Brasil KC by PowerSeed

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
metalmaniac je napisao(la):
zašto su bile tjedan dana u mraku?

zato sto sam ja bio tjedan dana u bolnici, razmisljao sam da sve prekinem ali sam ih na kraju samo ostavio u podrumu... naravno, tada nisam znao koliko cu biti odsutan i kako ce se stvari odvijati... ostavio sam brazilku i biodiesel, prekinuo spontaniku i danish durban...steta, al ima jos fore i za ove i za nove ;) samo nek' je zdravlja
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
biodiesel je zavrsio, a sa njim sam prekinuo i grow sa brazilkom, "box" ugasen do jeseni. biljka je ipak pretrpela velika ostecenja i slabo napredovala, nije mi se dalo vise cimati obzirom da je jasno da to nije to. na zalost, nije se zametnulo ni jedno seme pa je to bio razlog vise da prekinem grow. na srecu, semena je ostalo jos pa se nadam da ce na jesen da se nastavi oprasivanje nekim automatikom da vidim da li u drugoj generaciji dobijam auto seme ili ne. cvetala je ukupno nekih 45~47 dana, sto znaci da joj je trebalo jos vise od mesec dana... al ne ovog puta :) nesto cu vec od materijala napraviti ali trenutno ne znam sta, nek se osusi

otrimovana gornja trecina biljke


sitniji bocni vrhovi, krenule nove pistile :(


jedan vrh za probu pa da procenim sta sa njom raditi


peace to all, one day I'll probably continue ;)
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
nekad ide, nekad malo sporije, nekad su i druge okolnosti u igri ...
no kako bi rekao jedan naš stari prijatelj : live long and prosper :goldmaryjane:
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
moj stari deda vrac mi je jednom prilikom rekao:
"sve sto si dooobro naucio, ne moras cesto ponavljati, jer ce ti postati monotono. ovo vrijedi za sve oblasti. seks je iznimka jer, hebo ne hebo,isto ti je. vrijeme ku..a prolazi " ;=)))
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.391
2.598
Evo sad cu te izrokati lajkovima a da te vidim uzivo stisnuo bi ti ruku i rekao ..bravo doktore:thumb:.......izdaj neki prirucnik
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
ma kakva ljutnja, nego me jos malo drzi bedak sto je to tako usra** ispalo, racunao sam ne seme (biljka je oprasena sa istim auto polenom kojim je oprasena njena mama) i da testiram to preko leta... to sam nekako bas bio zacrtao, al' jbg. ne moz' uvek, nekad se isprece neke stvari i onda... al' keep cool & keep growing :) and smile!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kenny Dalglish

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
preostale 2 semenke od mame iz dnevnika, zasadjene pre nekih mesec dana, sasvim lepo podnose +40, prva dva puta topirana, druga na blagom lst-u, nedavno zalivene sa floraline tecnim djibrivom sa guanom, terramagma u posudama od 4.3L bude li neka cura preci ce u 13L i cvetanje ce verovatno nastaviti pod hps-om 250 (polena od tate jos imam;), za sada naka se suncaju.



 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

Tommy Chong

Aktivan Član
13.07.2012
489
3.195
143
30
Jamaica
svaka cast care vario sam nekog topa i puni sat čitam ovaj dnevnik treba da su sretne sto imaju takvog gazdu...pozz rep+
 

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
rasta3 je napisao(la):
svaka cast care vario sam nekog topa i puni sat čitam ovaj dnevnik treba da su sretne sto imaju takvog gazdu...pozz rep+
Prava je istina da je Ona gazda a mi smo pak njene sluge koje Ona, nakon što bude zadovoljna našom službom, nagradi. A to Power i zna, zato mu tako i ide. Rep+ za sve dosad meštre i naravno pratim s zadovoljstvom dalje :)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
stvarno ju je bogovski rasturio, meni su prošle godine nakon tuče bolje izgledale...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
e drugari, izgleda da nije vreme za odustajanje ;) veca biljka koja je dva puta topirana je skroz unistena, skinuti su klonovi ali ipak sve baceno... manja biljka sa kojom je radjen lst je prilicno bila ostecena ali se vukla u nekom cosku terase, i danas vidim da je cura, mozda zapravo imam vutrojeda genetski predisponiranog da uklanja muske :) na ovoj je ostao glavni vrh i nesto malo grana bez fan listova, pa videcu... bude se ona oporavila uz malo paznje ;)

 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Uh dobro je...vec sam se uplasio ode nam power u depresiju,a pravi je laf kad neko ima problem.
Malo ti tog dzukca dovedi do gospoje i uzmes neke novine smotane u batinu,stojis i cekas,kad krene na gospoju jako gru-
nes novinama po ogradi ili necemu da se dobro cuje i izdas komandu ostru tipa NE!.. ISTO GLASNO DA SE DZUKELA STRESE.Brzo ce skontati i nemas brige postace i on/ona vutroljubac kao i ti.Zar nisi cuo da psi i gospodari vremenom postanu jaaaako slicni.
Buraz sve najbolje sa prezivelom gospojom

ps
predpostavljam da je pas u pitanju a ne neka iguana koja stvarno jede bilje
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
sve je pod kontrolom zli, dobar je on, al eto, omakne mu se ponekad ;) hvala za komantar, vec sam primenjivao slican trening, verujem da ce sve biti ok, i sa njim i sa curom, nece biti nesto velika, ali ni ja nisam preterano zahtevan
 

howhighserbia

Aktivan Član
10.10.2010
82
2
8
35
meni da je to uradio,ne bi mu dao 5 dana nista jesti:devilfingers:pa bi bio miran:snupi:....šala:ludak
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
PowerSeed je napisao(la):
u najkracem, odustajem od terasa grow-a,
dok neke cetvoronozne "stvari" ne dovedem u red, jbg. :)

brate u buduce jednosmerna struja okolo biljona ono za krave da ne beze pa nek naleti

steta
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.