Auto Dark Devil (Sweet Seeds) by klarica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
Vozdra ekipa :)

Krenula je još jedna indoor sezona, lampe su zagrijane, box je usisan, vrijeme je...

Za ovaj grow izabrala sam Dark Devil Auto od Sweet seeds, dobila jednu u paketu kao gift kad sam uzimala Red Poisone (koji su sad negdje u 4-5 tjednu) - obzirom da mi stvarno ne idu datumi, nemam pojma kad sam ih zasijala niti znam kad će biti gotovi - zato i radim ovaj dnevnik, kako bih barem na ovaj način pratila gdje sam i šta sam :)

Genetika: Dark Devil automatic
Vaza: 25x25x25.5cm - ukupna zapremina 11l
Supstrat: 75% kokos, 15% perlit, 10% hidroton
Gnojiva: FloraNova Bloom od početka
Rasvjeta: prvih par tjedana CFL 135W (5000K) nakon toga vjerojatno LED panel (kopija MarsHydro 300w) ili MH250W (izgorila mi HPS žarulja, nisam sigurna kako cvijeće cvijeta pod MH, ako ima tko iskustva, molila bih komentar :) )
Prostor za prvih par tjedana: ormar 60x60x60
Prostor za ostatak: 60x60x140cm

Danas, na petak 13. mali crni vražićak je pokazao glavu i čarolija počinje. Updateovi će biti jednom tjedno.

P.S. Na fotki se vidi žica po dijagonali vaze, to sam stavila kao support za LST, za to ću kasnije vezivati biljku kako bude rasla i dobiti (nadam se) horizontalan rast do drugog ruba tegle sa svim granama dignutim prema gore. (Eksperimentiram pa šta bude) :)

tegla.jpg biljcica-top.jpg biljcica-side.jpg