ak 47 automatic

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

vedranST

Aktivan Član
25.12.2012
81
129
0
53
mozda ce pitanje biti smjesno vama iskusnima ,al eto zanima me,prosle godine sam uzeo sjeme 5 komada ak47 automatic ,royal seeds ,i poslije klijanja u jogort casici 3 od 5 je posadjeno u pitare, i na kraju posli 25 dana jedino ova biljka je narasla do 25 cm i stala je ,pocela se susiti od dolje prema gore i listovi otpadat. moze mi neko rec jesam li pretjerao za vodom ili nesto drugo ,ali nekako mi se cini jako jako slab korijen biljke. naravno nista nije uspilo. i da najbitnije sve je to posadjeno jako kasno tek u 9 mjesec , moguce da je i to problem?
sada pokusavam ici sa royal queen higness THC I CBD oko 12 posto, kada je najbolje vrijeme krenit?u 4 mjesec?
ja to sadim na balkon juzna strana u pitarima..
 

vedranST

Aktivan Član
25.12.2012
81
129
0
53
kasno ,zar ne.. to sam i mislio i puno vode..mislim nemoj se cudit,totalni sam laik..a volio bi uzgojit za sebe za ulje biljku ..
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Kasno je ali i nije kasno. Ako si negdje gdje ima 2 mjeseca sunca 9 i 10 mjesec,to ne bi trebao biiti problem.Ja bi potrazio krivca na drugoj strani.Zemlja,obilnije zalijevanje,sjena na balkonu pa se tako izduzila biljka. Ponovi radnju ovaj puta u 4 mjesecu ako vrijeme dozvoli,ili u 5-tom. Ne zalijevaj dok ne traze vode,malo nekog gnojiva u cvatnji,nikako ranije...i samo opusteno :)
Edit;nema potrebe post za postom,imas opciju edit ☆