Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Grona

⸸Ⓐ⸸
Banovan
20.05.2014
703
3.724
163
Oke, znači žutu i plavi žicu mogu spojit u jednu žicu ispojit sa crvenom na ventu, a crnu na crnu?
S tim da imaju dvije žute i dvje crne :D

Izuzev svega @Stipe hvala ti puno!!

:respect:



@Sjaj očiju jel možeš pojasnit šta bih onda trebao učinit? Šta spajam s čim xd
 
Poslednja izmena:
01.12.2015
60
29
18
27
Pozdrav, ove moje nikako naprijed. Automati u 6 tjednu a jos nema znakova cvijetanja. Jel mogu to kako potaknut? Promjenim rezim svijetla? Pognojit sa hesi boost? I jel mogu naknut ove zute listove? IMG_20210127_082759.jpg
 

COM5

Grow, Smoke and Chill
02.10.2020
520
2.051
163
30
Hrvatska
Normalno je da ti donji listovi promjene boju to nije zabrinjavajuće. Koje su strain biljke?

Meni je Northern Light Auto počeo tek cvjetati u 7mom tjednu ali ove tvoje izgledaju male za 6 tjedana života.

Jesi siguran da im uvjeti pašu?
 
01.12.2015
60
29
18
27
Killer kush i sweet skunk od SS. A gle, prvi grow, improvizirani box, isao sam na to da dobijem barem nesto i da uspijem zavrsit. Temp dnevna je oko 25 stupnjeva, mjerac vlage nemam, direktni dovod zraka iz vana nemam nego sta ude kroz balkonska vrata. Sta se tice rasvijete mislim da bi trebalo bit dosta( 7 zarulja 15w). Jedino sta smatram da bi trebao bit najveci problem je mozda rezim svetla, nemam tajmer nego rucno palim i gasim. Palim u 8 ujutro a gasim kako kad, nekad u 00:30, nekad u 1, ako zaspem na kaucu zna se desit da ugasim i u 3-4, sad neznam koliko to imaa utjecaja
 
  • Sviđa mi se
Reactions: COM5

COM5

Grow, Smoke and Chill
02.10.2020
520
2.051
163
30
Hrvatska
Ako su autoflower nebi trebalo biti problema sa režimom svjetla iako bi trebao napraviti neki ritam npr. Ujutro u 8 palis i navečer u 10 gasiš jer bi bilo dobro da imaju neki ritam biljke (kao i ljudi).

Ajde za prvu prebaci na 12 sati interval i probaj paliti i gasiti na vrijeme pa ćemo vidjeti hoće li i i kad počet cvijetat.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: .i. and SiseBig
01.12.2015
60
29
18
27
A vec smo pricali u ovoj temi nedavno o mojim biljkama, stavio sam i zemlju i sve i nismo bas zakljucili u cemu je stvar. Zemlja je premi vit, nepoznata ali po sastavu mi je receno da je odlicna. Gnojim sa hesijem, svako drugo zalijevanje dajem pola doze gnojiva, zalijevam svako 4 dana
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

xx_tani

Aktivan Član
02.05.2020
344
3.643
143
Pozdrav, ove moje nikako naprijed. Automati u 6 tjednu a jos nema znakova cvijetanja. Jel mogu to kako potaknut? Promjenim rezim svijetla? Pognojit sa hesi boost? I jel mogu naknut ove zute listove?

Nisam najstrucnija, al kolko se meni cini, pošto su listovi od ispod ovi stariji, i po sarama na lišcu meni izgleda ko deficit magnezija. Nema mi smisla bas da je do panela i svjetla, jer gornjim listovima nije lose, odozdola ide problem...
Je provjeravas ph? provjeri ako imas scim, da ti nije mozda prenizak ph u zemlji, zbog toga zna pokazat deficit magnezija jer ga nemoze absorbirat.. znaci mozda ni ne fali magnezija samo ti je ph nizak.. Voljela bi kad bi netko mozda jos potvrdio moje mišljenje, jer bi ti preporucila ukoliko to vec neko vrijeme traje da je flushas s korigiranim ph-om, da se ne nastavi sirit, a i dok ga ne korigiras bit ce u locku i nece moc absorbirat..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Grona and Saša443
01.12.2015
60
29
18
27
Te sare su se pocrle pokazivat jos dok je biljka bila mala IMG_20201229_134148.jpg pH metar sam nabavio prije 15 dana, izmjerio sam pH vode kojom zalijevam i bio je 9 :(. No sad zadnjih par zalijevanja sam ga poceo spustat na 6.5 a mjerio sam i runoff i bio je 6.5 isto...( neznam koliko je taj podatak tocan jer neki govore da ovi socijalni Ph metri nisu sposobni za dobro izmjerit runoff). Pretpostavljam da ako je voda s kojom zalijevam preluznata(9) biljka isto ne moze crpit odredene nutrijente... Ali cudi me da se odrazilo samo na magnezij ako je tako.... Mozda da napravim flush sa dobrim pH i nakon toga fino nahranim pa sam siguran da bi trebalo bit dobro? Ali nakon flasha biljka isto prolazi stress? Ipak ne voli ona mocvaru
 
  • Sviđa mi se
Reactions: xx_tani

xx_tani

Aktivan Član
02.05.2020
344
3.643
143
sorry, zbrisala sam bila s foruma i jbg tek sad sam opet tu..
da neznam sto se tice visokog ph i magnezija tocno, al visok ph isto moze urokovat da biljka nemoze apsorbirat nutrijente.. a sto se flusha tice ako je sjeban ph, nuzno je da flushas, kolko god da biljka nevoli kako kazes mocvaru, bolje mocvara s dobrim ph taj jedan dan i onda je pustis da se osusi i ljepo nahranis, nego da ti biljka nemoze absorbirat odredenu hranu.. neznam, nadam se da sam pomogla, voljela bi kad bi se jos netko ubacio i potvrdio da ne dam slucajno neku dezinformaciju.
U svakom slucaju zelim ti srecu, nadam se da ces to rjesit :thumb: