Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ojebina

Aktivan Član
07.03.2014
69
7
8
Nije mi licilo na zrelu biljku, cudni su joj hedovi. Cinimi se da ima neke sjemenke i "bananice". Ne lici mi na zenski hed i nema nikakav miris. Tad sam je zadnji put vidio i mislio sam da je to muska-zenska...
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.640
1.058
Jugoistočno odavde
Biljoza boli glava! Riba i po od biljke! ja ne znam kako po tebi treba da izgleda ženski cvet? Da si se javio pre mesec dana sad bi duvano verovatno super vutricu! ;) ovako, više pameti sledeći put!
 

Ojebina

Aktivan Član
07.03.2014
69
7
8
Do sad sam imao biljke koje su imale drugacije cvjetove, za nju sam mislio da je pola zenska a pola muska(zab sam kako se to strucno kaze). Sad mnogo smrdi(smrdila je i tad kad sam ju sliko) i nema tu boju, mislis da od nje nema nista?
 

Ojebina

Aktivan Član
07.03.2014
69
7
8
Trazio sam na netu i bice da je ista sorta. Koje je tvoje strucno misljenje Power, da li ima nade da se moze iskoristiti uz sve ono sto sam naveo...slikano pre 20tak dana, pocrnila ali nema budji na sebi i ima neugodan miris(smrdi)

* * *
Nema potrebe da citirate post ako odgovarate odmah nakon njega. Citira se ako se između vašeg posta i posta na koji odgovarate nalaze dugi postovi ili ako vaš odgovor prelazi na drugu stanu teme u odnosu na originalni post. U suprotnom samo bespotrebno duplirate postojeći tekst i doprinosite težoj preglednosti foruma.
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
ne vidim u cemu je problem ako nije budjava, a naravno da smrdi kad ima skunka u sebi, ukrstenog sa purple #1. da skunk mirise ne bi dobio to ime :) a da ova druga nije purple ne bi imala tu boju :) dobio si ljubicastu smrdljivu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.640
1.058
Jugoistočno odavde
ovo je slikao pre mesec dana, biljka je još tada bila zrela. S obzirom na njegovo pitanje o polu ovako očigledne lepotice, mogu samo da zamislim šta podrazumeva kad kaže da mu smrdi i da je crna. Ali daj bože da nije prošlo suviše vremena. :)
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
nije problem ali da utvrdimo gradivo ako sam dobro razumeo :)
ovo je do velikih ralika u temperaturi?

DSCF6285.JPG DSCF6289.JPG

ta promena boje lisca u crnoljubicanstvenu.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Od nižih temperatura je to. Nema sad velike razlike između dnevne i jutarnje, 10-tak stupnjeva i nije neka razlika.
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Daj neku novu sliku te biljke pod hitno. Ako su ono slike od prije mjesec dana trebao bi je pod hitno ubrati ako je nije buđ sjbala i ako ima išta od nje. Po mom mišljenju stanje ti je alarmantno.

Edit: I da dodam da je jako jako lijepa biljka i da bi bilo šteta da propadne.
 
Poslednja izmena:
20.08.2015
11
4
8
podrav znalci:wave:, moze li mi ko reci da li ima razlike izmedju rada kod normalno osusim bilku i kada otkinem bud od sveze biljke pa brzo susim i zapalim? treba mi da znam skinuo bih ranije zbog loseg vremena a cini mi se da slabo radi .. :makaze: