Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.03.2015
5
1
3
44
da je zamlja ta losa ne daj boze ali sutosi su ok verovatno veliki potovi ih odrzavaju u 12l ne bi ni cvetali ali ovi napreduju dobro jos tacno mounth one & ende sto se tice autosa royal higness krenuo da cveta bas upravo ovih dana i po neki fem jedino 2 regular NL fem autosa su bili look jer sam ih 20.4 zabacio tada je bilo extra vremei mislio sam da cu 2 ture autosa o0ve godine but najbolje do sada iz prethodnih iskustava je od 1.6-15.8 i ende naravno sa magmom , ne znam koju drugu da org ima ih jako puna ali im je ph 5,5 ...5,8 itd nisu mi bas ok mozda neki predlog za zemlju za sl put
 
18.03.2015
23
13
3
Pozdrav, evo u fazi cvatnje je moj prvi grow. Sve biljke su tretirane što se tiče zalijevanja i gnojenja jednako, ali jučer ili prekjučer sam primjetio na jednoj biljci nekakve točkice koje su se opasno proširile. Možete mi reći što je to i kako da to liječim? Hvala. Gnojivo je plantella cvet. alijeane su po potrebi kako bi se zemlja osušila.

IMG_3180.JPG IMG_3181.JPG IMG_3182.JPG
 
27.03.2015
5
1
3
44
ma znam tebrex da P kada je oko deset stepeni se lose absorbuje zavrsio sam agronomiju nebrini znam sta znace mikro i makro elementi itd u pravu si nekazem ali nisi u pravu sa vitaminima mozda su trebali doci pre cvetanja ali nisam ih imao i jos nesto od vitamina nijedna biljka nije vrisnula bar meni toliko....jer je izgleda ta zemlja bas shit dok autosima odgovara i njih nisam look sto se vidi na slici a videces ih i za mesec dana pogledaj slike iskreno lepo izgledaju bas lepo a kazem ti da je jos 30 days to the end potpisujem za autose osim ova dva autosa reg.fem sto su bila look pre ove kise koja je 2-3 dana bas dobar flush odradila i jos jednom ti kazem bio sam danas i sve ok sem tih fleka but techy je spreman na sve pa neka i riknu imam autose desilo se pa desilo jbga mora jednom da useres stvar nije do tebe do zemlje je
 
Poslednja izmena:
18.03.2015
23
13
3
Prvo sam stavljao pola preporučene doe (na pakiranju piše 15ml na 2l) i onda sam ih polako dignuo do preporučene doze. Nisam stavljao više jer znam da one ne vole baš previše gnojiva. Zemlja je kiseljena vodom koja je kiseljena octom.
Da, gnojivo stavio bih 36/7 ml gnojiva na 5l vode
 
27.03.2015
5
1
3
44
nece se proizvoditi vise magma ili nece dolaziti vise kod nas tako merkur kaze tnx na predlogu , da li je mesam sa malo peska perlita stiropora itd ili sve odma u 25l ja jedino priznajem 25l jer onda imas primerak kao sa slike naravno ako radis po ps-u i kupis te jebene 2 boceHessi blom i Hessi P+
hteo sam pred kraj bio bizz top max al videcu jos znam da nevalja mesati djubriva
drin je pizdarija svar pistili od pocetka bas fini vec sam mislio da je oprasena ali ustvari pistili se goje ....nadam se da ce se javiti stoner or slo era :) oni imaju magicnu recenicu

Evo opet taj Edit(uredi) koristi to ! OC
 
Poslednja izmena:
29.04.2015
21
51
13
38
Ovaj panel što imaš je za prostor 50x 50 cm, tako da je najvjerovatnije jesam pogodila.
Paneli imaju malo plavog svjetla jer se fokusiraju na crveni deo.
Može biti manjak svjetla ili premokra, prevlazna zemlja.

Pa kako je onda premalo svjetla kad kazes da je taj panel za 50x50 a moj box je manji???

Meni je isto to full cudno bilo da je zemlja jos uvijek tako vlazna. Kako da to rijesim. Zemlja iz pakiranja isto bude vlazna kad je kupis. Ili da je stavim malo da se prosusi da da umijesim unutra? Imam jos mjesta u kanti a i svejedno bi trebao zbog izduzivanja, kako citam, zatrpat malo stabiljku.

Sta mislis da dodam neki mali cfl za plavo svjetlo?

Edit: pa hebemu sve ako ne moze jednu biljozu na malom prostoru uzgojiti onda je to niskoristi, poklonit cu ga u disko neki :)
 
Poslednja izmena:

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Imaš dobar fotić, koristi macro ili super macro mod slikanja i dođe ti isto ko povećalo kad zumiraš sliku na kompu i ljepo vidiš sve trihome. Ni pistile nisu počele tamniti još, odokativno još 25-30 dana ;)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Prvo sam stavljao pola preporučene doe (na pakiranju piše 15ml na 2l) i onda sam ih polako dignuo do preporučene doze. Nisam stavljao više jer znam da one ne vole baš previše gnojiva. Zemlja je kiseljena vodom koja je kiseljena octom.
Da, gnojivo stavio bih 36/7 ml gnojiva na 5l vode
Nisi smjeo vise i ovo je bilo previse.
Drzite se pola preporucene u indooru i nece biti problema...haha eto jedna magicna ;)
 
03.06.2015
67
9
8
25
Moze mi neko reci zasto ne valja zalivat biljcicu dok je sunce, jer ova moja ima sunca od 7:25 ujutro do zalaska, znaci na takvu je poziciju da ima 11+ sati sunca, takodje ja sam u takvu situaciju da ne mogu da idem tamo po mraku, a u 6 mi je rano da se dizem da bih stigao do tamo...
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
za zaljevat zemlju nevidim razloga zasto nebi, posebno rano ujutro tako da do navecer se posusi povrsina gdje si zaljevo.
ako pricamo o folijarno, nevalja zato jer ce ti kapi napravit efekt lece pa ce ti sprzit listove, ako je sunce jako, sto rano ujutro sigurno nije.
lp
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Poison s0
08.06.2010
8
2
3
43
NL au.
whxjxs.jpg



NL.au.
13ygnio.jpg


ww.au..
1zg7wn.jpg


btw nije me bilo dugo
imamo iste misli , techy nice one sve ce to biti cool sama gruvaj & flushaj
ps: neuzdaj se previse u svakog a za zemlju ti je covek dao lip prijedlog umesto magme za
sl. grow poslusaj ga i neces imati nikakve probleme ako nenalazis magmu .. pozz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran