Autoflower Kalashnikova - hps600

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.04.2014
38
74
18
Pozdrav svima :signs046: .


Prvi put sam krenuo u ovu avanturu pa me zanima strucno misljenje.

OPREMA:
box-125x125x200cm
MH-400
hps-600
vaze od 6 litara
sjeme: greenhouseseeds autoflower kalashnikova x10

Dugo sam razmisljao o ovome i odlucio to napraviti nakon dosta proucavanja i citanja i gledanja filmica.

19.3. su izasle van iz zemlje a 7.5. sam im dao hps 600 da krene cvijetanje na nekima je vec krenulo pomalo a na nekima jos ne.
sve su jako dobre i fino su pocele cvast sobzirom da je tek poceo 2 tjedan cvijetanja samo imam jedan problem a to je da mi se na 3 biljke poceli dobro zutiti dornji listovi a na jednoj od te 3 biljke mi je cak i izbilo nesto kao smedje fleke po njoj(listovima). citao sam da je zutilo pokazatelj da fali biljci dusika al me zanima kako ostalih 7 komada rastu fino svi su im listovi zeleni a kifici su velicine palca trenutno(glavni kif-vrh ) a sve imaju iste uvjete istu zemlju istu vodu a kao i genetika im je ista jer su sjemenke kao sto sam rekao iz greenhousa.(nakon 20 sati svijetla listovi mi se objese to su mi rekli da je jer je dovoljno i jako svijetlo pa ne strse listovi netreba im to al nakon 4 sata mraka opet se one sve dignu i strse)

trenutno nemam kabel da prebacim fotke al bice s vremenom mozda cak i sutra :p
uvjeti u boxu su: temperarura na vrhu biljke max ide do 24,5 °C min do 18 °C (nocu)​
vlaga 50% do 60%​
hps 600 je od vrha biljke udaljena 60 cm​
ventilacija 4 ventilatora od kompa 2 usis zdraka u box 2 izbacuju te jedan veliki vent da puse po njima da mogu plesat.​
MH-400 je radila u vegetaciji 22h a nije radila 2h​
HPS-600 radi 20h neradi 4h​
:rasta1: (svi komentari dobrodosli)
 
14.04.2014
38
74
18
starost 3 dana
1gMRxVk.png

starost 5 dana cvijetanja

WXFYR9D.jpg


slike su mutne jer su slikane sa malo losijim mobitelom

uskoro stavim i slike sa dnevnog svijetla di se puno bolje vide rozice
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.813
2.698
Weed California USA
gle...ja ti i nisam bas previse strucan jos za takve detalje....al ak je tak kak zgleda...moguce da fali kalija. mislim da bi plantella-cvijet pomogo, ili neko gnojivo sa vise kalija.
...al velim....pricekaj da ti netko sa vise iskustva odgovori ili postavi pitanje u "problemi tokom uzgoja"....moguce da nisam u pravu

al neznam zasto bi to samo na jednoj biljci bilo kak si reko (od deset)...cudno
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Moguce je i da te kalcij hebe,ak se nista ne dogodi kad das crvenu plantelu onda ih proflushaj jer ce bit sve poremeceno,imat ce previse neceg sto nema,a neceg sto joj treba nece imat uopce.Kad ih proflusas ako bude do tog moralo doc onda uzmes riblji kostiju i sameljes i posusis.Tako ces dobit 2%kalcija i 2.5%dusika i to ti je to.A mozda se i varam na slici izgleda ko kalij al to dvoje moze bit skoro pa isto,tesko razaznas ako ne znas.Ako imas smedih tocki i po zilicama i krene ti zutit lisce samo od vrhova to je kalij,a kalcij ti zuti iz sredina prema gore ,nekad isto od vrhova lista i tockice budu samo izmedu zilica sto ti poslje se pocne spajat i dobijes osusenu smedu masu na listu.Sta god da je od tog dvoje,ukloni sve lisce gdje je jako zahvaceno sa deficitom.
Bolje stavi neku sliku ili nadi na googlu kak izgleda tvoj deficit ak vec nemos slikat da se vidi kak treba.Upisi deficienty marihuana chart box i pronadi sta kod tebe ne valja pa stavi sliku da ne nagadamo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
14.04.2014
38
74
18
oprostite svi koji ste pratili ovo jer nisam redovito obavjestavao.


evo proslo je brze nego sam mogao zamisliti ovih 63 dana

danas je berba bila prve 3 biljke evo i slike ima 7 snopova grana po 2-4 grane u snopu

XiVTwsm.jpg




dalje biljke koje su ostale jos malo da odrastu i sazore


CTtwT01.png

jedna od najmanjih od 10 kalašnjikova




i sada najveca i najljepsa i ujedno i najsporija po pitanju sazrijevanja prvo stara slika

sSewVkg.jpg


i danas kako izgleda
sijeu17.jpg


COzxkA1.png



prvi put je nadam se da ce drugi biti jos i bolji.

:rasta1: