cene vs kolicina

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
mislim glupost...ljudi ne citaju prethodne postove i onda ovakve greske...a i ovo je trebala koliko mi se ''cini'' bit rasprava o cijenama a ne trznica, pa ko ima za prodat tko nema...:)
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
balcan_smoke je napisao(la):
miriše još jedan pred ban

Naravno, kazneni poeni..... :) LOL
Žalosno je što ljudi ne pročitaju PRAVILNIK prije nego što išta postaju na forum!!!!
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Popila je ona pred-ban odavno...ja sam joj ga dao,ali se post nije brisao!

Inače, netko je bacio taj post i nije se pojavio od onda na forumu...to sve govori..

BRIŠITEEEE:sick:

Peace:maryjane:
 
26.09.2007
13
0
0
32
jel za 200 kn 20 grama dobra cijena....tolko toga sam tu pročito da sam zbunjen

e, da.....radi se o onoj famoznoj finoj travi koju možeš šmrkat, tj. nema ni grana ni sjemenki.....čista žiža
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Ako je 20g čisto, a ne da vjeruješ na rječ, onda je ok...dođe te ko 2 dobra paketa od 100... al gledaj da ima 20g točno...

Jesu kifovi i je va masna i svježa? ako je suho zajebi odma sve. Ako ne, i ako nije pilja i ako se više narančaste/crvene dlačice, onda je sve 5
 
26.09.2007
13
0
0
32
ma to je vec kupljeno, i ima onu zelenu lijepu boju, miris normalan (bar znam prepoznat miris dobre žiže, jer sam ih puno pomirisao pa znam što valja a što ne), i onako je vlažna al ne previše......ma mora bit dobra kad mi ju nabavlja dečko koji je glavni u gradu za to,, a ja i on dobri ko braća vec 6 godina
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
doors_of_perception je napisao(la):
Ako je 20g čisto, a ne da vjeruješ na rječ, onda je ok...dođe te ko 2 dobra paketa od 100... al gledaj da ima 20g točno...

Jesu kifovi i je va masna i svježa? ako je suho zajebi odma sve. Ako ne, i ako nije pilja i ako se više narančaste/crvene dlačice, onda je sve 5

Eih, rijetko gdje ćeš drug naći na ulici tako da ti neko proda. Moraš ili znati lika, ili bas bas bas da si sretan, pa naletilo par stoja gr neke dobre vuve.
Evo sorry na OT, mada ima ima veze ...
Ja znam lika, koji uzgaja i ima svega (pored vuve)... ali što se tiče njega, on samo šilji, vuva i ništa više.
I kad dodje vrijeme skidanju biljaka, on jednostavno ono što valja tj. vrhove, i čičke, ostavi sebi skoro sve, a ono što ostane 80% lišće i grane (ali on to zapakuje, ihhh) i stavi koji čičak (vrh nema šanse... to sebi ostavlja)... i to prodaje za cenera (najmanje ono.... a tu dodje nekih 3-4 komada... plafon) ...
Evo sad se vraćam na tvoje.... OK, ne znam kakva je situacija u HR i u regionu, ali sad ovdje u BIH (SA) ima pravo fine vuve, (ne baš takve što ti opisuješ, ali nije loše kako je bilo)...
Zato sumnjam da iko prodaje na ulici tako dobru vuvu... :) Daj bože da ima je na svakom ćošku, ali sve dok je hemijskih droga (evo sad i ICE (Flash, tj. metamfetamin) nikome se ne isplati da radi sa vuvom. Sad ako neko ima vuve, to je sve za svoje potrebe
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
trava 50 kn u zg panj ali je tako losa da se neisplati kupovat uopce...

a sto se tice skunka i hasha od kud ja nabavljam 1g je za oboje 70-80 kn,ovisno o sorti,ali uvjek je jeben :))) evo vec mjesec dana kroz usta propusio od indijskih charasa do maroccanaca preko afganistanaca...ima svega u zadnje vrijeme :)

sto se tice pojave novih droga.....naravno da je profit bolji nego kod marihuane,ali sumnjam da ce istrijebit ganju s ulica bar sto se tice dilera,samo treba naci dilera koji je strictly ganjaman(a ja znam takvih previse) i nemas briga.....
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Hehe Bezze, ma znam ja da malo prečero sa opisom vutre, al jbg, to mi dolazi od ludila šta takvo šta nisam već dugo vidio kod sebe, odbijam mjesecima već sudjelovati u odnosu kupac-prodavač smeća koje nije ni za u vatru bacit, pa malo se prisjećam nečega što je prije bilo toliko često i normalno, a sad živuća rijetkost... :icon_lol:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Eee hehehehe dobra stara vremena...
Pa majke mi, kad se sjetim '97-'98 ovakvu vutru nisi NIGDJE mogao naći i da si htio... a sad obrnuto.... Ako se dobro sjećam, bilo je vuve svugdje.. .tako da bilo kod kog uzmeš vuva dobra... tj. ovakvo smeće nisi mogao naći i da si tražio....
Inače, evo, hvala bogu, (da ne ureknem ba) situacija se kao malo popravlja, sad za cenera (5€) dobije se fino ono... količinski a i čičkovito... dooobro mora biti malo i prpe od lišća, ali to je sasvim malo... tako da sad mi nije zao dati cenera ....
aa prije samo mjesec dana...kataastrofa je bila, prvo što nema nigdje, a iako slučajno naleti se da neko radi, onda to je katastrofa sto se tiče vuve... tj. nije vuva nego prašina, koja je mislim samljevena 2-3 puta (uz nju i sjemenke....fuuj)
 

greenthomb

Aktivan Član
12.02.2008
56
0
0
39
zanima me koliko se kolicinski i za koju cenu dobija marihuana i derivati u vasim gradovima...PEACE & POZZ:smoke18:
 
29.03.2008
28
1
0
37
Vutra : 10KM jedno 4 do 5 jointa solidnih
Skank: 10KM ne znam uzimam za 20 uvijek hahahhaahah negdje 2 ili 3 da zamotas :D
ali je deadly do jaja kad nisam pogino sinoc dao liku da povuce dim mi u autu lik odmah izgubio kontrolu jaja

Ma jebes pare i kolicinu ako te vrh nokta nazvoni :banana_rasta:
Daj kvalitet ne kvantitet
 

hashberryboy

Aktivan Član
27.11.2007
174
4
0
37
^ u kojem to gradu?? kod nas je oko 2500kn 50grama,tako da bi dobio 25g za te pare kod nas...
bez uvrede,al jesi siguran da je to skank?

kod nas u zg,kolko ja znam....
vutra-rjetko se nadje,cjena klasika,50kn/panj--2-3 pljuge vrhova i isto tolko sice...
tzv super grass-ustvari obicna vutra,ali kvalitetnija,cjena- 50kn/2 pljuge,naravno vrhova,sice nema...
skank-100kn/1g...za 2-3 pljuge....

sve u svemu,klasika.... :cool44:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.