cene vs kolicina

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
07.01.2008
2
0
0
32
Beograd : - obicna.skoro da nema.poceli ljudi da pakuju obicnu ko hibrid i uzimaju 5 puta veci kes.inace je 400 dinara (5e).3-4 grama.
- hibrid. 500 dinara.kolicina zavisi od dilera od. 0,8g do 1,5g.
- skunk. 800 dinara. oko grama.
 
02.04.2008
5
0
0
40
ja sam se skoro vratio na balkan, napokon me ovi pustili iz kaveza, nisam pusio ima godina dana, a ovdje malo ljudi poznajem tako da izgleda necu jos jedno vrjeme, citajuci ove vase postove zabolila me je glava od ovih cjena
 

terrible

Aktivan Član
31.12.2007
67
11
8
39
skunka nisam vidio preko godinu dana. a za 15€/g se prodaje sve. od albanke kojoj 30% vrha zauzimaju sjemenke do sinsemilla domaje... za nešto kvalitetnije moraš imati dilera-prijatelja...

Edit : shit sam zaboravio kako izgleda
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ma to je sve veliko njesra!

Dileri se opametili pa rekli a zasto mi ne bi zaradjivali 10x vise? tak da je danas sve skunk (po njima). A masa ljudi ni ne zna kaj skunk znaci... Uletio mi neki dan frend s faxa: E, skunk ti je kad travu naspricaju s LSD-om!!!! Nisam znao dal da se smijem il da mu samar zaljepim...

A ako je "skunk" malo losiji, onda prodaju nesto sto se zove "super weed". ISUSE BOZE!!!

Problem je u tome sto su ljudi neinformirani i ne znaju uopce da je sve to sto se vrti po ulici canabis, samo su neki kvalitetniji od drugih.. A dileri trljaju ruke.
Tak da je situacija u zg-u (barem kod mog miljea dilera) takva da prodaju skunk/superweed po 80-100 (11-15eura) kn gram, a panj trave (5-8gr) od 50 kn (7 eura) nisam vidio vec pola godine.. NJESRA!
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
328
108
Bosnia
Narquila je napisao(la):
E drago mi je bezze da se situacija u SA popravila,licno zbog tebe:)
Kod mene je situacija ama odlicna. Hemija se svela na minimum zahvalio bi SIPI na tome:)))

Eee vala da ti pravo kažem, situacija je bezze skroooz... mislim 3 kom za cenera (5€) ... puuuuno ba, a naravno lafo skunk, eh sad imam sreću što sam nekim ovdje sa foruma pomogao da krenu (od početka samog,... te neko vrijeeme pomagao oko uzgoja) pa tako da imam dva havera koji mi od svog uroda, redovno donesu (što jes' jes' ... ili odem ja, do njih i uzmem....neću imena spominjati, prepoznaće se sami :) )
Mada moram i ovo naglasiti, da isto tako je bilo i "raje" (prepoznaće se takođe ovdje ...) koji su isto tako (kad su počinjali, kad sam im malte ne pomogao skroooooz, od lampe do box-a, ama sve... i isto bila prica, :"Kad budu gotove, ima da te zovem (ili da probamo...) zajedno ... ovo - ono, ... šuplja priča... i kad je došao kraj, ni da se jave, a neki već 3 put (vremenski ovo gledajući) stavljaju grow....
Sorry za ovaj OT, ali odnosio se na cijenu, tj. plaćanje....
Ja bih odmah prestao, da moram plaćati... nema šanse da bih ja davao te pare za ono što oni prodaju, i fino kazu (obojica) da prodaju kao skunk,.... a ustvari dobro uzgojena domaćica.....
... i u medju vremenu sklepo nesto za 4-6 biljaka... i naravno samo za sebe...
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
35
poskupilo previše u zadnje vrijeme
sad 100€ 50 grama,
prije godinu dana za 250-300kn (30-40€) uzimali 50g visoko kvalitetnog dima

počeli po ST-u hvatat dilere svi prestali radit, i sadit, cijena se pumpa, hasha teško imaš i za kupit, skunka ima ali rijetko - SKUPO

sad se počelo:
ko koristi - sadi
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
čovječe da je bar kod mene tako da mogu dobit za 100 evrića 50 g nekog solidnog dima pa to bi bilo odlično , ovdje je 50 g 300-350 evra dobre robe s pokojom sjemenkom , a prije 2 godine je 500 kn bilo 50 g nekog opasnog outdoora i svi su se bunili osim mene i par likova koji su skužili kolko je dobar taj grass a danas svi kukaju i žale joj da nam je bar ona kesa od 500 kn a ja se smijem i govorim jesam vam reko da ćemo svi žalit i plakat za tim :) a kad sam to govorio svi se smijali i govorili kao ma šta pričaš pa bit će uvijek nešt za riješit.
i tako ja presto kupovat kad je nastupila ova sranje situacija a oni se prešaltali , neki na dop , neki na alkohol , stvarno nam je drug policy katastrofa a sve zboh lopovčina na vlasti , madrfakersi!!!
 

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
Brač/Split 50grama 1000 kn ----- 10 grama 250kn.... ali ovo je katastrofa mi smo osteceni maximalno ... covik nemoze pusit travu i ako oce... ja naprimjer misecno na travu potrosin 800 kn a iden 2raz.srednje... nemozes virovat za popizdit... DILERI AKO ME CUJETE U NORMALITE CINE ILI CEMO SVI PRESTAT PUSIT PA CE TE VI KREPAVAT OD GLADI---:violent018:
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
Ja imam jedno OT pitanje.
Sto je to albanka? Mislim da je to drugi izraz za indiku, ili se varam??
Jos jednom sry za off topic
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Varas se.. albanka je trava koja uvozom stize iz albanije.. dakle albanska landrace sorta koju sade outdoor. Kao sto je Era pokazao kad je uzgojena u dobrim uslovima genetika je izvrsna.. problem je sto albanci ne odvajaju muske od zenskih pa dobivaju umjesto budova sjeme i time znatno opada kvaliteta i kolicina thca, pa ju ljudi smatraju generalno losom iako to nije istina.
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
elephant0r je napisao(la):
Varas se.. albanka je trava koja uvozom stize iz albanije.. dakle albanska landrace sorta koju sade outdoor. Kao sto je Era pokazao kad je uzgojena u dobrim uslovima genetika je izvrsna.. problem je sto albanci ne odvajaju muske od zenskih pa dobivaju umjesto budova sjeme i time znatno opada kvaliteta i kolicina thca, pa ju ljudi smatraju generalno losom iako to nije istina.

Hvala ti puno na objasnjenju vise necu lutat zbunjen svijetom :)
Kad budes u slavoniji javi se, castim pivom :beer
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
35
e, pazite ovo:
zvao me jedan lik da kao ide uzimat jel mi šta treba, kažem ja ok, NP, dao mu 100€, on je još imao par sto, i donosi meni 10-12g trave, puknem u pocetku, ali malo otvorim vidim
sami cvijetovi, ljepljivi nenormalno, takneš ga ljepi se, jedva trvis prstima, i u pizu je bilo 20-ak i više cvijetova samih, no prpa, i jedan cvijet baš ono masivan, ko dva palca, i od jednag prosječnog cvijeta uzeli smo 1/4 i smotali, i nas 5 svih prvo varilo pola sata sat, onda otišao ja s frendom u kafić, tamo počeli neki tripovi, ona polja od pikada se vrtila, zaljepilo me za zid, nenormalno, i pobjegnem u auto, prijatelj samnom i vožnja, i cesta mi bježi svijetla se krive preko auta, kao i borovi, nenotmalno...

i eto, 10g=100€takvog dima, i šta kažete, ili je brutal zajeb ili je neki bolesni indica rasturač, tj neki mix...
inaće lik mi je za 350 kn prije pola godine riješavao 50 grama, i još bi extra stavio, dobro ga znam, pa nevjerujem da je baš sad uvalio zajeb
pozz
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Kad gledaš kakvi se sve "skankovi" prodaju i za veću cijenu,sasvim je ok...:RastaBong:
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
@ Brener.. deal.. ima da popijem tu pivu da se sve dimi doslovno ;)

@ Gaucho sta se cudis covjece.. ko da prvi put pusis pravilno uzgojenu vutru.. upsss.. mozda to i je slucaj :))

Ljudi generalno u nasim krajevima nemaju poooojma sto je prava vutra, na crnom trzistu je uglavnom srot i to puse godinama misleci to je to. A onda kad odrade doma pravilan grow, ili ovako ko ti lutrijom nalete na pravu stvar pa zadime i izuje ih iz opanaka onda shvate u kakvoj zabludi su zivjeli puseci grane i lisce sve ove godine.
:banana_rasta:
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Ne znam sta da ti kazem....mogu ti reci samo da to nije bio brutal zajeb. Da je bio brutal zajeb ti bi sad pusio ***** a ne 10g dobro uzgojenih vrhova

Gaucho je napisao(la):
inaće lik mi je za 350 kn prije pola godine riješavao 50 grama, i još bi extra stavio
Hm samo ovo ne razumijem "extra stavio" pa 50g je 50g
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
35
cijena je bila 50g=350kn (50€) ali pošto smo dobri on bi dodao još unutra
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.