Borba protiv zlocudnog karcinoma dojke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.06.2014
16
16
3
Majci mi je dijagnosticiran zlocudni karcinom dojke (kvrzica).
Operacija joj treba biti za 2 tjedna.
Prema svemu do sad procitanome,karcinom je za sada u I. stadiju.

Ne zelim jednostavno stvari prepustiti slucaju,istrazivao sam masu stvari po netu i zbilja mi ulje kanabisa uljeva povjerenje. Naime,nasao sam izvor gdje bi doticno ulje mogao nabaviti,ali ono sto me je strah - prevare.
Da ne dam masne pare ,a za nista,za obicno smece.
Stoga me zanima,da li je ikako moguce uzivo provjeriti,na bilo kakav nacin,bojom,okusom mirisom,gustocom .. da li je to pravo ulje od kanabisa? Navodno je rađeno po receptu Ricka Simpsona.

I jos sto me zanima,misljenje Vas,forumasa,da li zbilja postoji mogucnost da to ulje izljeci rak?
Molio bih Vasa iskustva,preporuke.

Unaprijed zahvaljujem!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
ulje treba da bude zlatno smedje boje ali boja varira zbog puno cimbenika ali uglavnom trebala bi biti nesto kao ove dvije na slici
2015-03-08-16-09-38-jpg.8215

U vecini slucajeva je dosta tamno dok je u sprici i tek kad se razmaze malo na papri ili prst vidi se prava boja...kad se pojede zrno ulja nakon 1-1.5 h bi trebalo da se osijeti rad ulja neko tko nije redovan konzumant kanabisa trebao bi biti prilicno omamljen i vrlo brzo bi mogao biti spreman za spavanje, takvo ulje je pozeljno za tumore... ako u nekom slucaju naletite na ulje koje omamljuje ali isto tako i stvara lagani nemir i euforiju i umijesto spavanja od istog vam se nespava onda nije pogodno za lijecenje tumora...obavezno trazi malo za probu da vidis o cemu se radi jer puno je novaca u igri da bi kupovao nesto bez da probas...za testiranje ako nisi naviknuo na thc istisni zrno 2 mm dugo i to ce ti biti dovoljno da osijetis djelovanje i kvalitet ulja....sto se tice jeli pomaze poznam dvije osobe sa karcinomom dojke jedna je izlijecena a druga se lijeci i obadvije su konzumirale ulje i graviolu i dobro se osijecaju
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
o da,
i ja imam jedno pitanje, jesi razgovarao s mamom o tome i koja su njezina razmišljanja?
Znam za slučajeve koji su sve priskrbili i onda dobili maminu odbijenicu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mario339 and CilI
06.06.2014
16
16
3
Naravno,razgovarali samo i rekla je da zeli pokusati i ne zeli se predati tako lako.

Sto se ulja tice,ne znam,nije mi problem sabrati novce,pa koliko god bilo,ali upravo ono sto sam rekao,ne zelim pljunuti velike novce za nista,a to je ono cega me najvise strah.
Sto se uzgoja tice,o tome sam takodjer razmisljao,no po meni nema vremena za to jer bi htjeli krenuti sa terapijom sto prije. Prije i nakon operacije.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
kupi 1 mL za početak, da vidiš kako podnosi i ti ga probaj, jel znaš od koje je vrste?
 
06.06.2014
16
16
3
Hvala ti Mazar na savjetu.

Mama je takodjer citala i cula od jednog covjeka (pouzdani izvori,nije "rekla kazala prica") da je i Sibirska aronija takodjer jako dobra stvar kod tumora pa razmisljamo takodjer i o aroniji ,180 kn - 3deci.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Mama za pocetak da izbaci meso,mlecne proizvode,kompletan secer.....ovo bezuslovno. Sto vise prijesne hrane,voce i povrce naravno. Ako mora da se termicki obradi onda samo na pari,nema przenja. Ulje maslinovo i od vinove loze. Aronija,ulje crnog kumina i sl su dokazano jaki antioksidansi.... istrazuj na tu temu. Zaobidji fragmentarno uzimanje informacija sa interneta,svaki je covjek svijet sa sebe. Uci uci i samo uci.... kad se proljepsa vrijeme majka bosa da seta po zemlji,mobilni da odbaci,elektricne uredjaje uopste.... da se sto vise izlaze suncu,i sto vise vremena da provodi u prirodi. Neka se bavi cvecarstvom recimo. U porodici da se stvori pozitivna atosfera, i sve snage da se usmjere na njeno lijecenje. Niista nije nemoguce,samo pozitivno. Nema bitke koja se ne moze pobijediti. Praticu i javljacu sva pozitivna LICNA iskustva iz moje neposredne okoline.... Srecno, i sa Bogom :sun2::sun2::sun2:

