Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
O ok,pričekat ću pa ako bude tako kako kazes tako sporo izbacit cu je u out u 4mj. Advanced seeds je breeder,,,,, imao sam big devil isto jednom ovako i nakon 30 dana nije se makla i zavrsila u smeću
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.Smooke_Allot

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Do zemlje očito nije,koliko ti je udaljen 600w od biljke? Ne trebas toliko w za tako malu biljku,radije stavi par clf štednih prvih 15-20 dana
 

Dabloseven

Aktivan Član
28.02.2018
48
312
53
37
Pozdrav ekipa. Malo sam se zaletio u svoj prvi grow i imam malih problema. Kasno sam narucio ph metar i higrometar koji mi trebaju stici ovih dana ako biljcice izdrze do tada :0 Problem je taj da su mi listovi jako uvijeni i imaju po sebi zuto-smedje tocke. Izasle su na povrsinu 3.3. tj. danas im je 2 tjedna. Prva slika je Orange bud koji je znatno manji, a druga Blueberry. Prije 2 dana su presadjene iz casica u 10l potove. Zemlja je Westland multi-purpose with added John Innes. Nisu gnojene posto zemlja navodno ima u sebi gnojiva za nekih 20-25 dana,PH joj je 6,5, te je pomjesana sa oko 30% perlita. Svijetlo je diy cob-s 4xcree 3590 radi na nekih 200w i bilo je na oko 20-25cm od biljki. Danas sam ga podigao na 30cm. Box je ormar 80x50cm. Za sada drzim vrata lagano otvorena, ali danas idem po nekakav ventilator. Temperatura u box-u je izmedju 22 i 28, nocna oko 18. Eto nadam se da sam dao dosta. Unaprijed se ispricavam zbog losijih slika i nisam siguran kolika im je velicina. Nadam se ikakvoj pomoci. Do pisanja. GOPR3068.JPG GOPR3064.JPG
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Sve si naveo, osim mogučeg problema ;)
Koliko često zaljevaš taj pot od 10 L i s koliko vode ?
I kakva je ventilacija ?:)
20 cm bez provjere releventne temp ti je kocka ;)
Edit;
A i za zemlju prvi put čujem :=)
 

Dabloseven

Aktivan Član
28.02.2018
48
312
53
37
Hvala na brzim odgovorima. Znaaci svijetlo mi je svakako prenisko.. :sun2: A zalijevanje... Hmm dosada su bile u casicama od jedno 4dcl i natopio sam ih svakih 2-3 dana, a prekjucer su presadjene u 10l potove, zalio sa jedno litrom ode svaku i od tada nisu zalivene... Sad se zemlja odozgo dosta osusila i planiram zaliti veceras.. A ventilacijaaa, ventilacija je OPV (ostavim pritvorena vrata) :), ali planiram uskoro i to rijesiti. Jesam li ih mozda previse utopio u vodi do sada? Imaju smedje tockice po sebi i listovi su skroz uvijeni:watch:
 
15.04.2017
364
1.060
143
Vrlo moguce da ih przi led, a i prevruce joj je u boxu sigurno, jer 200w nije malo, a mozda i takva genetika. To oko genetike nisam siguran, ali sam gledao dnevnika gdje su im biljke nekako uvrnute kao tvoje i kazu do 'genetike'.
Ali obavezno digni taj panel na minimum 50cm. Cree led je duplo jaci u mjerenju PAR (photosynthetically active radiation) nego obicni led jos plus mala biljka ne treba tako jako svjetlo. Zali ti nju fino nek se natopi zemlja i odigni panel... pa vidi kako napreduje. I otvaraj vrata cesce od boxa ili ih skroz drzi otvorenim. GL
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dabloseven

Dabloseven

Aktivan Član
28.02.2018
48
312
53
37
GOPR3065.JPG GOPR3063.JPG
Malo sam los u slikanju, ali tu se recimo vide tocke na sredini ovih najduzih listova... Hvala na savijetu California, ostavim vrata otvorena dok ne stavim ventilator, dignem svijetlo, a driver je s vanjskim potenciometrom pa smanjim malo i jacinu... Bluberry nekako i ide, ali Orange bud je duplo manja i tanja.. I u startu je sjeme bilo manje, a oba su od Dutch Passion-a
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Voda..koliko zaljevas cesto..tih prvih 15-ak dana prskaj zemlju..ne pretjeruj sa vodom:thumb:...iako mi se zemlja cini suha..hmmmm..
 

Zodra

Smells like weed spirit
07.05.2015
819
9.439
233
Ta zemlja mi je sumnjiva!Ja nikad čuo za nju.A to kakvo je seme velicine nema nilakve veze.Ja sam stavio najmanju semenku, a dobio ne baš prosečnu aždaju.
 

poduzetnik

think outside the box
Banovan
09.04.2012
285
927
93
moj glas ide prvo na svjetlo. pre blizu je za tu jačinu u tom stadiju razvoja, drugo zemlja nije provjerena barem ne tu po dnevnicima. čini mi se da bi mogla biti pre jaka za mladu biljozu.moj savjet (skromni i na bazi nagađanja pod utjecajem par šljiva) digni svjetlo više barem 40-50cm od biljke i presadi u neku provjerenu zemlju . neznam jel bi tu full flush isprao iz zemlje kemiju
 

Dabloseven

Aktivan Član
28.02.2018
48
312
53
37
Svijetlo je podignuto, mozebitno da je zemlja jaka... Procitao sam negdje da je par ljudi grow-alo s njom, ali poslije i par problema. U Irskoj sam, pa nemam pristupa nekim od ovdje provjerenih marki.. Probat cu flush-ati jednu od njih i vidjeti sto se desava :thumb: