Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Weedlover28

Aktivan Član
03.06.2014
126
956
93
Biljka je amnesia haze automatic,jedan list se skroz uvio prema unutra a na jednom su se pojavile crne točkice,inace mi je sva nekakva zaostala,7 dan joj je dns,zemlja florabela zuta zaljevam običnom vodom bez korigiranja ph,pa bih molio pomoć. IMG_20160507_133026.JPG
 

ZmajaOdNocaja

Banned
Banovan
09.03.2016
6
4
3
Pozdrav ljudi. Imam problem sa drugaricom. Stara je oko 35 dana i pocelo je nesto cudno da se desava na listovima. Od prehrane koristim plantelu list, ali skoro sam presadio tako da je nisam jos upotrebio. Hvala unapred
 

Prilozi

  • image.jpeg
    image.jpeg
    261,9 KB · Pregleda: 30
  • image.jpeg
    image.jpeg
    576,4 KB · Pregleda: 28
  • image.jpeg
    image.jpeg
    444,9 KB · Pregleda: 22
Poslednja izmena:

ZmajaOdNocaja

Banned
Banovan
09.03.2016
6
4
3
Ph nisam merio, jer nisam imao problema, uglavnom ta voda pre zalivanja stoji 48h u kofi u kuci, udaljenost od lampe je oko 1m ( MH 600w) , temperatura je 22-26 ( dan ) i 15-18C ( noć ) vlaga je 60 - 80% ... Mene interesuje problem da li neko zna na osnovu listova.. Ovo mi je prvi put da imam problem, uglavnom nisam imao do sada...
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.669
11.928
358
Socotra Island
eelslap.com
Pa ne dolazi do problema tokom noći ...Ako si zalivao sa vodom koja je stajala 48h reći ću ti bez ikakvog infa da ti je pH zemlje u banani to jest najverovatnije previsok da biljka može apsorbovati bilo šta od hranjivih elemenata .I niska ti je temperatura od 15 stepeni ,nemoj da dozvoliš da ide ispod 17°C noću ... Pročitaj prvi post ove teme ,dodatni info je svakako poželjan .
 

ZmajaOdNocaja

Banned
Banovan
09.03.2016
6
4
3
Burazeru da li znas sta je biljci ili ne ??? .. Lepo te pitam.. Ili ti ocigledno ne znas odgovor pa sada prebacujes loptu na drgu stranu.. Rekao sam ti da sa vodom nemam problema jer mi je samo ova biljka u prblmu pored jos jedne. Pogledaj list opet pa ako znas reci sta da radim, jer da hocu da citam bio bih u biblioteci...
 

Prilozi

  • image.jpeg
    image.jpeg
    393,9 KB · Pregleda: 24
  • image.jpeg
    image.jpeg
    469,5 KB · Pregleda: 23
  • image.jpeg
    image.jpeg
    261,9 KB · Pregleda: 24
  • image.jpeg
    image.jpeg
    444,9 KB · Pregleda: 22

ZmajaOdNocaja

Banned
Banovan
09.03.2016
6
4
3
Ja ne razumem vas ljude.. Lepo sam pitao za pomoc ti mi odg " srecno" . Ako mislis da gresim sta preporucujes sa vodom da radim, ipak sam pisao gde su iskusni clanovi...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zodra

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Problem je u ph vode kako ti je napisao irieman ... još si i nakrkao garant gnojiva u tu smrdljivu vodu :D
Pojavljuju ti se smeđe točke na listovima a to je tek početak.
Obzirom da nećeš da čitaš i još se malo kao i 'pržiš' ... sljedeći post ovoga tona imaš zabranu pisanja na mjesec dana ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Upravo tako...neprikladno!!!
Ireman ti je gore lijepo odgovorio a da si pročitao do kraja vidjeo bi da ti je sugerirao i čitanje prvog posta teme.
Sve drugo je spam a i takvo ponašanje oko čitanja sam ocijenila neprikladno ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: montenegrino

ZmajaOdNocaja

Banned
Banovan
09.03.2016
6
4
3
Umesto da savetujete vi zabranjujte... Ko si ti da ti da moram da te postujem. Vodis internet stranicu... Krivo ti je jer imam svoje ja i ne jebem da te postujem osim ako ne zasluzis... A sada glumi internet komandosa
 
08.07.2015
492
203
43
Za listove ni ja nisam nesto strucan,al za vodu vec mogu.Problem je sto neshvatas odgovor,najverovatnije jer nisi citao duze od 3 min forum.i sad jedes supu sa viljuskom i pitas se zasto mi filozofiramo a dali smo ti i odgovor i pored tvog tona.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: publicenemy
02.04.2016
4
0
1
31
Pozz ekipaa! Posto sam nov u ovome i nezz bas oko toga! Pa se polako informiram kako i sta sve treba! Imam 1 indor i naglo mi se pocela susiti i listovi dobili zutu boju i na nekim mjestima smede boje! A stvarno nezz sta joj je! Uredno je zalijevam sa vodom iz cesme al ostavljenu u boci par dana!