Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.08.2015
27
3
8
Pa od kad sam poceo gnojio sam ih svako drugo zalivanje full doze, medjutim doslo toplo vreme zalivao na 2 dana i tako i gnojio, nisu se bunile ali bukvalno neverovatno su pocele da bujaju i onda su se pojavile tackice po starim listovima od tad sam je samo 1 gnojio 7 dana nakon proslog gnojenja, juce ih zalijem samo vodom i posle 15ak sati bam cela biljka prekrivena. Jedno sto mi je nestala struja juce i umesto 4 sata mraka bile su oko 8,9 sati u mraku.. Ako to ima neke vaznosti.
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Sumnjam da je do HESI-a, jedino ako si im svaka 4 dana rokao full doze, e to onda već ne valja. Ja sam u 6-om tjednu cvjetanja i koristim HESI Bloom & Boost & P+ svakih 8 dana (svako drugo zalijevanje, jel) i nemam sličnih problema nit sam ih imao u prošlom growu.
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
imas bas dosta opisano na forumu o lolipopu cak i u ovoj temi,ukucaj na pretragui izacice ti masu svega i slika i svasta nesto...
 

lukas

Aktivan Član
20.06.2015
167
590
93
biljkice na prozoru lagano rastu,sajt je spreman ali do njega ima jos desetak petnaest dana,e sad nastaje problem,dolaze mi gosti na 2 dana,nemam gdje s njima nego na orman u spavacoj sobi,valjda im nece nista biti za ta dva dana.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
@lukas budu se one podosta izdužile za 2 dana bez svijetla. Neznam da ti je to baš pametno. Bolje probaj negdje van i prebacit, na neki balkon ili krov di gosti nebudu zalazili.
 

Beetlejuice

om namah shivaya
09.02.2016
474
1.729
143
Babilon
Skinuo 2/3 ali su biljke zive..
Odrezao sam toliko jer je doljnje lisce bilo suho ili stvarno za odrezati a sve iznad nepotrebne grane i lisce.
Budem ih danas slikao opet pa da vidite..
 
17.08.2015
27
3
8
Ljudi, ima li neko iskustva sa borbom protiv fungi? Izgleda da sam ih navatao cim se digne vlaga u roku od 2,3 sata se pojave po novim listovima jezivo.. Uzeo sam neki fungicid Akord pise na njemu da je dobar protiv Puccinia reda jedino me plasi da nesto ne zajebe cvetove u 59. danu su pa ako je neko imao iskustva sa necim slicnim zahvalan sam ako bi ga podelio :)
 
17.08.2015
27
3
8
Da bravo sad sam procitao i kako funkcionise Akord, dovodi do nekontrolisanog rasta gljive pa tek onda do uginuca a to bi mislim bilo fatalno i za moju biljku.. Nista moracu da je drzim na 30-35% vlage bar da se ne siri samo da ne sjebem druge dve koje jos treba da se goje... Sad cu da se upoznam sa water curing hvala druze :)