Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
33
Amsterdam
Po cemu prepoznas

Razlika se može videti još od početka cvetanja, samo treba znati šta da gledaš
Ovo je već pred kraj cvetanja:
iu

Početak cvetanja:
iu
 

Dangerdenso

Aktivan Član
03.06.2018
76
280
53
Pozdrav ekipo nakon dosta dugo vremena, evo stvorili su se uvjeti za growanje pa slazem diy setup. Odlucio sam sa mh/hps 400 w u boxu 100x100x200 preci na ledice(u planu je za sad lumatek attis 200 w u boxu 55x100x150). I sad mi jedino nije jasno kako sa ventilacijom, posto za mh/hps sam koristio vk125 koji bi mi u trenutnom uvjetima bio preglasan, pa molim nekog iskusnijeg clana za savjet koju ventilaciju za taj prostor da iskombiniram posto led proizvodi puno manje topline od mh/hps. Tnx
 

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
33
Amsterdam
Pozdrav ,jel ovo Mg deficit?
Možda, liči, treba nam još informacija, čime je hraniš, koja je zemlja u pitanju, koji strain, koliko je stara, ispod kog je svetla, koji je režim zalivanja, da li pratiš PH smese kojom zalivaš?

koju ventilaciju za taj prostor
Za taj prostor možeš Vent TT 100, mala turbina, košta 30eura a ima odličan protok, kažu da je dosta tiša od drugih turbina, ja sam bio prijatno iznenađen kako je tiha kad se stavi filter, malo huji ali ništa strašno, box je u prostoriji do mene i kad se zatvore vrata jedva se čuje.
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.507
258
Prije bi rekao svijetlo pre blizu i kuri lagano, magnezij krece odozdo prvo. A dok dode na vrh biljke onda je vec u deficitu neko vrijeme i cjela biljka bude bljeđa.
Koliko vidim dosta je tamna inace. mozda si pretero pa se lock desio. Ali iz ovih informacija sto si dao je sve lupanje u prazno.

Vidi i ovo usput.
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.507
258
Karenca 30-35 dana. Spricao sam njime taman uletila u cvat, evo pusim je. Istekla karenca do branja i nista se ne osjeti i nema nuspojava. Samo pazi dok spricas jak je u pm. ja budala usao u sobu bez maske nekih sat vremena kasnije i spalio si nos pekao me cjeli dan uz laganu mucninu i slabost...
Nemam ni ja dozvolu, trazis mali, reci da su ti napali bilje po terasi i to je to. U mom slucaju lik napisa na sebe i dao mi bocicu dostojnu za 10l.
Jedno pospricao i bye pauci, ni jednog nisam vidio od toga dana. Znaci gledaj da je ziva 30-35 dana nakon spricanja, ovu sto cvate nemoj drekt po cvijecu bas, listove samo namoci, ako koja kap prsne na cvijet jbg sto sad zato cekas 35 dana.

Edit: Masku obavezno, za kožu lako, ali ne udiši to.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: daktilograf

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.620
258
da,kao sto kaze kolega @čapo_ inace kod automata preflower se pokazuje izmedju izmedju 15 i 20 dana,par dana gore-dole..

EDIT: @The Krle nista vise ne diras...mozes samo te pri dnu patrljke da poskidas...a koliko vidim kasno si je i topirao,mogao si ostaviti jos jedan sprat...
inace automati se topiraju cim si u mogucnosti,hocu reci ako hoces da topiras na drugoj nodi ne cekas do cetvrte,sto prije,ne ceka se previse da izraste vrh nego cim mozes makazicama ili prstom cap...eto da znas za ubuduce..
 
Poslednja izmena: