Autopotovi + Biotabs (organske tablete)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
@d@ni
Zaboravio te pitati...jesu ovo na stolu kokos briketi koji se napusu u vodi ili tako nesto?Zanima me koliko je potrebno za jedan pot od 15 lit?:thumb:
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Cocos Brix je idealna baza za one koji vole da koriste prirodne i vrlo čiste proizvode.Ima stabilnu pH-vrijednost, za razliku od drugih hidrološkim supstrata.Plagron Cocos Brix ima visoku apsorpcijsku kapacitetu vode, tako da nema potrebe da se previše zalijeva.Cocos Brix ima RHP oznaku kvalitete.Prednosti Coco BrixaLako prenosiv.Garantira nisku EC vrijednost.Posjeduje RHP certifikat

E sad druze..otkud morska sol?Nisam nikada koristio pa pitam,a sugeriralo mi se da je isto kao Plagron cocos premium.
A ovo je od Donija...
Struktura Сomposition pH EC (1: 1,5) Kapacitet zadržavanja vode Volumen Neto težinaStandard Grubo cocopeat s niskim postotkom vlakana 5,5-6,5 <0,6 mS / cm 900% 50 L = 13,2 gal 10,5-12 kg

UGro je niz visokokvalitetnih supstrata kokosa , tj. Bez treseta, biorazgradiv i ekološki prihvatljiv. Osmišljen je kako bi vam pomogao da postignete najbolje rezultate s ukorjenjivanjem, rastućim i cvjetanjem dok se brinete za okoliš. Korištenje UGro pomoći će vam smanjiti emisiju ugljika i sačuvati pepeo, dom mnogih rijetkih organizama i vitalno stanište za ptice, vretenca i biljke.
 

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.563
163
Trichome City
Ugro cocos sam kupio, natopio vodom, i onda testirao ph i ppm. Ph je bio 5 i nisam ga mogo podić nikako. Čitao malo po stranim forumima iskustva s tim kokosom i uglavnom je savjet bio da nije dobar za uzgoj naše biljke jer je pun soli i jako nizak ph u što sam se sam uvjerio. Plagron supstrati su druga priča, za njih nemam primjedbe.
 

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.563
163
Trichome City
Ja nisam radio hidro, dvije biljčice su se mrcvarile u tom kokosu pa sam ih bacio. To je moje iskustvo s Ugro kokosom, možda nekom drugom super uspije uzgoj s tim kokosom. Ja sam bio razočaran.

Ako netko ima dobra iskustva s Ugro kokosom, bilo bi lijepo da kaže kako se pokazao.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chilliman420

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
@d@ni
Zaboravio te pitati...jesu ovo na stolu kokos briketi koji se napusu u vodi ili tako nesto?Zanima me koliko je potrebno za jedan pot od 15 lit?:thumb:
Kocka koja se natopi, trebalo bi biti dosta za 15l, pise da je ima za 70l...

Prvi put se uopce susrecem s kokosom tako da nemam pojma, vidjet cemo sve uskoro. Danas cu ga natopit, nisam mislio dodavat perlit, e sad vidjet cemo...
Vjerovatno cu otvorit dnevnik pa da vidimo kak ce to sve funkcionirat :)
 

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
Vi koji ste regulirali ph, s cim ste ga spustali?
Imam od Canne ph- al mi treba 20ml na 1l vode da bi spustio na 6.0, potrosit cu vise ph- nego gnojiva :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Chilliman420

RIP
Banovan
07.02.2017
293
473
63
Ako govoris o ph vode/gnojiva, tu ti limunska kiselina radi dobar poso, to je moje misljenje, al za svaki slucaj sacekaj savjete iskusnijih growera...

Stay high :spliff::rasta::puuuh::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
Pa tako slicno bi trebao biti i ovaj, u uputama pise Dodajte 40ml pH-Grow na 100L hranjive otopine i dobro promješite, a ja 20ml na 1l :D, ja nezz sta mene vise ebe, gdje grijesim... metar sam kalibriro 3 puta jer sam mislio da me mozda on handri, evo nezz :confused:

imam i ph- bloom, idem sad bas probat sta ce on reci