Biljka u fazi rasta

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
08.02.2013
8
0
0
56
Dobar dan ljudi hteo bih da kazem nesto o svojoj biljci aaa vi da mi pomognete jer imam jedan problem. Ovako biljku gajim napolje u saksiju.Posadjena je 12-tog Juna dostigla je visinu od 30cm i onda je prekinula da raste....raste ona i sad ali mnogo sporije nego pre i ovo sam hteo da kazem zadnji listovi dole kod korena su poceli da se suse samo pozute i opadnu....Molim vas da mi kazete sta da radim da li da upotrebim neke preparate itd..... pozzzz svima
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
vreme je da je presadis u vecu saksiju,za 20tak dana pocinje cvetanje pa ce malo usporiti sa rastom,to zutilo znaci da je pojela svu hranu,ako je posuda vec velika,vreme je da je prihranis sa vege djubrivom.od jeftinijih i isporbanih plantela list,ujedno kupi i plantelu cvet da imas za kasnije.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pepa prase
30.05.2013
40
7
0
Jamica
Kod mene su isto bili poceli da zute zadnji listovi i da odpadaju, i u mene su vani samo ne u saksiji, ali sam uzeo tecno gnojivo za rast....i tako da je sad ok, a desavalo mi se bilo isto prije nekad tad mi je pomoglo stajsko djubrivo prije kise stavio :) samo nekako malo to 30cm :\\
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pepa prase
08.02.2013
8
0
0
56
vreme je da je presadis u vecu saksiju,za 20tak dana pocinje cvetanje pa ce malo usporiti sa rastom,to zutilo znaci da je pojela svu hranu,ako je posuda vec velika,vreme je da je prihranis sa vege djubrivom.od jeftinijih i isporbanih plantela list,ujedno kupi i plantelu cvet da imas za kasnije.
Hvala...brate pomogo si mi mnogo idem da odradim to odmah :) pozzzzz

Kod mene su isto bili poceli da zute zadnji listovi i da odpadaju, i u mene su vani samo ne u saksiji, ali sam uzeo tecno gnojivo za rast....i tako da je sad ok, a desavalo mi se bilo isto prije nekad tad mi je pomoglo stajsko djubrivo prije kise stavio :) samo nekako malo to 30cm :\\
Nisam je merio onako odprilike sam reko 30-tak cm mozda ima vise a,mozda i manje
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
here's an idea...

neka cijenjeno forumsko osoblje ONEMOGUĆI otvaranje novih tema u podforumu "Najnovije" jer stalno dolaze neki padobranci koji ne čitaju ni najmanje i onda otvaraju ovdje teme jer misle da sve "novo" spada ovdje... ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Veni_Vidi_Vici;
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.