Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

The Krle

□Stress Control■
20.11.2019
1.200
8.851
258
44
Timboqtu
Sta ti je buraz? Sta ti pusis? Ja ne vidim da je tu ista klonulo. Prije bih rekao da se malo zafrkalo na gore, dal je blizu svjetlo il je temp malo veca al nista za brigu. Iskuliraj malo, sto trazis problem kad ga nema :D
Biljke imaju sve u kvalitetnoj zemlji za prve 3-4 nedelje, pa ti vidi cim ces ih i koliko hraniti.
Hm.Mozda si u pravu.Pusim amnesia haze buraz.Ne , bez zezanja nesto mi nisu srecne ili sam ja previse u paragalaksiju 3D.
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Krtek, 3 stupnja vise od sobne temp je znak odlicno hladenog panela, temp pod ledom u vegi je preporucena 28C-30C uz dosta vlage, dapace bilo bi korisno spricati biljku ko orhideju kad je zrak suh a suh je od centralnog. Kako uopce odrzis vlagu 45-50% pri 26-27C sobne? 2L na 11L tegle ok za malu biljku, prihrana ovisi o supstratu, neka su puna gnoja pa su prejake za start dok druge mogu biti prazne pa se uzgajivaci igraju sa bocicama. Vidi sastav i usporedi sa preporucenim supstratima, ako si blizu potgraunda ne treba prihrane cijeli mjesec. Ako je svijetlo prejako biljka stagnira sa rastom, cini mi se da tvoje bujaju, vidi temu od tikija opekotine od svijetla, tocan naziv teme ne znam, koristit ce ti dok ne polovis jezik bilja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: The Krle

The Krle

□Stress Control■
20.11.2019
1.200
8.851
258
44
Timboqtu
Ako sad preguram ove automatike jos 10 dana bez problema na konju sam.Kupio sam neke nove zajebancije pa malo da probam easy trening.Pazim ih a ovaj Pure Kush ide top pod makaze , LST i vega min 8 weeks.Imam spremnu saksu od 18L.Kad zavrsim BB ostace joj ceo tent da uziva u mojim carolijama.

Krtek, 3 Kako uopce odrzis vlagu 45-50% pri 26-27C sobne?
Otvaram prozore i balkonska vrata , luftiram sobu 5x dnevno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Strpljivo, bit ce svega, treba malo vremena i malo prakse i sve na svoje dojde.
Jako me zanima kakve ce biljke izlaziti ispod telosa, drugi,treci grow kad se bolje upoznate. A mozda kliknete odmah.
Luftas i povecavas vlagu, jel maglovito kod tebe, drzim centralno 21-22, suho za poludit, krpe po radijatorima, posude s vodom. 33% vlaga u boksu!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
@Krtica

kantu sa poklopcem 20-50l. pokopac probusit na jednoj strani (rupa 2-3cm, ili vise manjih). na drugoj strani poklopca napravit krug za 80mm PC ventilator koji se stavi da puse u kantu (neki slabi 800-1500rpm).
na ebaju se kupi generator pare onaj ultrasonicni (kucat "Ultrasonic Mist Maker"; 40ak kn kom) i senzor vlage (kucat "Humidity Controller"; 80ak kn) koji namestis da odrzava potrebnu vlagu.
relativno jeftino, a mnogo bolje od tvornickog resenja. ako nije dovoljno jako onda stavi 2 ili 3 foggera.

preporucam koristit destiliranu vodu inace box bude prekriven belom prasinom nakon nekog vremena (kalci i ostalo iz vode). oni koi imaju RO dobro im dode za tu namenu.
 
Poslednja izmena:

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
1579873360629.png

Izgleda da imam mutanta. Sjemenka pukla, uredno posađena, nakon nekoliko dana iznikle su ove dvije dlačice, ne znam kako da ih drukčije nazovem i opišem. Već sedam dana tako stoje, niti venu, niti rastu. Jučer su dobile vodu i Slavol pa su porasle za par mikrona, ali oblik ne mijenjaju, ni traga kotiledonima i listovima. Ima li ovo ikakve šanse da se razvije u normalnu biljku? Da imam još sjemenki ne bih puno razmišljao, ali nemam nažalost. U pitanju je sorta Eran Almog uzgajivačaTikum Olam.
 

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Hahah, pa super, sad doslovno gajim travu ::listomahanje::::listomahanje::::listomahanje::. Sjemenku sam ubacio prije 10 dana, ovo je izniklo nakon 7, tačno na mjestu gdje je menka zabodena.
 
  • Haha
Reactions: Lavica88

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Definitivno je menka marihuane. Samo klijavost je katastrofa, od osam menki zasad imam samo jednu biljku. Ispadne li muška ima da se :whato:::whato:::whato::