Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Pohani šnicel

Aktivan Član
22.05.2015
90
286
53
Meni mačka prošetala po udovicama ..skoro ih polomila ..uff..jesam je..letila je tri metra:vozdra::let:...pa spašaji sta se spasit moze..sve ih pri zemlji zgazio gad..zemljom ih zatrpavat do vrata da se refaju ..i jesi fala bogu:djede:..a od sad sam puno oprezniji...uff ..umalo jbte..ja slim cak da je zapiša jednu ono:poop:..:fuck::upiii:
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
To je od oštećenja, nemaš se šta brinuti, neće joj ništa biti. Nadopuni joj zemlje do prvih listića u taj kalj da bude stabilnija.
 
29.04.2015
21
51
13
38
Automatik sorta 45 dana full ciklus. Odmah bacena u zemlju na klijanje po preporuci breedera. Zemlja 15tak litara mix i marka sa foruma preporuka.
15 dana od bacanja u zemlju, 10 dana od kad je izvirila.
Svjetlo 300WLED (nominalno 150W)
Biljka je visoka 15tak cm, listove fino baca vidi se naocigled kako napreduje svaki dan, izgledaju zdravo i tamno kako i pise za sortu.
Problemcek je sto je nerazumno hladno za ovo doba godine. Preko dana dok svjetlo ne radi ide na 17-20stupnjeva. Po noci pod svjetlom 23-25. Vlaga 40-60.
Uglavnom stabiljka kao da klone u mraku. Skroz se spusti do zemlje kao da su joj listovi preteski. Pod svjetlom se digne.
Ne znam jel to normalno ili je problem u temptemp Takodjer zemlja je jos uvijek vlazna od prvog zalijevanja. Znaci kad sam bacio sjeme, zalio i jos je vlazna fino. I visina od vrha kante do lampe zbog izvedbe boxa je trenutno 70-80 cm. Moze se povecati do 110.
Prvi pravi grow
E da svjetlo je trenutno na 14/10 zbog nekih razloga. Mislim tako drzati do kraja, jel to veliki problem posto je auto?
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.250
10.198
358
kak misliš da stabljika klone, ajd listovi da klonu...
klik-klak-klik-klak....fotka...klik...klak..
 
29.04.2015
21
51
13
38
Nemrem sad fotkat. A uostalom sad svjetlo radi. Stabiljka se savije, kao da ne moze podnijeti težinu listova, listovi izgledaju ok. Privezo sam ju ja za neki stapic, al me zanima u cemu je kvaka. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jesam
29.04.2015
21
51
13
38
Kak mislis nedostatka? Prekratkog trajanja?
Ne moze biti da je preslaba. Ljudi s takvim panelima pokrivaju po metar-metar i po i 4-5 biljaka. A ovo je 30x40 i jedna biljoza. Ja mislim da je zbog visine do lampe i/ili temp.
Sutra je planiram zatrpati jos malo zemljom i vratiti vent da puse u nju. Sad citam da to pomaze. I maknuo sam vent jer sam prvo mislio da ju je on savio. Mali je pc vent al roka on fino bome, a sad kad je zvezana ne bi smjela nigdje.
I probat cu je priblizit jos svjetlu.

Edit: temp bas i ne mogu lako povecavati jer lampa ima svoj odvojen cijeli box za hladjenje (led cool box hahahha), mogu se samo nadat toplijem vremenu :/
 
Poslednja izmena:

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Ovaj panel što imaš je za prostor 50x 50 cm, tako da je najvjerovatnije jesam pogodila.
Paneli imaju malo plavog svjetla jer se fokusiraju na crveni deo.
Može biti manjak svjetla ili premokra, prevlazna zemlja.
 

by the way

Banned
Banovan
13.05.2015
10
99
28
53
Ako je neko imao ovakav problem molim pomoć. Na slici se vidi promjena boje na listovima i nisam siguran sta bi moglo biti.?
Cill znam da si mi mentor al ne boli vidit jel jos tko imao slican problem. ;-)
1.jpg
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
@perfa nemas nikakav problem ,nema veze sto klone kad je mrak
,80 posto biljki to radi,
bitno je da nije klonuta pred paljenje i dok su svjetla upaljena.

