Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Definitivno pre slabo svjetlo i pre visoko.
Vidi se da je krenulo dobro prvih par dana dok si mogao drzat nisko....i onda je sve otislo kvragu u nebesa.
Imas skoro 1m2 za pokrit.
Jel to jos neka kineska DIY led rasvijeta?

Da kineska. Dva growa u istim uvjetima je sve bilo ok, dapace, rezultati su bili odlicni. Zao mi je sto nemam lux metar ili bilo koji metar da vidim koliko svjetla imam. Gore su lece tako da moram malo vise odmaknuti posto usmjerava svjetlo. Imam 400W HPS, da mijenjam?
 
07.02.2016
61
20
8
38
2016-09-19 19.53.35.jpg

Dakle, ukupno stara 4 mjeseca. Od toga nesto manje od 3 mjeseca u cvatnji. Napali me prvo dpajderi, jako. Pa njih maknul, sad su fungusi u jeku, rijesavam i njih. Ne znam dal odustati od biljke ili ne.

Royal moby u pitanju. Sve kaj me mozete pitati je po JUS-u :)
Ispod 250w, ima ventilacije, vlaga regulirana odvlazivacem, u florabella zemlji, fem sjeme, ph reguliran kako treba. Voda iz pipe...
Po skolski dohranjival sa bio-bizz preparatima iako mislim da sam u jednom trenutku, iako po skolski, pretjeral pa joj je skurilo vrhove.

Narasli neki novi vrhovi i od tad stoji.
Ne znam di smo, pat pozicija :/
 

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Pa @hazeri bar to nije problem, i sam znas da je mozes topirati koliko god puta zelis i koji god vrh zelis :) Naravno, moras je vegetirati kad topiras da izraste jos koju noodu, pa onda opet topirati ako to nije to sto zelis. Topirao sam u aut-u po 5 i vise puta.

EDIT: Ja do sada nisam vidio vasu konsultaciju @Stipe i @hazeri , izvinjavam se :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Chan

Chasing dreams
01.11.2015
898
3.715
163
Hladni sever
Da kineska. Dva growa u istim uvjetima je sve bilo ok, dapace, rezultati su bili odlicni. Zao mi je sto nemam lux metar ili bilo koji metar da vidim koliko svjetla imam. Gore su lece tako da moram malo vise odmaknuti posto usmjerava svjetlo. Imam 400W HPS, da mijenjam?
Iskusniji si, ali na prvo citanje pre @Stipe -a sam hteo da kazem da su lampe u Off-u, hps i vadi trnje iz pi.e :thumb:;):respect::sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: iSensation

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
@papagaj izgleda je krenula revegetacija.
Sacekaj nekog sa dobrim stazom na forumu, on ce ti najbolje reci da li da skidas to ili ima pomoci, mada mislim da pomoci nema. Moze biti do straina a i visoka temperatura je cesto uzrok toga, kao i neki drugi stres za dragu nam biljku. :)
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Budalin;
Budalin; :thumb:Drug topirao sam i ja u outu isto masu puta kada sam imao više biljaka.Sada pošto imam jednu biljku hoću dati maksimum koliko je potrebno da napravim zvijer zato pitam savjete od growera.Hvala na ponuđenoj pomoci!;)

ISensation;
Moje mišljenje je da je kvar u samim ledicama,mozda su istrošene bez obzira na dva growa.Kinez je to..neznam,tako mislim,a možda grijesim.Kako god,nadam se da sam malo pomogao.Sretno!:thumb:
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
@papagaj
sumnjam da je revegetacija... nekak mi vise izgleda kao foxtailovi zbog stresa. Ipak ne izgleda najsretnije taj biljka.
Ja bi to flushao i kroz tjedan dana skinuo

@iSensation
nesto ne valja. i sto po tebi znaci da su prijasnji growovi bili odlicni? Nemoj me krivo shvatit, al jako puno ljudi trvdi da ima odlican grow a grow je za plakanje ;)
Svasta se moglo desit. Ako je stvarno sve bilo ok prije, onda ili je driver isprdio i smanjuje struju, ili ti je pokoji led chip pregorio.
Provjeri da li svi chipovi rade, mozda je koji red pregorio
I da, prebacuj na hps, nemas sto razmisljat. Stavi i hps i led ako stane i ako mozes ohladit do max 30°C
upload_2016-9-19_20-28-8.png
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
@papagaj
sumnjam da je revegetacija... nekak mi vise izgleda kao foxtailovi zbog stresa. Ipak ne izgleda najsretnije taj biljka.
Ja bi to flushao i kroz tjedan dana skinuo

