Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.11.2015
252
118
43
temp od 18 do 28 zadnjih dana, vlaga tu do 70, florabela zuta i 20 posto perlita otprilike (ne vidi se na fotku jer sam dodao malo zemlje odozgo poslednji put).. zalivano sa plantelom list i slavolom, u razmeri sa etikete, zalivena zadnji put sa 3 L.. zaliveno ukupno 3 puta.. pre toga kad sam presadio, zalio sam ih dobro mislim sa po 4 - 5 l, sad sam manje, jer su temperature promenjive pa ne bih da im bude hladno, cekam da se stabilizuju.. inace imam ih 4 ukupno, samo ova ima ove momente.. jedino moze da bude do vode, jer koristim neku sa seoskog vodovoda, a iskreno nisam ni proverio koji joj je ph, znam samo da mestani kazu da je losa za pice.. evo ovako izgleda druga biljoza
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    1,1 MB · Pregleda: 31

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Bigi imas mozda nesto za reci za one moje curke? :D
evo sad vidoh,ona prva veca je ok donekle malo je bledunjava nemoj da je zalivas puno daj joj svtlosti i ugrej je malo 22-25c,u kom su susptratu.
ona druga mi cudna nesto opet ti kazem ne znam uslove,ne znma sta si radio ,kako si radio,aj ovako daj im svetla prvo,nastelaj tempr,da bude do 25+,rasveta nek ti radi 20/4 i ne zalivaj puno_Od sledeceg zalivanja ukluci slavol on ide 10ml na 1l vode dok ti nestigne root pa cemo tad nesto imuzkati neki koktel da ima prija.Sve u svemu opet nema zatvoren ceo krug jer ne znam sta si sve radio.Predji u mentorski i ce da nadjemo resenje ubrzo ako hoces ne nagovaram te samo ti kazem sta je bolje i da ti skrati brige a ujedno ces i nauciti dosta stvari i lepo se druziti tamo.
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
daj onda i ja da te pitam za mentorstvo kad smo kod toga :D i
od sutra se prebaci kod mene u mentorski i napravi mini updejt,sta si radio i kako si radio do sad sve,uslove i to.
daj reci sta da joj radim, nikad nisam kacio taj ph lock, to je zbog te vode sigurno, zalivacu kupovnom do sad, hebesmisve
kupi lakmus papir to je jeftina stvar a radi dobro posao,bice uskoro i moj turtorijel oko koriscena lakmus papira pa cete vidite kako i sta.Zalivaj kupovnom onda ali gledaj da je ph na ambalazi makar 6,5ph ako ima takva voda kupovna.i ne zalivaj puno.eto sta da ti kazem dalje jer ako i to ne upali moraces da flusas biozu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vojka

Brufem

Aktivan Član
24.01.2019
55
840
83
koj strajn sta si radio,dal stoje vani ili u inu,izdusile se ,nista nisi dao a sam mi da lupamo glavu sta je,pomozi malo.daj detaljnije objasni
Critical+ 2.0, Early Skunk, Amnesia...unutra su vec 15 dana ispod MH 400 super grow. Ma imam jos 4 automatika tu i bujaju fenomenalno, i jos jednog Criticala i Amneziu i Early Skunk koji su ok.
 
Poslednja izmena od urednika:

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Critical+ 2.0, Early Skunk, Amnesia...
sto se tice onih zadnjih tri slike takav sam i ja slucaj imao skoro to je neki poremecaj u genu ali ce krenuti 100% tako i kod mene bilo jedan mali jedan veci list,medjutim kad je krenuo prvi sprat posle sve bilo normalno,one prve dva slike neznam sta je zaista ali ja ih ne bih dirao pusti da vidimo sta ce biti pa da svi naucimo nesto,ako imas roota rokaj full dozu svako zalivanje.Pa da vidimo dalje,javi desavanje interesantna situacija.
 

Space_Lulu

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
17.09.2015
491
1.957
143
Još jedno pitanje, opet o hemafroditima. Negde sam videla va ove ovako "bele" pistile koje štrče iz cveta predstavljaju hemafrodita?
Nešto sam paranoična večeras, kako se bližim kraju.
A i cvetovi na ovoj biljci su čudniji, ili je možda ovo karakteristično za sativa dominant? Hvala ::ludak::
20190507_010606 - Copy.jpg 20190507_010644 - Copy.jpg