I da dodam ovo.... posto bitka sa kancerom iziskuje i vrijeme i novac treba razmisljati i o tome.... sza hocu da kazem... Sibirska aronija je provjereno dobra,pa ako imate bilo gdje kakvo prarce zemlje ne bi bilo lose zasaditi 10 ak sadnica. Uzmete A klasu sadnica, 4 god stara, sto znaci da iduce godine imate svoj rod. Flasa kosta 10 eura, a original Sibirska iz Rus 30 eura,sto su ogromni izdaci. Ovako imate provjeren proizvod,za sve vas, a mnooogo je jeftinije. I sto sta tako mozete zasaditi,sa ucescem majke naravno. Sto vise je ukljucite u ovakve aktivnosti da skrene misli,i podsticite kod nje elan za ozdravljenjem... samo njena jaka zelja i snazna volja je mogu izvuci iz kandzi bolesti. Vodu joj filtrirajte,kupite filter. Neka jede sto vise zelene salate,blitve i ostalog zelenisa. Ukoliko nabavljate povrce sa pijace, znajte da je sve tretirano pesticidima,sto je za njeno stanje posebno lose.... pa isto ostavljajte da osdstoji 24 h u vodi sa dodatom sodom bikarbonom. Takodje kupite ZEOLIT, i njime vrsite detox hrane koju ce jesti. I sto vise na sunce,sunce i samo sunce. Ovdje apdejtuj redovno kojoj se metodi lijecenja podvrgava,da bi smo mogli dati pravi savjet. Na pravom si mjestu u svakom slucaju!!!
 
Poslednja izmena:

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
aroniji ,180 kn - 3deci.

Nemoj covjek da te pljackaju. 1 litra je 120 kn. Ako neznas uguglat posalji meni poruku pa cu ti ja. Uglavnom zelim srecu dalje. Preporuka je da vec kad imas mamino odobrenje nabavis opremu i zveknes nesto kod sebe u boks. Dok se to sve odvija uzmi 1 ml ili koliko ulja i to je to. Skroz dok sam ne napravis ne mozes biti siguran u nista. A mozda cak ni tada.
 
16.12.2014
353
246
43
30
Da, ima bizz pravo, procitao sam nebrojeno puta da su ljudi zaj*** nesretnike, samo da zarade na patnji drugih

A ne znam dali si vidio, ali ovoga izbjegavaj, za njega sam vec ne znam koliko puta citao da je ljude pokrao: http://drzivkov.com/

Sretno u buduce, mozda da sada uzmes koliko mozes a u medjuvremenu se bacis u kultivaciju pa da se ima za kasnije? :)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Uzmete A klasu sadnica, 4 god stara, sto znaci da iduce godine imate svoj rod. Flasa kosta 10 eura, a original Sibirska iz Rus 30 eura,sto su ogromni izdaci.

I opet neprovjerena informacija. Cijena trogodišnje sadnice iz EKO uzgoja koja daje plod slijedeće godine je nesto oko 5 €. S tim da ako se uzima 20 komada ide popust znatan. Ako se nazove tamo i kaze za sta je velika sansa da sadnice idu na poklon. Cijena soka varira, s malo truda 50 kn/l ;) SIbirska aronija je izmišljotina. Biljka potjece iz Sjeverne Amerike. Aronia Melanocarpa najzastupljenija ww. U Sibiru su je "prvi" poceli koristiti. Najvecu proizvodnju trenutno ima Poljska medjutim preporuka je da te proizvode izbjegavate. Na podrucju Ex YU imate Obiteljska poljoprivredna gospodarstva do kojih mozete vrlo lako doci googlajuci. I do cijene soka, sadnica svega ostalog.
 
Poslednja izmena:

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Nista bez jake, cvrste i nepokolebljive vjere u izljecenje.
Razbijati glavu da l te neko prevario, a pogotovo biti uvjeren u to ne pridonosi oporavku, naprotiv, samo pogorsava situaciju.
Nisu dovoljni lijekovi, zdrava hrana i briga drugih da se bolest svlada. Covjek mora biti pozitivan, bez obzira u kakvoj se trenutnoj situaciji nalazio.
Treba vjerovati, treba se nadahnuti ljubavlju prema svemu, pa cak i prema samoj bolesti, da bi se covjek izlijecio.
Znam da je to tesko, al objektivo sagledavajuci, zivot sam po sebi nije lak, cak i kada se voli.
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
opet neprovjerena informacija.

