cene vs kolicina

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.690
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Svim svojim prijateljima nabijam u glavu da prestanu sa tim "skunk" ..."skunk" , ali to jednostavno nemožeš izbit ljudima iz glave . Malo tko je zapravo slučajno naletio na skunk .
I mene to jako iritira kada mi neko kaže da je rješio skunk ...
Jedino što je još gore je kada mi netko kaže da ima orinđ bad ... e to je špica . A to samo govori koliko ljudi zapravo puši nezrelu travu i onda kada nalete na fino odrađeni grow (naranđasti "skank") može im se prodat bilo koja spika ... a oni ko mala dječica sretni što su dobili orinđ super bud skank za 100kn ... Majko mila !

Ljudi sadite ...nemojte kupovat !
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
E Haze znam kako vam je, ajd sva sreća pa mi uobičajeno duvačko društvo shvaća da skank nije mitološko biće
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
Na čemu si tiii!
na čemu si tiii!

dobra je stvar, sjećam se da je to bio hit na poslu, svi su to pjevali, i refren je bio glavna fora za ulete drugima :D
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
ultra'90;127234 je napisao(la):
Charas ti je vrsta hasisa. Crn je i mekani, mene dosta podjseca na glinamol. Mozes s njega radit i "zmijice" :D
je možda ovo? :D

ovo je oko 80kn porcija
(s tim da je debel kao mali prst prosječne ženke ili malo slabašnijeg mužjaka)
zapravo 100kn je otprile kao da održeš gornji od tri dijela malog prsta.
i nije mi žao ni jedne kune koju dam za njega kolko je dobar
kao da su ga anđeli pripremili i božice ulaštile u nektru svojih pipica :D.
zato i isključivo njega dimim već 2g :D.
no ovo je slikano pred par tjedana
i kako sad stoje stvari, moja pluća će grlit drugoga do ljeta...kmelj :(.
tako da trenutno dimim(čini mi se)libijac, crvenkasti hash.
isto je dobar ali je dosta nasilan u usporedbi sa ovim i nema tu karizmu :D.
nemogu na komp prebacit fotku al izgleda ovako samo crvenkastije
http://leapingbuddha.files.wordpress.com/2007/09/yellow_lebanese.jpg
črljenica :)
količinski je ista cijena kao za afganistanac(?)
edit: full su tripoviti jedan i drugi :D
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Mislim da je žalosno jer još kupuješ,to je dovoljno para za opremu...
Ne shvati ovo osobno:)
 

optimus_crime

Aktivan Član
08.02.2010
63
2
0
73
Apeliram na sve članove foruma...

Nije bitna cijena, bitno je da svako tko hoće pušit travu neka izvoli počat sa vlastitim uzgojem. ;)
Kad se samo sjetim koliko sam novaca dao za lošu vutru (bila je nekad i dobra ako sam imao sreće) mislim si kakvu bi sve opremu mogao kupit da uredim grow room :p
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Ajme tko će dočekati jesen.. Do tad kupovati s ulice.. Kaos.
No zato kad dođe berba, samo CLASS A weed i za DŽABE!
 
27.12.2009
2
0
0
33
ortak mi nudi 30mica profi vutre za 50jevreja, pa rekoh, da vidim ako moze nesto povoljnije..? ipak je to Bg :))
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Urlam, al' nitko me ne čuje! :p
Danas ili sutra mi stižu sjemenke, mislim da ću ponovo osposobiti box :D
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Ja čekam proljeće za svoj prvi outdoor (mislim prvi grow uopće xD) a do onda, jbg, nema druge nego na plaćanje (xD).....

Za 350 kunića, dobijem 5 komadi jebačkog skanka i sasvim sam zadovoljan, iako žalim za onim kad je 5 grama domaćice bilo 50 kuna....Al jbg....

A indoor...jednog dana kad budem sam....
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
CIKABAJA75 je napisao(la):
Neki dan sam dao 1400kn za 35 grama...žalosno

uglavnom zbilja nebi trebalo kupovat jer na ulici se stvarno prodaje smeće u zadnje vrijeme..
jedan poznanik uzeo sada neke veće količine, a roba je zdrava za bacit u vodu, em je odvratna za pušit, a o sjemenkama da ne pričam!

još uvijek mislim da je moja domačica najača na mojem prostoru, nije da se dižem u nebesa nego zbilja je, jer svi kupuju sranje, a u to sam se uvjerio...
ljudi sadite i sadite, tako je najsigurnije i vi ste zbrinuti na određeno vrijeme :))
 

optimus_crime

Aktivan Član
08.02.2010
63
2
0
73
Ja sam se prije par mjeseci sprijateljio sa jednim lokalnim dilerom, iz koristi naravno, u nadi da ću moći kupovat neku normalnu vutru od njega, što je i bio slučaj prvih par puta, ali lik mi počeo uvaljivat neko lišće pomješano sa peršinom... Mislim koji kreten kao da ja to neću skužit! Al zajeb je bio što sam cijelo vrijeme kupovao vrhove (vrhiće) po 14,- € i onda me taj zadnji put nagovorio da uzmem vrećicu jer kao nije skupa i nije ni loša vutra. Dao sam 55,- € za vrećicu kao dva panja (recimo). Robu nisam ni pogledao dok nisam došao kući, a kad ono... poludio sam... zadnje novce dao za začine :) Očito mi je tako i trebalo da počnem sa uzgojem. Ma skupo je to sve postalo, pogotovo sad kad sam bez posla... Treba sadit!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.