Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.06.2015
35
74
28
43
Hvala ti puno,javljam se za par dana sa rezultatima..



* * *
ne treba citat kada odgovaras odmah nakon posta
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
SDJ Pionir zašto radiš LST na ovako maloj biljci? I daj malo više podataka? Zemlja itd. kao što je Stipe rekao.
 
09.06.2015
4
2
3
37
Pozz ekipa vidim da power ima nekih privatnih stvari pa nece cesto bit onlajn a i tema mu je zatvorena pa ga ne mogu nista pitat eo ovako imam 2 bilj ova veca je domaja iz zipa nikla 11.5 topirana je bili su je napali neki mali zeleni crvi ali sam to risia sa lukom koprivom i duhanom non stop je na suncu svako mali je selim po kuci i tako sad mene zanima sta vi kazetr na nju neki savjet sta da napravi i tako to, a ova manja je tutankhamo iz pyramid seedsa stara nekih 13-14 dana trenutno je pod dvi clf po 23w danas ili sutra idem po jos 2 pa eo sad me zanima ukupni dojam za obe i dajte neki savjet sta bi se moglo napravi e da i gnjojene su sa gnjoivom sta mi je zena iz cvjecarne dala neko zeleno u prahu ide jedna velika zloca u 10 l vode i drama su izreagirale i ova veca i ova manja :) eo par slikica
image.jpg
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    347,6 KB · Pregleda: 20
  • image.jpg
    image.jpg
    412 KB · Pregleda: 22
Poslednja izmena od urednika:
09.06.2015
4
2
3
37
jel bi moga pocet na ovoj maloj LST ili je premala,ako je premala koliko jos odprilike bi triba sacekat pa pocet i nisi mi nista reka za ovu domaju oce bit sta od toga :)
 
17.04.2009
140
138
43
Hvala, jel bi mogao dodati unutra jos sode i mljevenog cilija i amen da ne isprobavam redom sta djeluje a sta ne, odmah 3 u 1 i gotovo ?
 
14.07.2012
72
122
33
30
Nije problem, više je kao konsultacija.
biljoze su posađene nekoliko dana prije prvog maja, topirane su (odgrizeni vrhovi od strane zivotinje) dok su još bile male, sada je najveća nekih 1.3m, ove 2 oko 1m. već postaju vidljive a imaju da rastu još najmanje mjesec dana, da ih topiram opet ili ne ?
 

Prilozi

  • 56YnjW5Vx-yj0zCiL-GWs3lFi5Ctw4j2jxOPeWcszBs.jpg
    56YnjW5Vx-yj0zCiL-GWs3lFi5Ctw4j2jxOPeWcszBs.jpg
    378,8 KB · Pregleda: 35

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.807
2.698
Weed California USA
Tesko je odgovorit na tvoje pitanje :D
Naspricaj biljku i pobij gamad. Ako se vrate, spricaj ponovo. Ovo je dosta duga karenca tako da nemoj pretjerivat jer ko zna kolko je to otrovno posto se tolko dugo zadrzava. Ja nebi spricao barem tih 50 dana prije berbe.
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
ako biljke nisu u cvjetanju slobodno ih tretiraj, poz

edit: karenca je vrijeme koje mora proci od tretiranja otrovom dok biljka ne bude "sigurna" za upotrebu
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

crnorizac

Aktivan Član
15.03.2015
55
437
53
Tesko je odgovorit na tvoje pitanje :D
Naspricaj biljku i pobij gamad. Ako se vrate, spricaj ponovo. Ovo je dosta duga karenca tako da nemoj pretjerivat jer ko zna kolko je to otrovno posto se tolko dugo zadrzava. Ja nebi spricao barem tih 50 dana prije berbe.
OK, hvala. Da sam znao da je taj pauk problem kad sam primijetio prvi oštećeni list, pokušao bih s prirodnim načinima, ali sad nemam ništa pripremljeno (poput otopine od habanero papričica ili neem ulja) i čini mi se da je važno što prije djelovati. Bit ću pametniji u sljedećem uzgoju :)