@iSensation
nesto ne valja. i sto po tebi znaci da su prijasnji growovi bili odlicni? Nemoj me krivo shvatit, al jako puno ljudi trvdi da ima odlican grow a grow je za plakanje ;)
Svasta se moglo desit. Ako je stvarno sve bilo ok prije, onda ili je driver isprdio i smanjuje struju, ili ti je pokoji led chip pregorio.
Provjeri da li svi chipovi rade, mozda je koji red pregorio
I da, prebacuj na hps, nemas sto razmisljat. Stavi i hps i led ako stane i ako mozes ohladit do max 30°C
Pogledajte prilog 107120

Imas dnevnik pa mozes provjeriti. Nadam se da ne mislis da ja ne znam sto znaci dobar grow. Ipak imam godine iskustva iza sebe, ali ne sa LEDom. LED chipovi svi rade, sve ledice se vide da svijetle. A ako driveri smanjuju struju, to ne mogu znati i koliko njih je otislo. Mislim da sve ide van u p...u m......u! I da sam odradio 40000 sati sa ovim chipovima i driverima onda bi mi sve bilo jasno i ne bih nista pitao ovdje, a posto sam odradio jedva 10000 sati, onda pitam...
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Ipak imam godine iskustva iza sebe
Po tome si trebao na vrijeme reagirat cim si primjetio toliko strechanje

Mozes znat ako imas neki multimetar/ampermetar... ili cak wattmetar. Ovo meni izgleda kao da raste ipod 20w led-a.
Takodjer mozes u grubo znat po grijanju. Ako se sjecas koliko je bila disipacija na coolerima na prvom growu i kolko je sad.
Mobitel i luxevi ti nece pomoc :)
10 000 sati je super za kinaled i kina driver :D Iako nisu svi kineski smece.

U glavnom, nemas sta razmisljat. Ustekaj hps i uzivaj....iako si se trebao na pocetku javit, sad ce bit posljedica u smislu yielda :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Ide sve na novo. Nisam odmah reagirao jer se ovo desilo prakticki preko noci. I jos k tome je isto sjeme kilavilo u outdooru... thx.
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and Stipe

Frizhideron

Aktivan Član
15.12.2014
171
329
63
Hajde da ovde trazim 'pomoc'...
Nije neki problem, ali me interesuje sta kazu iskusniji clanovi posto na google-u nisam nasao odgovor.

Imam autoflower strain, spreman za secu sutra... seckao sam ga prethodnih mesec dana radi konzumiranja (manje/donje grancice) i sad sam primetio da je na pojedinim cvetovima, zbog stresa, krenula da pravi semenke. (!?!?)
Uzeo sam jednu semenku, nakvasio, dala je pupoljak, stavio u zemlju i sad evo polako izlazi iz zemlje.


Pitanje koje sam i planirao da postavim>>> sta mogu da ocekujem od semenke? sumnjam da ce biti AUTO genetika, verovatno neko regularno seme. hvala! :)
 
Poslednja izmena:

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
@dawidw420
užas frende, čekaj nekog pametnijeg, al ova izgleda koda raste iz kiseline neke...


usput pitanje jedno: što polaže jajašca na fan listove na hedovima, ali ispod lista, crne neke i bijele pizdarije, baš nastamba neka trebala bit, jedno 10 fanova, sve sam eliminiro i još pregledo sve...
neam fotku bio bez fotića
 
Poslednja izmena od urednika:
20.09.2016
3
0
1
31
jEQwLQ.jpg
LvaiWY.jpg
Biljke mi propadaju sve je bilo super do nedavno,krenule su se susit i grane otpadaju nakon sto pocrne nezz sta da radim.stabljike i grane su iznutra suplje,al nisam naso ni crve ni druge stetocine nadam se da neko moze pomoc