Bolje vas nasao...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.10.2013
8
0
0
Sve najbolje zelim svima.zeleo bih da izlozim par reci o sebi.koristim buxnu vec 10-12 god.sadim outdoor vec 6,7 puta i po 3.put neko me izradi i skine tako da ostadoh prazan.totalno.muka mi je vise od takvih ljudi i nezelim vise da se nerviram tako da mi je plan da predjem na indoor groowing.ali mi treba mala pomoc dobrih ljudi.za out door sam profesional level,al za unutrasnje neznam nista .Molim za pomoc.hvalaaa
 
Dobrodosao :D , pa sto se tice indoor-a , nisam ga nikad radio , ali otprilike znam kako bih trebalo :p , ovako , kao prvo za indoor trebas napravit' neki box' gdje ces gajiti biljke, kao drugo moras svjetlo (sijalice) nabavit' , kao trece ph mjerac , kao cetvrto - nema cetvrtog imas tu sve na sajtu ispisano ,odes malo do Unutrasnjeg uzgajanja , msm na tu temu , i pocnes ,pomalo citat' , gud lak frende :) , imas bruku tema i tutorijala za unutrasnje uzgajanje ;) pa polako sad ce zima pa se baci na citanje ;) toliko od mene .
 
27.10.2013
8
0
0
pozz ljubitelji prirodnih stvari,da li neko ima predlog za grow box od 2 sa 3 m i visina 2 m.koja lampe da koristim i kako da izolujem prostoriju posto ce to biti na spratu (nedovrsena soba) nema toplotnih izvora. ili ako neko onako moze teoretski da mi pojasni raspored lampi i ventilatora....zelim napraviti malu bastu raznoliku,posto od aprila necu biti kuci a dolazicu svaka 3 meseca pa da stvorim zalihe svakolike :) hvala unapred