Bizzo sta sam rekao a neprovjereno je??? Ikod mene je sadnica 5 eur, a ove gore sume koje spominjem se odnose na gotov,flasiran proizvod. Sib aronija jeste iz sj Amerike, Indijanci se njome hrane i lijece dugo dugo vremena. Ja licno da nekoga moram da lijecim zasadio bih i aroniju,i brusnicu,i klasicnu borovnicu.... persuna koliko se vidik pruza,svakojakog zelenisa... ali to sam samo ja ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Pametnije bi vam bilo da novce koje mislite dati ljudima upitnog morala za ulje upitne kvalitete potrošite na opremu i zasadite sami, a probate eventualno sa kupovinom MANJE doze za početak dok vaš grow ne završi jer koliko sam čuo kakve su cijene ulja, isplativije je složiti box, pa čak i sigurnije.

Inače, sretno i svi smo mislima uz vas.

:)
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Jednom nasem porodicnom prijatelju se razboljela zena od iste bolesti,kancer dojke. On je cuo za ulje,i posegnuo je za njim...narucio ga je iz Holandije za FANTASTICNIH 600 eura!!! Za te pare je mogao da sklepa hy tech grow box, ili cak i room, i da kupi citavu lepezu medicinskih sorti,sjemenke naravno. Ja sam mu ovo i preporucio,velike su sanse da ce me poslusati,ako ovo ulje koje su kupili da nekog efekta. E sad, ajde ti insane znaj sta ti je ko uvalio,razumijes..... use i u svoje kljuse ;)
 
06.06.2014
16
16
3
Mama je operirana 27.3 ,danas su joj izvadili konce te sto se same rane i operacije tice proslo je sve u najboljem redu. Objavit cu ovdje patoloski nalaz.

C50.4 Zlocudna novotvorina dojke,gornji vanjski cetverokut dojke
I . Carcinoma invasivum mammae ( NOS) gradus III.
II. - Sine metastasibus.

Stadij: IIA (pT2N0MX) sec. UICC

Nalaz:

I. - Intraoperativno primljen isjecak tkiva dojke velicine 6x7x3cm, sa komadicem koze na povrsini velicine 5x2 cm. Tumor je na shemi smjesten u gornji lateralni kvadrant desne dojke.Na presjeku se u sredisnjem dijelu isjecka nalazi bjelkasto-sivkasta infiltrativna tumorska tovrba velicine 3.5x2.5x2 cm,udaljena najblize resekcijskoj bazi (stijenci toraksa) na 0.5 cm,dok je od lateralnih rubova udaljena vise od 1 cm. Histoloski se nalazi tumorsko tkivo gradeno od atipicnih,slabo diferenciranih epitelnih stanica koje pretezito stvaraju solidne nakupine i tracke,tek rijetke pojedinacne tubule.Unutar tumorskog tkiva prisutna je gusta dezomplasticna stroma,a na periferiji tumora " in situ comedo " komponenta. Jezgre tumorskih stanica pokazuju visok nuklearni polimorfizam i visok proliferacijski indeks (Ki-67 proliferacijski indeks prisutan u oko 40% tumorskih stanica). Tumorsko tkivo nalazi se na periferiji unutar manjih limfatickih i vaskularnih prostora.

Imunohistokemijskom analizom steroidnih receptora u tumorksim stanicama nadu se :
- estrogenski receptori pozitivni u oko 90% tumorskih stanica,
- progesteronski receptori pozitivni u tek oko 2% tumorskih stanica,
- Her-2 receptori srednje pozitivni (++).


II. - Materijal je limfni cvor promjera 1.5cm,s izrazenom sinus-histiocitozom,bez metastatskog tumorskog tkiva.

Nalaz odgovara invazivnom (NOS) karicnomu dojke koji je nuklearnog gradusa III,histoloskog gradusa III , svisokim proliferacijskim indeksom i negativnog sentinel limfnog cvora. Podtip tumora bit ce odreden nakon ustanovljavanja Her-2 statusa - molim uputnicu za CISH.


Sto mislite,koliko je opasno i komplicirano?
Ne svidja mi se nikako to sto je HER2 pozitivan..