Brasil KC by PowerSeed

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

pecurko

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.06.2009
211
156
43
41
Imam pitanje u vezi slavola...a to je doziranje i način na koji tretiraš biljku, da li zalivaš ili samo folijarno?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
@pecurko, za sada samo zalivam, 10ml na 1l vode, mislim da nema sanse od overdose ;)

@vjeverica, mala je verovatnoca da pada kvalitet, u tom slucaju bi i svi novi hibridi na trzistu bili manje kvalitetni od roditelja, pitanje je pre da li ce pasti kavantitet ili ce mozda porasti, no to jos ne testiram jer nikada ne djubrim biljke previse, tj. nikada ne ide sa full dozom, jedino slavol necu stedeti u buduce, sad kad sam ga se dokopao ;)
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
power [pratim te sa te tvoje bilje jos od kada si poceo i zaista si me odusevio druze, zanima me jel nekako moguce da se poveca CBD a smanji THC? ili da bude THC 10% otprilike a CBD da ide nagore zanima me tvoje mislenje posto izraelci nesto pokusavaju kako bi ti to izveo ako je moguce a mislim da je sve moguce
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
macedonia je napisao(la):
...pratim te sa te tvoje bilje jos od kada si poceo i zaista si me odusevio druze ...

dobar si druze, samo ja sam prvi dnevnik na forumu vodio 4 godine pre nego sto si se ti registrovao, tako da nije bas da me pratis od kad sam poceo, al hvala na svim lepim komentarima do sada, a sto se tice price o cbd, ja sam ipak samo amater i nemam uslova da se igram ozbiljnije i da do te mere experimentisem, istini na volju nemam cak ni mogucnosti da izmerim sadrzaj thc-a ili cbd-a u biljkama, tako da za odgovor na tvoje pitanje moras pratiti desavanja kod ozbiljnih seed breeding kompanija
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
PowerSeed je napisao(la):
dobar si druze, samo ja sam prvi dnevnik na forumu vodio 4 godine pre nego sto si se ti registrovao, tako da nije bas da me pratis od kad sam poceo, al hvala na svim lepim komentarima do sada, a sto se tice price o cbd, ja sam ipak samo amater i nemam uslova da se igram ozbiljnije i da do te mere experimentisem, istini na volju nemam cak ni mogucnosti da izmerim sadrzaj thc-a ili cbd-a u biljkama, tako da za odgovor na tvoje pitanje moras pratiti desavanja kod ozbiljnih seed breeding kompanija

od kada sam se regovao htio sam da kazem i da sam procitao puno toga sto si napisao isto smo i pricali na skaipu jednom kako si to radio i sta radis ipak mozda nisam upotrebio bas tacne reci pa ponekada me nerazumete bas u p[ravom smnislu recenice ipak moj materi jezik je Makedonski razumemo se jel:) to ti je isto ko da to ili neki drugi poce da prica na Makedonskom bas bi bilo zanimljivo a ponekad smesno ili da se nerazume u pravom smislu reci tnx druze

p.s
htio sam da te pitam sta mislis jel se moze povecati THC I CBD u ukrstenju koje ti radis to sam htio znati cisto tvoje mislenje posto si napisao da kvalitet nemoze da opada na taj nacin :))
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
macedonia je napisao(la):
od kada sam se regovao htio sam da kazem ...

ok, onda se samo nismo razumeli, sad je sve jasno ;)

macedonia je napisao(la):
htio sam da te pitam sta mislis jel se moze povecati THC I CBD u ukrstenju koje ti radis to sam htio znati cisto tvoje mislenje posto si napisao da kvalitet nemoze da opada na taj nacin :))

ne znam druze, zaista ne volim da nagadjam i pricam napamet, teoretski naravno da je moguce ali ja te stvari ne mogu da kontrolisem i zato ne zelim da dajem bilo kakav savet ili sugestiju, fakat je da se ukrtanjem i prave novi hibridi sa naglasenim thc ili cbd sadrzajem, ali tim se bave ljudi koji od toga posla zive, ako se razumemo
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
mali photo update, mislim da je neki 65~66 dan cvetanja, lejdi sve vise lici na mamu i polako se faraba u boje crvenog manga (Mango Vermelho ;)
trihomi su vec prilicno mlecni i mislim je drzati jos 10ak dana, ako je ista pokupila od genetike iz RR47 onda je to krace cvetanje...
ili je samo u pitanju jaca rasveta, trenutno je ispod 250w a bocno dobija jos 110w







 
  • Sviđa mi se
Reactions: Budfield

Baki'z

Aktivan Član
06.05.2009
93
9
0
37
PowerSeed growing PowerWeed JAH JAH BLESSSSSS
Kamannn, bravoooooooo
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
:bale:bale:bale
moran ti malo zabalit .. hahha.
med medeni. :costumed-smiley-027
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
mislim da se vutrojed specijalizirao da uklanja muske, sve do sada sto nije eliminisao ispadale cure ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.