Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Fahro420

Aktivan Član
02.06.2016
108
379
63
32
Industrijska konoplja:fedora 17
Dan: 30
Uzgajanje:Outdoor
Faza:cvjetanje

Pozdrav Vutro,moj problem je sledeći uzgajam jednu,industrijalku i pocela je skoro cvjetati
eh sad imam plantellu list i cvjet,ne znam da li da gnojim sam listom ili cvjetom bojim se da je neće cvjet sprziti jer ipak je jos mlada pa bih molio za pomoc malo iskusnije da me upute kako i sta.
ps uzgajam radi proizvodnje ulja
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Ajmo malo obratit paznju sta se pise i gde se pise!
https://www.vutra.org/threads/pravilnik.10131/
4. Pišite kvalitetno i ozbiljno
Ne pišite poruke nepovezano, tek da i Vi nešto kažete! Ako tražite pomoć, budite precizni. Izložite tačno šta očekujete da se dogodi, šta se u stvari desilo i iznesite sve relevantne detalje. Ukoliko odgovarate na nečiju temu ili pitanje, odvojte nekoliko minuta i dobro razmislite šta ćete napisati, proverite da li ste zaista u pravu i imate li dokaza za svoju tvrdnju. Ne zbijajte šale kada tome nije mesto na ozbiljnoj diskusiji (a najčešće nije). Budite spremni da stojite iza svoje tvrdnje.

stej haj
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.012
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
smatram da smo tu da riješimo problem a ne produljujemo problem ili isprobavamo duplim dozama
Gdje sam ja spomeno duple doze,o cemu ti pricas?
zato sam mišljenja da bi bilo najbolje da stane sa (P,K) nutrijentima te da obskrbi biljku N-nutrijentom za brži oporavak,a da duplim dozama plantele cvijet nebi slučajno stvorio nove probleme
Smijem li zalit sada sa malo plantella cvijet sada...
Koliko sam skuzio on vec ima crvenu plantelu i sad da ide kupovati bzv zelenu radi tog jednog zalijevanja mi nema smisla :)
Ovo sto ti pises sve zvuci kao iz kataloga i po skolski ali sad da ce naskoditi biljki sto ce jos dati N preko plantele cvijet ne drzi nikako vodu,pogotovo sto se tu radi o maoj razlici izdmedju gnojiva za vege i cvjetanje
Makroelementi:
Ukupan azot (N): 7%
Fosfor (P2O5): 7%
Kalijum (K2O): 6%
Mikroelementi:
Bakar(Cu): 0,005%
Gvožđe (Fe): 0,02%

SASTAV:
Makroelementi:

Ukupan azot (N): 6%
Fosfor (P2O5): 8%
Kalijum (K2O): 8%
Mikroelementi:
Bor (B): 0,015%
Bakar (Cu): 0,05%
Gvožđe (Fe): 0,02%
dakako vjerujem da ti kao Grow Support znaš.... ;)
Opusteno
:joint:
 
17.04.2017
25
110
28
32
pm0ih9qYj


Ekipa jel ovo hermić?
 
04.03.2014
62
132
33
Maspalomas
Pozdrav ekipa,jel mi ovo predtavlja problem ili je normalno,da bas svaka ima par ful zutih listova. Outdoor,gnojim uredno sa biogrowom,bloomom i topmaxom.
20170618_103336.jpg
 

Prilozi

  • 20170618_103351.jpg
    20170618_103351.jpg
    371,6 KB · Pregleda: 15
Poslednja izmena od urednika:

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
Gdje sam ja spomeno duple doze,o cemu ti pricas?


