Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.01.2016
11
7
3
44
Stavit ću poslije sliku, nisam doma. Ovaj, pa znam i ja da je cvat na 12/12, ali pitam šta da radim pošto je ona došla do ove faze po ovim tmurnim danima kad je imala možda niti 5 sati direktnog sunca.
 

Srbija

Banned
Banovan
28.12.2015
29
2
8
39
Hteo sam da pitam dali je dovoljno osvetljenje u boksu metar sa metar. Stavio sam reflektor sijalicu od 75 wat i stednu od 25wat. Ova reflektor sijalica kad je ukljucim zagreje mi celu prostoriju da moram prozor otvoriti da razhladjujem
 

Prilozi

  • преузимање.jpg
    преузимање.jpg
    12,2 KB · Pregleda: 6
  • images.jpg
    images.jpg
    5,5 KB · Pregleda: 5

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.016
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
@Oskar100
Da ti budem iskren ocekivo sam dosta gore stanje biljke nego sto si pokazo ali si me iznenadio sa pozicijom :D
Ako je mozes drzati na prozoru onda vjerovatno imas mogucnost da je stavis i u neki manji box sa cfl ili hps lampom.
Neces cekati 8 mjesec da krene cvjetati :D
@Srbija
opet nisi nista cito :crazyd:
 
25.01.2016
11
7
3
44
Ljudi, ne živim na jebenom Balkanu da mi pandurski ološ može samo tako upasti u stan. Ovdje je malo uređenija država da će neko nekome dati nalog za premetačinu na osnovu pogleda na biljku na prozoru. Ovo može biti i obična industrijska konoplja, ako ćemo realno i nema osnove za upad u stan.

Znači, u box i koji režim svjetla? Možda da joj dam dva tjedna 8/16 pa onda na 12/12?
 
30.12.2015
56
24
8
39
Auto super hash mi je star 30 dana u boksu sam primjetio kao neke sitne bijele tockice da lete,prezalio sam malo biljke i nekako su klonule i od tad ta mala bijela sranja,jel ce to smetat ili da pustim tako kako je,jel treba nesto poduzimat,hvala
 
30.12.2015
56
24
8
39
Jedno pitanje molim za pomoc,naime bio sam prezalio biljke stare su 30dana,vrsta Ash jako su klonule i nakon 3 dana su se svi listovi dignuli i opet raste ko luda,koji ph vode da sad stavim kad se zemlja skroz osusi tegle su velicine 9l,znao sam stavit po 2.5 litara svakoj i nije procurilo dolje na rupice,neznam koliko vode da stavim na tu velicinu posude,a da im nije previse..