Brasil KC by PowerSeed

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
nakon topinga nema vise mesta u pc, od veceras pod hps na 12/12


evo vrsnjakinja, leva je bila na terasi, a desna u pc-boxu pod cfl, eto malo i o razlici u rastu u ovom periodu godine (out/in)
obe su proklijale istog dana, prve dve semenke koje sam skinuo sa mame


"malena" u krupnom planu, zanimljiv fenotip, malo vuce na dedu kc606 ;)
da, odustao sam on outa sa ovom, sada je pod hps na 12/12
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......cim se nije izjasnila jos bit ce cura....hehe samo da imas kaj oprasit pa da iduca generacija bude auto.....:) sretno dalje
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
GreenRyder je napisao(la):
......cim se nije izjasnila jos bit ce cura....hehe samo da imas kaj oprasit pa da iduca generacija bude auto.....:) sretno dalje

cuvam frend polen koji je oprasio mamu, racunao sam na to ;)
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......znam ja da si ti doktor i da nista ne prepustas slucaju.......:)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
pa evo, dnevnik se ocigledno nastavlja sa ovim hibridom pa samo da podsetim i sebe ;)
original brasil kc (od kc brains holland) je oprasena sa mojim hibridom auto rr47 (nastao oprasivanjem auto roadrunner#2 [od dinafem] i auto jet47 [od flash seeds])
od dva zasadjena semena dobio sam odnos 1:1, cura je zadrzana i u ovoj generaciji nije se pokazala kao auto strain
danas cura oprasena sa istim polenom kojim je oprasena mama, pa cemo da vidimo narednu generaciju (za svaki slucaj sacuvao sam isti polen i za narednu curu)
ujedno je danas presadjena u posudu od cela 2L, do sada je bila u nekih 1.2L, krenula je pod 4 cfl a sada je pod hps 110w (pod kojim je i mama zavrsila)
u fazi vegetacije gnojena blago sa nekim djubrivom koje sadrzi guano, za sada nije dobila nista za cvetanje, obicna voda iz vodovoda bez kontrole ph, poluotvoreni box bez venta... i to je u najkracem to, evo fotke od danas, licno sam vrlo zadovoljan za sada, predivna biljka koja raste u izuzetno skromnim uslovima ;) trenutna visina 40cm, i da, neobicno za mene ali nije topirana, pa da vidimo ;)

 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

dinosaur

Aktivan Član
14.02.2011
422
66
28
44
Power, tvoje fotke sa odusevljenjem gledam i uzivam, samo napred i uci nas....
 

xandal

Aktivan Član
01.02.2012
67
27
18
64
Bravo!
Nisam očekivao (zašto?) ovakvu stručnost i iz toga proisteklu, opuštenu spremnost za experiment, na forumu!
The Expert for high flying is in an impressive action.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
sticajem okolnosti ceo moj indoor je proveo 7 dana i 6 noci u mraku, nisam ni ocekivao ovaj photo-update no... dve biljke nisu uspele, dve jesu ali sa posledicama. brazilka se solidno drzi s obzirom na uslove u kojima je bila, donja trecina je fasovala spider-mites, poprskao sam sa nekim akaricidom, nevoljno... prakticno sam se oprostio od tekucih dnevnika... videcu sta cu uciniti sa ovom curom...



 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
ma cvet je ok, ali listovi su dosta fasovali... 4 velika fan lista su otpala a ostale su prilicno ostetili spideri... + taj neki gorak ukus u ustima koji je ostao nakon cele price... videcu jos da li da se smaram ili izvesno vreme prebacim na cist outdoor...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sulundar
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.