Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ojebina

Aktivan Član
07.03.2014
69
7
8
Planiram otici poprskati biljku sa necim protiv budzi ali nezz koji nacin da izaberem od ova dva....
SODA BIKARBONA---Da biste napravili folijarni sprej stavite jednu čajnu kašičicu sode bikarbone na litar vode i dodajte pola čajne kašičice tečnog deterdženta za sudove,promućkajte i prskajte biljke jednom u dve nedelje.

OCAT -- Jedna zlica alkoholnog jestivog octa na jednu litru vode.(za ovaj drugi nacin ne pise kako se koristi, kod prvog jednom u dvije sedmice)
Koji vi preporucujete? Prvi mi se nesvidja jer ima tecnosti za sudje pa valjda to ostaje na hedovima?
 

JoeST3

Aktivan Član
19.08.2014
23
88
33
Mediterranean
Bog ekipa!Borim se sa crvenim ušima i zanima me može li se koristiti nikotin (e-liquid punjenje) za e-cigarette? Inače to je nikotin, voda i nešto malo voćnog alkohola. I koliko bi u tom slučaju trebalo otopiti u vodi? Bočica tekućine zamjenjuje 100 cigareta.
 

Sherman

Aktivan Član
12.08.2011
120
113
43
79
Jel moze neko pomoc?

Pocelo je poslje kisa, siri se i na ostale biljke, sumnjam na truljenje korijena, imate li vi kakvu ideju?
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.810
2.698
Weed California USA
Djeluje mi na water burns...ako je sunce zasjalo poslje kise pa se od kapljica vode spalilo.
...al mislim da vidim i jos nesto...pogledaj donji desni ugao slike....djeluje mi ko leaf-miner trag
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.668
11.925
358
Socotra Island
eelslap.com
ima li neko predstavu od cega je ovo ?
20140922_112519.jpg
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Pozdrav, opet mi mentor štrajka hehe, moje pitanje je dali i kada da napravim flush, koristio sam odgovarajuće plantele u vegeciji i cvijetanju. A pošto sam uz malo savjeta praktički većinu stvari na svoju ruku radio molim vas da mi date svoje mišljenje i savjete, ako vidite nedostatke, nešto što se moglo bolje i slično.

Kratak opis, zemlja je kupovna za cvijeće, neka univerzalna sa malo stiropora, "vaze" su 5 litara, gnojivo samo plantela svako tjedan dana, voda je iz bunara bez provjeravanja ph ikad. Sad im je 144. dan odnosno cca. 20 tjedana.

Da ne ponavljam, slike su u galeriji na: https://vutra.org/topic/3354-foto-album-galerija-sa-komentarima/page-111#entry311188
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
ee to, ja nemam pojma kad da skinem pošto neznam dali mi više pistila postaje smeđe ili ih više novih raste. Čitao sam vodiče ali me nekako strah nakon svega bez potvrde iskusnijeg skidat pošto nemam mikroskop ni povećalo. Ima svakakvih slika tamo pa ako možeš reć bar otprilike kako šta kad po tom. Oprostite ako sam dosadan ali nekako ne mogu izvuć konkretnu informaciju iz iskusnijih članova =D A namučio sam se kroz svo ovo vrijeme oko biljaka, sad na kraju da nešto zeznem bi si ruku otpilio sa motorkom.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jackhammer

JoeST3

Aktivan Član
19.08.2014
23
88
33
Mediterranean
Zdrava Trava vjerovatno imaš smart phone pa skini "magnifier" app ili zumiraj sa fotoaparatom ako imaš obični mobitel :dada

Edit:

irieman ja u toj rupi na listu vidim nekakva jajašca. ???
Koristi opciju Edit
Mod. z&n
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
ZdravaTrava je napisao(la):
ee to, ja nemam pojma kad da skinem pošto neznam dali mi više pistila postaje smeđe ili ih više novih raste. Čitao sam vodiče ali me nekako strah nakon svega bez potvrde iskusnijeg skidat pošto nemam mikroskop ni povećalo. Ima svakakvih slika tamo pa ako možeš reć bar otprilike kako šta kad po tom. Oprostite ako sam dosadan ali nekako ne mogu izvuć konkretnu informaciju iz iskusnijih članova =D A namučio sam se kroz svo ovo vrijeme oko biljaka, sad na kraju da nešto zeznem bi si ruku otpilio sa motorkom.

frende nemoj se ravnat po pistilama, koliko vidim po slikama imaš dobar fotoaparat, i čak na onim tvojim slikama iz galerije se može viditi stanje
trihoma.
Znači sad lijepo po danu okini par fotki u "super macro" ili "macro" modu, samo hedove i izblizine i mirnom rukom.
Kad sve pofotkaš okači slike tamo u "Berba Harvest" pa ti budemo točno rekli.
Po kvalitetama tvojih starih slika vidit će se stanje trihoma bolje nego ikakvim povećalom ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman