Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Fazon je u fotoperiodnoj i u automatiku... deder sliku da vidimo sta je,pa cemo reci.. mozda je izbacila preflow,pa se onda vratila u vegetaciju ako je foto.. al slika govori puno ;) @madeinbalkan ako ima 70% smedjih trihoma i 30% mlecnih onda od volje ti dal ces je seci,sve zavisi kakav ces rad,da li cauclock ili veselje... mada ja nikad curu ne gledam po trihomima,kad krenu da se susu listovi,ja je tad skidam...
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: madeinbalkan

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
Isti dreck. Moje i dalje stoji. Iskopaj rupu, napuni zemljom koju koristimo na forumu i presadi ako mozes iskopat iz te zemlje i presadit.
To je dobra zemlja, iz mamine bašće je i ima udio od cca. 10% organskog komposta i malo zeolita, mora bit dobra kad je paradajz visok već metar i kusur u bašći. Da imam gdje kupiti takvu zemlju koju se predlaže na forumu (Terabrill, Plantela...), valjda bi je već kupio. Ovako sam kupio najskuplju koju sam mogao naći i to je bila ta Brill. Korjen se je vjerojatno sad već dosta razvijo, a i automatici su, ne mogu ih presađivat kad se sjetim.
 
Poslednja izmena:
19.02.2015
4
0
1
123
Fazon je u fotoperiodnoj i u automatiku... deder sliku da vidimo sta je,pa cemo reci.. mozda je izbacila preflow,pa se onda vratila u vegetaciju ako je foto.. al slika govori puno ;) @madeinbalkan ako ima 70% smedjih trihoma i 30% mlecnih onda od volje ti dal ces je seci,sve zavisi kakav ces rad,da li cauclock ili veselje... mada ja nikad curu ne gledam po trihomima,kad krenu da se susu listovi,ja je tad skidam...
Pa ova ima tako krasne listove da bi mogao čekati do godine, ali poslušat ću svakako i ostaviti je još bar 2-3 tjedna
 
14.05.2015
115
229
43
Znam buraz, al mi nije jasno da je pocela u aprilu :whato::

Imam jos jednu, obe su imale potpuno iste uslove a ova druga jos ni pol nije pokazala. Do duse semenke nisu od iste biljke.
 
14.05.2015
115
229
43
Hoces da kazes da je ova automatik nekakav hibrid? Aj ako ima neka tema o automaticima daj da procitam, video sam da spominjete automatike po forumu ali nznm sta je to. Do sada sam gajio samo domaje a sa ovim se jos nisam sreo. Hvala na pomoci :)
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
Pitao si i ja sam rekao sto ja mislim da je problem. A ti kako zelis :)
Danas sam stavio 1. put bio gnojivo od koprive i gaveza, na 3L vode oko 2,5 dL gnojiva, pa ću vidjet jel kroz par dana jel problem u nedostatku hrane.
Razmišljam si da je možda spora zbog toga što je prije 10 dana napravljen supertoping i sutradan je krenula goriti zbog zemlje, pa su joj se osušili dolnji listovi, i imale su samo 1 list, pa zbog lisne mase su u zaostatku, jer je fotositeza bila usporena.
 
11.06.2015
6
1
3
36
Zdravo , procitao sam negdje na forumu da stavim duhan u vodu da prenoci sutra da prokuham i da tim mogu prskati kao da ubijem baje. Jutros nadjoh kurvu gusjenicu nazobala mi je par listova. I brine me jos ova neka ostecenja na listu. Mole se dobri ljudi za pomoc. Slike u prilogu.
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    138,1 KB · Pregleda: 22
  • image.jpg
    image.jpg
    225,6 KB · Pregleda: 21
21.04.2015
39
19
8
28
tamo daleko
Ljudi biljoza mi ima oko metar visine i prvih 10 15cm pri dnu listovi su poceli da zute, cupo sam ih jedanput, izrasli su ali opet su poceli da zute, nemam sliku sad kod sebe ako bi mogao neko nesto da mi kaze sta bi to moglo da bude? Ostali listovi su zdravi
 
03.06.2015
67
9
8
25
Ova nestasna biljcica koja je stradala u saobracajnoj nesreci vozeci svoju saksiju po jakom vetru se uspesno oporavlja :D sad da pitam za ovu drugu sliku dal da pustam automatika u zemlju il da ostavim jos malo u ovu vatu?
 

Prilozi

  • IMAG2379.jpg
    IMAG2379.jpg
    235,8 KB · Pregleda: 15
  • IMAG2377.jpg
    IMAG2377.jpg
    123,4 KB · Pregleda: 15

Bull

Aktivan Član
10.02.2007
139
124
43
Ukoliko otkrijemo da biljci fali magnezija, kojim nacinom joj ga se moze opskrbiti i nadomjestiti? (Ista stvar sa kalcijem) Hvala
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
Ukoliko otkrijemo da biljci fali magnezija, kojim nacinom joj ga se moze opskrbiti i nadomjestiti? (Ista stvar sa kalcijem) Hvala
Prirodno kalcij dobivaš iz ljuske jajeta, osušiš ljuske, usitniš ih i izmelješ u prah sa mlincem za kavu, pomješaš sa vodom i zaliješ ili pomješaš sa zemljom.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bull
11.06.2015
6
1
3
36
Zdravo , procitao sam negdje na forumu da stavim duhan u vodu da prenoci sutra da prokuham i da tim mogu prskati kao da ubijem baje. Jutros nadjoh kurvu gusjenicu nazobala mi je par listova. I brine me jos ova neka ostecenja na listu. Mole se dobri ljudi za pomoc. Slike u prilogu.

Oprostite ljudi jel do mene ili mi postovi smrde ?? Molim vas kako da pobijem baje ??? I moze li mi neko molim vas objasniti kakvi su ovo oziljci na listovima ????????