Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
isto sam ti odgovorio preko pp. ako vec planiras post kaciti na forum nema potrebe dodatno me smarati porukama, i tako ih u inboxu imam preko 500
 
12.06.2013
53
19
8
Power sorry uhvatila me panika... :(:(Pa sam ti poslao poruku a nisi odgovarao pa sam okačia ovdje... Da, u wc-u premda to nije riješenje jer se tokom tuširanja pločice u kupatilu orose a sa tim i vutra koja visi na sušilu... Ali zato vent radi 24/7
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
meni je u kupatilu prakticno uvek ~70% vlaga, smesti ih negde van kupatila, to je uvek najvlazniji deo stana. i ako su veliki i nabijeni vrhovi usitni ih malo. ja susim u sobi bez venta i ovlazivaca i ako sam dobro ocistio nisam nikada primetio da ponovo budjaju
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
usitni i turaj po uglovima, ni ja nisam u velikoj gajbi al susim bez venta il bilo cega, samo par puta dnevno protresem svaku posudu ili prespem iz jedne u drugu praznu. prethodno naravno dobro pregledano i ocisceno, sto je u posudi tanji sloj to bolje, nadji neke sire kutije... improviizuj, snadji se, nemoj sad da zaebes :)
PA120327-tile.jpg
nemojte praviti problem tamo gde ga nema :)
 
16.12.2014
353
246
43
30
Evo da tu pitam jer sam ostao zbunjen, a mislim da se mogu tu slobodno kvalificirati :)
Radi se o Bubble Kushu, negdje 30tak dana u vege (link dnevnika ovdje) i ako budete pogledali vidjeti cete da sam imao svakakvih problema i jos uvijek vodim borbu s ovim spontanim isusivanjem listova koje ne mogu nikako iskorijeniti.

Prosli grow nisam pretjerao gnojio u vege, ali s obzirom da je ovo zahtjevnije od domacice, ne znam dali bi ju vec bilo potrebno poceti lagano dohranjivati ili ja imam neki drugi problem? (ova je gnojena pred negdje malo manje od dva tjedna sa pol preporucene doze slavolom)
Proslo zaljevanje sam dodao malo peroksida u vodu i ucinilo mi se kao da je biljcica odmah poskocila, ali sada na novim listovima vidim da se na vrhu lista nazire opet zuta boja i strah me da ne izgubim opet cijelu turu listova, pa bih volio preventivno djelovati ovaj put, a Tamara mi se izgubila pa sam sada kao guska u magli :)

Uglavnom, jos uvijek nisam dosao do definitivnog uzrocnika, a vidim da se iskusnija ekipa vise tu mota nego po dnevnicima pa sam vam sam htio skrenuti paznju u nadi da ce netko prepoznati problem i da postavim jedno pitanje usput.

Dali mogu gnojiti (sa slavolom) ako je peroksid dodan u vodu?
Jer peroksid ubija bakterije, a na boci od Slavola pise da ima bakterije za pospjesivanje rasta korijena i sl., pa me zanima hoce li kombiniranje to dvoje zapravo ponistiti efekt slavola?
I ako da, mogu li zaliti peroksidom, a slavol nanijeti folijarno na pola doze od preporucene za zaljevanje npr.?


Evo ispricavam se ako nije primjeren post, ali ne zelim da mi ljubica uvene a ostao sam sam da zakljucujem i tu nisam najbolji kada je u pitanju growanje :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
mislim da je veca greota da sve ostavis da se ubudja, al svako mora proceniti svoju situaciju. to suncanih dana sto spominju u ovom mesecu tesko da ce bilo sta izvuci na drasticno bolje, ako uoste krene na bolje jer biljci u strartu treba par dana da krene nakon ovakvih dana kao sto vec traju
 
23.03.2014
99
147
43
pa to... ae slabo se vidi na slici.... ma mislim jos jednu nedelju i da skidam pa kako bude...
IMG0011A.jpg

* * *
postavi fotku vece rezolucije ako hoces da se vidi, bar 800x600
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:
12.06.2013
53
19
8
5kom lemon
5kom strawberry
Od toga do kraja došle 4 a sijeme je bilo od Strain Huntersa... Sve u svemu white lemon skunk je odličan. Baca na euforiju 3-4h čistoga smijeha... 8/10 ocijena :respect: :joint2:
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.640
1.058
Jugoistočno odavde
Meni izgleda da je ovo bilo veoma zrelo pre mesec dana. ne razumem što je nisi tada obrao. Sada verovatno možeš samo da gledaš ove fotografije i da se nerviraš jer si imao super biljku.