi Sziget ili Ozora fest.
Moj prijatelj iz Estonije je davao interview policiji, dva frenda koja osobno znam su roknuli , najbliža plaža Puntižela je 40 minuta hodanja i pritom smo se izgubili negdje na makadamu, probali smo zaustavit prije toga dva auta koja su jedina prolazila uz nas i nisu se htjeli zaustavit.

Kad kažeš lega pretpostavljam da si iz Osijeka. Mi smo zadnji dan ostali bez dima i dva frenda su bauljali po kampu naišli na neke ljude iz Osijeka i ovi im dali neki hed koji smo pušili na putu doma :D Tak da :thumb: za OS. :b_jump:

U subotu je bilo ok, bilo je dobre drumbe od nekog PCP crew-a iz Motovuna, STillness su bili ok i ostala dva floora su vrtila dobru muziku pa je subota bila u redu, bio je zabavno i za neku čagicu. Ali sve ostalo... Bzvz.

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
49
0
34
hahaha... zato se fino prošverca, 250kuna stavi u džep, pošalje lijepo svih u 3 mile i kulira u nekom hladu:ninja::signs046::ninja:

Muzika na glavnom stejđu naravno da je bila loša... ali ne kužim...u napuštenom dijelu kao one kuće pržila jako dobra progresiva, ljudi čagali do 9ujutro bez prestanka, slalo se svima i svakome...kao neki bliži krug ljudi vibra... čak mi frenda tamo ugrizo jedan mali ludi pas:icon_lol::icon_razz: neki ljudi iz kamp kućice 100tinjak metara naprijed puštali neki jungle...tako da, ne znam za ostale dane...al prvi je elektronike bilo, a oni koji došli zbog reggae, eh, krivo mjesto iako se tako zove:respect:

p.s. i ja pohvaljem osječane...mi upoznali jednog dečka i curu (par), s njima bili i nekim francuzima tako da rišpekt za os:thumb:

07.09.2007
5
0
0
35
bozga je napisao(la):
Bio sam na Seasplashu sa društvom koje je došlo čak iz Estonije, Italije i Španjolske i odlučili smo provesti 3 dana na festivalu.
Htio bih samo reći sljedeće:
Da je ovogodišnji Seasplash definitivno najlošiji festival na kojem sam ja ikad bio iz nekoliko razloga.

Monumenti je zmazana i neatraktivna lokacija daleko od svega, sve je puno smeća i nema mjesta za kupanje.
Ljudi koji su bili na Seasplashu, totalno bezveze... Poluidioti većina njih.
Počevši od onih koji se voze 100 km/h po kampu gdje ljudi imaju šatore i hodaju po cesti, do onih koji ne žele stati i dati informacije kako doći do neke plaže.
Cijene su bezobrazne, hrana je odvratna, a zvijezda rege festivala je bio Edo Majka i Vibronics koji su bili preloši.
40kn za 3 hrenovke na festivalu je faking bezobrazno i nek' se organizatori srame zbog toga.

Festival je strpan u geto; valjda svi oni koji ne vole komercijalno su u ovoj državi osuđeni na getoiziranje, a murije je bilo na svakom koraku uz to da samo ja znam nekoliko ljudi koji su uhvaćeni s kanabisom.

Nakon provedena tri dana u Puli, vratio sam se doma s gorčinom tim više što mi je finalni udarac zadao čovjek koji je vlasnik jednog restorana u Puli.
Naime, ekipa od nas 5ero smo ručali, kad smo završili s ručkom išao sam napuniti mobitel u taj restoran, a šef mi je rekao da se to računa 5€ura...

Toliko o hrvatskom turizmu i usranim festivalima. :thumbsdown:
Od danas sabotiram hrvatski turizam i putujem u Amsterdam prvom prilikom!

Čudno kako se čovjek može osjećati kao stranac u vlastitoj zemlji. Totalni disrespect za turizam RH i cijelu politiku RH. Biti dio ovakve ujebane nacije je žalosno. :kackepieksen:

potpisujem

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
49
0
34
ko vam kriv šta se ne švercate na eventove:vb_kez: fino upadneš za nula kuna i onda ko jebe i organizatore i sve živo...ako ne valja, barem kažeš, kolko para tolko muzike:hehe::b_cyclops::facesjump::b_evil: