AK 47 and Northern Light - autoflower - indoor By Orbit 2nd try

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Ma i to sta kazes Power...

Ja cu sigurno svojima dodavati vodikov peroksid samo da odredim pH, bude skoro.
A i sigurno ste vidjeli one SmartPot-ove, zamjene za tegle s zemljom. Necu ih kupit al sljedeci grow idu obicne platnene vrece, to je isto ko smartpot da ga ebes :))) samo jeftinije



nego, Power, ovako od oka, sta mislis kolko ce orbit dobit suvog?
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....to ce nam rec orbit kad skine i posusi.......

@orbit-ciji je NL? kad je procvjetao?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
nikada ne radim takve procene, vrlo je nezahvalno kad nemam biljku pred sobom in vivo, strpi se pa ces tacno znati kada izmeri, ako bude merio...
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Neznam koliko cu doboti suhoga, kazu da automatici daju do 40 gr ako sam dobro skuzio...
Vidjet cemo..

NL je isto kao i AK, od neznam koga, jer je dobiven privatno...

jos oko 20 dana i onda cu je rezati, nezam kada tocno, pokusati cu procijeniti tocno :)
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Pa mogu nastaviti i ovdje, nisam isprva jer su razlicito "godiste"..

Iako, nije da je AK gotov... :)
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Vjerojatno "hedovi" crpe max. snage iz njih pa se suše to bi ja onako logikom zakljućio, neznam možda sam u krivu ali ima ovdje "profesora koji znaju o ćemu je rijeć":respect:
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
A cek sta je sad ovo jaooo opet sam zabrijo opet cete me zajebavat :)


Uglavnom, nisam skuzio da su 2 vrste haha pa ovu AK flushaj a ova ti jos nije ni blizu kraja, treba jos 3 tjedna minimalnooooooo


Edit:

Aha i to si napisao :D


Al opet sam ti krivo reko, nemoj ni slucajno gnojit AK ne moras jos ni flush joj kako sam naduvan idem spat :)
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
51
ak je flushan i nece gnojit, na prosloj stranici se pricalo o tome :) a NL ima posla jos minimalno 6-7 tjedana, a ne 3. neznam od kud ti to al ajd fulavao sam i ja svasta tako da no big deal :)
kako god, ovaj ak mi izgleda predivno, listovi se nakupljaju kristala sa hedova i hedovi se pune, neke dlacice vec su smedje, i ostale se polako smedje... bit ce toga bit ce toga :)) ljepo odradjeno orbit, sve pohvale , iako jos nije gotovo , vrhunski je grow odradjen i jako mi se svidja... :)

peace out !
 
30.01.2012
13
6
3
Može li netko da mi pomogne?
Moja biljkica stara je 28 dana, velika je oko 4 centimetra, posadio sam je u posudu od 12 litara, u zemlju koja je kupovna pogodna za sve vrste cvijeća.
Mislim da joj nešto nedostaje. Da li je treba gnojiti već sada, kako da je spasim?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
Giordano je napisao(la):
Može li netko da mi pomogne?
Moja biljkica stara je 28 dana, velika je oko 4 centimetra, posadio sam je u posudu od 12 litara, u zemlju koja je kupovna pogodna za sve vrste cvijeća.
Mislim da joj nešto nedostaje. Da li je treba gnojiti već sada, kako da je spasim?

drug, nesto tu gadno ne valja ako ima celih 4cm nakon 28 dana??? bilo bi dobro da okacis fotku, nemam ideju kako biljka stara skoro mesec dana ima celih 4cm, jel ziva ona... i cemu ovakvo pitanje u tudjem dnevniku, joj....
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
51
ovakva pitanja se ne postavljaju na tudjim dnevnicima kao prvo... kao drugo 4cm je velika a stara 28 dana? fali joj sigurno dosta toga s obzirom da nisi napisao ni koje svijetlo koristis ni nista, na osnovu cega da ti ekipa pomogne kad neznamo pod kojim uvjetima raste... da... nemoze ti nitko da pomogne... jedino sam sebi mozes pomoc... ufati se citanja i kreni u sljedeci grow spreman :)

peace out !
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Ljudi, prvi i drugi par internoda, tj. vrhovi na njima su mi zakrzljali... slabo svjetlosti dobijaju zbog ovih iznad njih.. moja ideja bi bila, da kada cu rezat biljku, da ju capnem iznad ta prva dva para internoda, i onda ta 4 vrha ostavim dalje pod lampom da se razviju do kraja jer ce doboti vise svjetla.. dali se slazete s time ? (ako sam uopce objasnio sto bi napravio)
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
51
ja nebih rezao nista jer samo bi potaklo stres i usporilo cvjetanje, a to lisce sta mislis odrezat, preko kojih se puni biljka energijom, biljka koristi da napuni cvjetove. tako da ja nebi nista dirao :)
ali vidjet cemo sta iskusniji igraci kazu... :)

peace out !
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Ma neee, ja mislim, kada biljka bude gotova, to je za 2 tjedna cca, tada da ju ne odrezem cijelu, nego glavnu stabiljku iznad prva dva para internoda, i onda da ovaj dio sto sam odrezao bacim na susenje, a ovaj drugi dio koji je jos u zemlji, da vratim nazad pod lampe na tjedan-dva...?
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
51
dobra ideja svidja mi se, iako sam je tek sada shvatio, ali neznam dali se moze to tako... nisam vidio da netko to radi ali neznam, po nekoj logici je mozda cak i moguce :)
jebi*a nemogu ti pomoc ali vjerujem da iskusniji igraci ce ti dat odgovor koji trazis :)

peace out !
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....orbit mozes to slobodno napravit, negdje sam na nekom videu vidio (mozda cak na forumu) neki amer je imao 300 klonova, radio Sog i nakon 55 dana odrezao je top cole a one popcorn badove ostavio jos 5-7 dana da malo ojacaju i napune se......

......i ja imam takav problem sad sa skunkom jer imam pun kufer tih popcorn badova i mislio sam napravit to da odrezem glavne vrhove al ja sad lagano rezem ove vece listove da ti manji hedici dobivaju svjetlost.......

.....mislim da s tom metodom nemas kaj pogrijesit......:icon_wink:

BTW-bas se kalash ljepo puni.......:thumb:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
to se zove multi harvesting, to se može slobodno raditi, čak se preporuča da se to radi kad glavni vrh sazrije puno prije od ovih malih "satelita"...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.