Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.01.2014
48
7
8
Presadio sam biljku prije 3,4 dana i otkad ne raste u vis, samo joj listovi rastu. Jel to obicajno kod presadivanja jer sam ju stresao i koliko ce to tak dugo trajati ili se biljka uopce nece oporaviti od toga?
 
30.12.2010
9
1
3
41
pozz braćo !
jedan cura mala ima žutu "mrežu" na listovima, postavit ću sliku pa ako netko zna o ćemu se radi hvala unaprijed !
u sredini ovi listovi, malo zumirat možda treba.

33w3x9z.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.678
35.033
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Za sve vas koji imate problema oko raznih nametnika ukljucujuci "spajdere" a ne zelite kemijati raznim receptima guglajte smc spidermite control,stavio bi direkt link ali mislim da ne smijem reklamirati. :D
Ja osobno nisam koristio ali sam isprobo Canna Cure i rijesio sam se nametinka u vrlo brzom roku.
 
30.12.2010
9
1
3
41
mislite da je to "spider" ili neki dr nametnik ? hvala za savjet ali nisam skužio jel to meni išlo ?
zemlje ima dovoljno zasad jer su male i uskoro će ići u dr posude.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
doktore, te biljke nemaju ni trecinu od potrebne zemlje, male su jer koren nema gde dalje, o rasveti verovatno bolje da nista ne pitam, a "mrezica" se ne vidi na fotografiji, moguce lako da je koren naguzvan na dnu posude i da ne vrsi funkciju adekvatno, biljke su bez hranjljivih materija a to se uvek odrazi na lsitovima... stabljika je tako tanka i izduzena da sretno pri presadjivanju. ukratko, to se tako ne radi, a kako se radi imas na forumu
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
koja zemlja, koliko stare biljke, koliki box, koja udaljenost lampe od vrhova, kolika temp. u boxu, kolika vlaga... red je da se opisu uslovi ako zelis da ti se da odgovor, nema mnogo vidovitih na forumu, a ti koji jesu se ne javljaju. i dalje mislim da je biljka neuhranjena i da vitla za svetlom, ako jos nesto nije u banani
 
31.01.2006
22
0
0
Pozdrav ljudi, imam pitanje.

Biljka mi je provirila iz zemlje i sad stoji u pat poziciji već treći dan. Mislio sam ju uzgojit u sobi na normalnom suncu i temperaturi, nikakve lampe... već onako usput. Sad sam ju stavio pod jednu jaču lcf tek tolko da vidim hoće reagirat, al mi se čini da ne mrda, da je riknula. Šta vi mislite i možete li šta zaključiti na temelju slike, odnosno trenutnog stadija? Dal da još čekam?

Sjemenka je northern light automatic i ono što mi budi sumnju je to da je datum na pakiranju iz 2013-e pa rukom dopisana četvorka. Reklamirao sam, ali hoće sjemenku koje nemam, pošto je biljka niknula.
 

Prilozi

  • bi.JPG
    bi.JPG
    239,2 KB · Pregleda: 8

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
biljka deluje zivo i zdravo, al u startu zaboravi uzgoj u sobi i "na normalnom suncu" u ovo doba godine. nista ne fali ako je menka iz 2013, proklijala je i nema tu sta da se reklamira
 
  • Sviđa mi se
Reactions: M a n d o r
31.01.2006
22
0
0
Ali ne trza već tri dana, Koliko bih još čekao?

Meni se čini da je taj datum označavao "rok upotrebe", a ne proizvodnje. Inače ne bi četvorku dopisivali.

Hvala na odgovoru.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
niko ti ne moze odgovoriti koliko da cekas, da semenka ne valja ne bi se ni otvorila a ne isklijala, imaj malo strpljenja pa ces videti, ali obezbedi joj toplotu i vlagu u vazduhu