Koliko sam skuzio on vec ima crvenu plantelu i sad da ide kupovati bzv zelenu radi tog jednog zalijevanja mi nema smisla :)
Ovo sto ti pises sve zvuci kao iz kataloga i po skolski ali sad da ce naskoditi biljki sto ce jos dati N preko plantele cvijet ne drzi nikako vodu,pogotovo sto se tu radi o maoj razlici izdmedju gnojiva za vege i cvjetanje

:joint:

dakle kolega iznad tebe je naveo duple doze pa sam ga naveo bez quota-nja...moj bed...
što se tiče tvojih sugestija plantele cvijet i list....zašto i rade odvojeno,jer ostali mikronutrijenti nisu ISTI koji omogučavaju absorbiranje određenih tvari iz gnojiva....al znam da ti to znaš...toliko sorti,uvjeta ufff....što se tiče kataloga i školskog rada,tako sam učen i iščitan od strane ovog našeg dragog Foruma ....sa kojeg si pokupio svo to iskustvo i pamet te ga upotrijebio da dobiješ zdrav i rodan prinos,kao i ja,no sad si ga malo prilagodio sebi pa sad tako i siješ informacije i znanje....školski ili ne tako bi trebao učit i druge....siguran sam da čovjek nebi kupio bezveze plantelu list jer sa jednim zaljevanjem ju nebude vratio u život,zato sam napisao da se vrti u krug sa plantelom list pa voda pa cvijet dok se biljka ne vrati u normalu....sad bi trrebalo kolegi iznad reć da upotrijebi plantelu cvijet jer mu fali N-a,no više neznam jel to ok.....:D dobro veliš samo opušteno:cool23:

Edit: nije to filozofiranje care,kao što veliš" imam puno biljki koje sam uzgojio" hahah pa jesi da kao i svi ALI u svojim uvjetima sa svojim experimentima na temelju kojeg sugeriraš ljude...ok ok nisam otvorio dnevnik nit ču ga ikad otvorit,jer nemam vremena ni uvjeta za indoor ali galerija fotografija je priča za sebe....sve u svemu stabiliziraj se,odgajat nekom biljku po svojim biljkama po meni ne štima to je sve...
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: -BäR-

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.012
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Opet puno filozofije i skolskih prijemjera uzgajanja obicne biljke :)
Znaci ja gotovo nista ne radim po propisima i imam solidne biljke koje su prikazane tu na forumu,pa se preko tih fotki moze vidjeti dali je to ok ili nije. Ne govorim samo o uzgoju marihuane vec i o ostalim kulturama koje ugajam gotovo na istu tehniku. Kod tebe vidim hrpu copy-paste teksta prevedenog sa eng jezika ali nigdje ne vidim da si to realiziro u neki uzgoj :)
Necemo tu spamati i prepirati se nego cemo covjeku pomoci da rijesi problem oko biljke ;)
Ja kazem da tu nema potrebe za zelenom plantelom i da moze slobodno furati crvenu plantelu do kraja :) i tu zavrsava moj razgovor s tobom,ako te sta zanima imas pp ovdje vise necemo spamati i natezati se ko ima veci!
 

malimarko

Aktivan Član
08.07.2012
222
266
63
zg
Pozz jesam je sad ovo pecno gnojivom?
Auto amnesia 45 dana
Hvala puno
Gnojim plantelom cvijet ful doza je bila 2 puta do sada,jednom gnojivo pa jednom voda sad se tek pojavilo
20170618_151840.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Može, nije to od gnojiva nego je bio list ispod lista. Ali ne pretjeruj s gnojivom, biljka je prilično zelena.
 
13.03.2017
9
11
3
47
7 tjedan
dosad jednom gnojio sa hesi bloom i to prije tjedan dana a ovaj problem traje vec 2 tjedna samo je sad manje izražen(rupice u listovima i bijele mrlje)
razne sorte .. nemogu tocno reci koja je na slici(am haze , north l, AK47...)
 

Prilozi

  • GMK390JKKFIO38DD69DFP2U.jpg
    GMK390JKKFIO38DD69DFP2U.jpg
    213,1 KB · Pregleda: 60
  • KFIO3895906UIGMKDFP2390JK.jpg
    KFIO3895906UIGMKDFP2390JK.jpg
    204,9 KB · Pregleda: 52