@by the way isto , daleko si od problema , pol growera sa Vutre bi dali desnu ruku odrezat samo da im biljka ima lisce ko tvoja.
out je,normalno da lisce ne moze bit potuno iste boje na svakoj internodi.
drzi se svog mentora i opusti se.....:gled:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: perfa and Bizzzo
27.03.2015
5
1
3
44
23mnh2v.jpg


2nrhphg.jpg

ostatak cool..... ima po neka fleka a na nekoliko bilja evo sasvim solidno tj ostatka koji je vrh od slika za takmicenje
NL au.
whxjxs.jpg



NL.au.
13ygnio.jpg


ww.au..
1zg7wn.jpg


hessi bl. i hessi P+ zemlja supstral terra bloom univerzal kazali su sve isto samo nema komadica vulkana . nije bilo magme

flush sam odradio al ne previse _ 2 dana kisa je padala neprstano vlga je bila 90 imam merac pored njih
sad sam gurnuo neke vitamine i h2o2 a pazi ove gore slike automatika vrh
a ove fem neke jebu me i po neki list automatike mada bice cool nebrinem samo me te fleke
25foikh.jpg
312vex0.jpg

nek mi neko kaze sta se desava nisam neiskusan but ali ...ovaj itd ph 6,5 nije ph nije prehrana nije niti previse vlage niti ventilacija niti ne znam ti ja sta jednostavno crne jebene flekace
uradjen flush + kisa padala 2 dana pa su vitamini dosli i h2o2 zbog previse vlazne zemlje ok... a prihrana ide kako treba nisam djak prvak 7 out i imam 3 in-a ali ovo jos nisam video mislio sam da je gvozdje ili neki vitamini mozda gljivice pa sam zato h202 prosuo ne puno ka ni vitamine ne puno 6l na 6-8 njih


ph 6,5
svakih 5-7 dana zalivam gnojenje svakih 10 dana odradim to je sve niki kazu Ca look ne znam videcemo
 
Poslednja izmena:

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
Ta Tera bloom je radila problem vec nekome na forumu.Mislim "Moj put" i njen Cbd.Provjerit cu.
Nema tu puno filozofije i kemijanja.
Sta bi moglo biti??Mozemo svi nagadjati a ocito je da nesta nestima sa zemljom.Fali joj svega !
Ako ti nije usla u cvjetanje ta sto je nastradala,najbolje sto mozes napraviti je presaditi jbga
 
27.03.2015
5
1
3
44
fem tek sada krece sa cvetanjem skoro sve ok izgledaju ok sve 5 jedino te fleke isto tako i autose mada autosi uzivaju i guraju napred osim 2 regular fem autosa koju su bili look 2 week e sa njim ne znam sta ce biti al bio sam danas krenuli su posle obilne kise bili su stali naspram ovih kupovnih od rqs-a a auto u potu od 25 l idu ko ludi eventualno po koja fleka ,te fleke javljaju se na nekoliko biljaka ne na svim a na nekoliko biljaka sam imao probl pre faze cvetanja pogotovo na royal hignes medical seeds od rqs-a sa manjkom N but resilo se to sada ove fleke na tim femovima koji sad krecu u cvat nema loka osim na toj jednoj maloj koju sam i postavio
ne znam stvarno sta bi vise vam mogao reci
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Druze evo opet cu reci al detaljno... biljka ti je u saksiji,vreme je bilo u banani,znaci dosla je hladnoca i onda je biljka dobila P-fosfor lock(zbog niske temperature),znaci manjak fosfora... a onda si odradio flesh i kisa samim time,pa da bi bilo jos bolje ti si je pohranio sa vitaminima,znaci dao si joj vise nego sto treba zeljeza,kalija i cinka... i onda si sam opet napravio jos veci lock fosfora... toliko od mene poz ;)