Big Bud-Earley Skunk-Blue Cheese-outdoor by Blade

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

skabo357

Aktivan Član
20.06.2012
85
6
0
35
Blago vama,kod mene otkad sam je posadio pa do danas 47 dan vege,a ni jednom nije pala kisa pa ti vidi.Sad je ceo dan oblacno valjda ce pasti veceras ako budem imao srece.
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Dovoljno je ovo slika da se vidi kako fino izgledaju i napreduju. Svaka cast a rep cu ti opaliti prvom prilikom kad se logiram preko kompa
Enjoy
 
10.03.2011
13
0
1
44
Prvo izvinjenje sto ovako upadam u dnevnik,imam problem sa ovim sto Blade radi(2-3x jace doze djubriva)to i ja radim godinama.Ali ove sezone imam "problem" sto su biljke vec sada u vege fazi toliko masivne i teske da se izvrcu od najmanje kise(kao da koren nije dovoljno jak da je drzi)!!! probao sam da ih privezem za okolnu vegetaciju ali mislim da ce ih to u slucaju nevremena iskidati,a kad udju u cvetanje ne smem ni da razmisljam koliko ce biti tesko ih odrzati da se ne izlome.Blade dali si imao ovakve probleme?Neki predlog?
 

Casper Hero

Banned
Banovan
20.01.2012
171
37
0
46
dyuk je napisao(la):
Ove sezone imam "problem" sto su biljke vec sada u vege fazi toliko masivne i teske da se izvrcu od najmanje kise(kao da koren nije dovoljno jak da je drzi)!!! probao sam da ih privezem za okolnu vegetaciju ali mislim da ce ih to u slucaju nevremena iskidati,a kad udju u cvetanje ne smem ni da razmisljam koliko ce biti tesko ih odrzati da se ne izlome

odradi LST https://forums.vutra.org/vanjsko-uz...m-galerija-*sa-komentarima*-7.html#post220397
 
10.03.2011
13
0
1
44
Na dva metra LST?? Kako,jedino da ih ostavim u horizontali (nekako ih podbocim da ne leze na zemlji)?Ali opet je tu problem vlaga kasnije koju ce hedovi dobijati i poceti da budjaju...ali jbg !
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
samo zabij uz svaku jedan jaki kolac ili šipku za betonsku armaturu. zabiješ šipku pola metra u zemlju i nema da mrda kad privežeš...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jura776

Casper Hero

Banned
Banovan
20.01.2012
171
37
0
46
alooooo bre manijače,ne uzgajaš paradajz(patlidzan) pa da bodeš pritke,ako me razumeš!
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
a što ne bi? što te spriječava da ih tako učvrstiš?

jedino drugo riješenje je da ih zatrpaš zemljom koliko se može, napraviš oko njih stožac od zemlje visine pola metra i dobro ga nabiješ i onda sigurno neće nikamo...
 

Casper Hero

Banned
Banovan
20.01.2012
171
37
0
46
neka joj zvizne lst a da je ne zalepi za zemlju i okolo biljoze na 20 cm u krug neka šibine malo pepela,buđ ukazuje na nedostatak kalijuma (K) i uživancija 100% (moje 20-o godišnje iskustvo iskustvo sa malinama)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ja bi ih svezao jednu za drugu ili bih napravio krug od ovakve zice kojom bi ju okruzio. Nije uocljiva pogotovo ako ces malo grane provuci kroz rupe. Ne bi riskirao i samo ih ostavio tako frende jbg.

001.jpg
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Ajmo Blade baci neki foto update proslo je 16 dana...
:ludak ...:watchplant::watchplant:
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Bit ce foto update.....sto se ovog problema tice od dyuk...ranijih godina sam imao takvih problema....za okolnu vegetciju ucvrstio bi biljke flaksom (onim za ribolov)..ne vidi se i cvrst je..jeftin..tako sam ja to rijesavao i nije bilo problema nikakvih....nakon sto je biljka tako fixirana neki 10 dana...dovoljno ce ucvrstiti da možeš maknuti fixere...i stajat ce samostalno...uzivajte ekipa...update kroz koji dan....

LST ti ne bi nikako preporucio posto su biljke vec velike..neki strejnovi podnose a na nekim stabljika i grane puknu ko cackalica..možeš napraviti više štete nego koristi...a ovo sa motkama u zemlju i sl isto radi posao...neznam koliko privlaci pozornost eto
 

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
:thumb: mislim da je bilo koji komentar suvisan s moje strane, sam osecaj kad provedes malo vremena u ovakvom okolisu, neprocenjivo :)

ps. jedva cekam nove fotke
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.