Autopotovi + Biotabs (organske tablete)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Ma nije obavezno mociti prije. Ja sam prije mocio BioBizz prije upotrebe, al sam skuzio da nema za to potrebe, tako da sad samo stavim menku ili presadim u zemlju koju nisam mocio prije. Za koji dan se sve to "poslozi", a biljke ni ne osjete.
Isto je sa kokosom i BioTabsima.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: leemon

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
praznog kokosa jos izrazenije?
Zato su tu autopotovi kako bi biljka uvijek imala vode koliko je potrebno.Mikrosvijet se stvara pomalo i shodno stime treba dozirati vodu,gnojivo.Da,bez vode nista..Naravno da je bitna za aktivaciju svake komponente gnojiva:)
Edit;da nije potrebno mociti prije,samo gnojivo sa vodom i masala.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: leemon

leemon

Aktivan Član
08.01.2015
417
2.819
143
sta mislite dali bi se sa autopotovima moglo koristiti neko drugo gnojivo osim biotabsa i kako bi opce to dozirali ako moze?
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
ne vidim u ponudi domaćeg grow shopa ovaj silicum, samo bananu? Ja uvijek imam cal mag probleme pa baš želim testirati
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
uzeo ja i bananu i ovaj calmag pa da vidimo. ne kontam kako proizvođač nečega može ne imat podatke o novom proizvodu na svojim web stranicama. bit će da računaju na nas po forumima :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Ako pricamo o Bio tabsu,a pricamo druze probo ja i bezpotrebno.Dovoljan ti je Bio tabs paleta i redovito tjedno odrzavanje.Melasa je Bio tabs,kao i vinasa...nepotrebno bubati melasu:):thumb:
bananu i ovaj calmag
Do sada...stavio dva puta,smatram kako orgatrex sa bactrexom do prvih cicaka,pa jos 1,2 zaljevanja pa banana PK:thumb:
dali bi se sa autopotovima moglo koristiti neko drugo gnojivo osim biotabsa
Moze.Autopotovi su sustav navodnjavanja,a tabsi se preporucuju jer se najbolje ukomponiraju u sav sustav kao i kokos:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: leemon

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
meni banana previše miriše ko orgatrex, i odmah brijem da nas zayebavaju jer mi to želimo :) Ovaj silicijum još nisam otvorio, nadam se da nije startex u drugoj ambalaži ali našao sam info da se može dodavati osim na početku i kasnije putem iskopane rupe pa ću dodati malo eto tako. Po njima on mijenja potrebu za redovitim korištenjem orgatrexa.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Astral Projection

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
silicium je definitivno drugačiji od startexa, miriše ko gnoj životinja i baš je praškast.
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
Ukopao par žlica silicijum flasha pod biljku koja je taman krenula cvijetat, dodao standardni orgatrex baktrex da natopi i jutros sam morao supercropat biljku, poludila totalno. Brži rast u visinu još nisam doživio. Možda nema nikakve veze s silicijumom, a možda i ima. Za nove dvije koje će niknut za dan dva pripremio sam mix sa svim unutra, to na kraju ispadne 50 kuglice, 40 kokos i 10ak biotabs startrex (koji je po meni glistnjak) i silicium (koji je po meni stajski gnoj s udrobljenim ljuskama jaja :) )idu na 12/12 od starta, strain Blue dream, taman mi dvije ostale. A na jesen, i prije, idemo sa mandalinim sativama, ali još ih čekam.