Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Moze bit cak i da je prenizak ph jer su mi svi mjeraci riknuli iako ih cuvam u vodi,pa sam spusto ph napamet.. Nebi trebala bit gladna jer su presadjene 09.02 a zemlja je s gnojivom znaci 4 tjenda sam miran..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.811
2.698
Weed California USA
Mislim da ti je ph pre visok. Lici na Cu lock, pogotovo ako su zute fleke najvise izrazene na listovima najblizim lampi. Nisam pratio niti znam koja je zemlja. Ja bi to flushao i zadnjih par litara namjestio 6.5ph sa pola doze crvene plantelle
 
23.12.2015
62
37
18
35
Zemlja je Plantella Balkonia. Prejaka je, biljka je bila spržena pa sam morao da flusham u ranoj fazi vegetacije, to ju je spaslo. Ali takođe sam bio oprezan sa hranom, dobila je jednu dozu zelene plantelle u toku vegetacije i dve doze crvene plantelle sad u cvetanju. U početku sam pazio na PH, ali čitajući postove iskusnih članova prestao sam.
Ušli smo u treću nedelju cvetanja, bilo bi šteta uprskati sad posle više od 2 meseca.
Poslušaću Cilija, promeniću raspored zalivanja pa ćemo videti kako se situacija razvija. Ako to ne pomogne onda kao što si rekao flush+hrana.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Beetlejuice

om namah shivaya
09.02.2016
474
1.729
143
Babilon
Pozdrav,dali je normalno da se ovo doljnje lisce ovako suši tj opada? I zašto su mi poneki listovi "smežurani" slike u prilogu. (vrhovi tj.rubovi se uvijaju??)

21abm6v.jpg


t5t4z6.jpg


21bpqb4.jpg
 

Beetlejuice

om namah shivaya
09.02.2016
474
1.729
143
Babilon
Ak47 auto fem,treci dan cvjetanja posadenje 30.01
gnjvia plagron organska a zaljevanje svakih 3-4 dana ovisi o potrebi,držim ju vlažnom.
danas prvi put stavio alga bloom i green sensation
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Pozdrav,dali je normalno da se ovo doljnje lisce ovako suši tj opada? I zašto su mi poneki listovi "smežurani" slike u prilogu. (vrhovi tj.rubovi se uvijaju??)

21abm6v.jpg


t5t4z6.jpg


21bpqb4.jpg


Ista stvar se dogadja i meni heat stress,a ovo smezurano mislim da ti negdje ovlazivac direkt piri po biljkama paru pa se kondenzira na donje listove u koje ne udara direkt lampa.. bar je kod mene tako.. :D
 

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.563
163
Trichome City
Pozdrav,dali je normalno da se ovo doljnje lisce ovako suši tj opada? I zašto su mi poneki listovi "smežurani" slike u prilogu. (vrhovi tj.rubovi se uvijaju??)

21abm6v.jpg


t5t4z6.jpg


21bpqb4.jpg
Pa vidi se voda na listovima a lampa je očito upaljena jer se vide crne crte na slici, lišće se ne zalijeva jer lampa ga onda sprži, kapljica vode se ponaša kao povećalo ispod lampe. Ili je transpiracija, onda povećaš protok zraka
 

Beetlejuice

om namah shivaya
09.02.2016
474
1.729
143
Babilon
Znam,malo mi kapne kada zaljevam ali ne mogu protiv toga. Budem povecao protok zraka onda.
@baobab kada zalijevam da, ima visak vode u tanjuricima ispod,sto sa time da provjerim pH vode u tanjuricima? I onda kada izmjerim?
 

beren

Banned
Banovan
14.08.2012
37
8
8
55
već sam ovo pisao u fotogaleriji ali eto...imam nekoliko akapulko gold . na nekima su se vrhovi kifova počeli kovrčati. onako su masni i na biljci se ne opaža da pati ali opet nisam siguran. biljka je 46 dan cvjetanja...i sad dolazimo do početka priče- slike su mi 3,2 mb a kasnije sam pročitao da je najviše 2 mb pa dok to ne rješim...oprostiti cete mi, ovo mi je prvi put...da stavljam slike
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
@beren odeš na ovu stranicu; http://ipiccy.com/, klikneš na "start editing" i onda gore ćeš vidjeti "upload photo", klikneš na to, odabereš fotku pa ok. I onda na ljevoj strani imaš "Resize Image" klikneš i uneseš dimenzije 700x400 i u gornjem redu zadnja ikona ti je "Save", klikneš i eto ga
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Onda ces znati koliki ti je ph te vode koja iscuri. TrebaO bi biti oko 6.5 + - (tesko da ti bude tocno 6.5). Ako je dosta veci ili niži, onda kod idućeg zaljevanja probaj spustiti/povecati ph pa onda opet provjeris ph te vode koja iscuri.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ludi Gonzales