cene vs kolicina

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

niksvutraman

Banned
Banovan
16.08.2008
10
0
0
34
neznam kakva je to vasa ganđa kaj je to zlato kod nas 100kuna 1g za 4-5 gans-a nije skank al je jebena domaja a skunja je isto 100kuna 1g al za 3-4 cika 2g 150kn 5g 300 ili 250 al malo losije 10g 500kn a imam neku vezu di mogu dobit 22g za 800kuna al jebena domaja rijetko di da nađem semenku.to mi je naj bolje kupim i imam za pusit i imam za prodat i opet si kupim 20tku(22)g!!!i nikad nisam na nuli vec u plusu.
 

fĿőШ∆S┬eЯ

Aktivan Član
05.06.2008
227
6
18
36
niksvutraman je napisao(la):
neznam kakva je to vasa ganđa

ta swa wutra/to swo đubre dolazi sa područja cRne gore preko bosne pa kod nas(HR) i cijena je milju evra ako uzimaš na velko(5 laki i ševi)...
znači da ti 100 mića ispadne oko 700kn tj. 50 tri pet nula
a kod nas na ulici ti to onda raspaćevaju 50 ća za dve/dve i po milje
UNosan Biznis nema šta
:fun_61:

P.S:pazi šta čašpri niK...
 
22.10.2007
0
1
0
37
kod mene ima svega i kolko god oces ima prave skulje za 100 kn a i zize za 60 kn sve u svemu ima se moze se nikad se nisam bunio jer se nemam kaj bunit . nadam se da cu ovu jesen krenut s indorom pa tako da cu imat vise para za potrebstine piss
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Pa pošto je supergrass samo glupavo me i ne možeš po tome odrediti šta kupuješ to je teško reći ali uglavnom se cjeni po 100 kn "gram" tak da si kontam da se i isplati kupit ako je pristojna kvaliteta
No naravno u usporedbi s uzgajanjem se ni malo ne isplati jer tri takve kupovine i imaš box koji rađa svaka tri mjeseca
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
isplati ti se kupiti jedino ako su prava 4grama... jer bas i nevjerujem da ce ti se u ta 4 paketica naci 4g-a ... jedino ak lik predtobom izvaze.... ali ono za moje pojmove sasvim ok cjena... naravno ako je roba vrh...
 
14.09.2008
35
1
0
93
U BG trenutno samo i iskljucivo neki ocajni hibridi,koji su brani pre vremena,puni semenki,i redovno samo stondiraju,rad 0, neki odvratan stond,ja inace volim stond,al ne ovakav,sumnjivo je tu svasta,recimo ortak je pre par dana bio pozitivan na pajdo,iako to u zivotu nije probao,nego samo duva,znam ga ko brat mi je,bogu fala pa se ja kuliram vec metar dana i jos bar 2 meseca cu,dok ne sazru moje lepotice.. I jos ti to djubre naplate 6e za 1,5g... A za Beogradjane,ako vam neko spomene Ice,znajte,to je nesto najgore sto postoji i bezite od toga,gore je i od pajda,To je Crystal Methamphetamine... I adiktivnije je od pajda.. Ovo napominjem posto je to satro nesto novo ovde... ccc... Moj kraj je ionako skroz s**ban samo nam je jos ovo falilo,ko da dop nije dosta... jos ljudi ne znaju ni sta je pa masovno uzimaju... ccc..
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.242
1.700
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
braco kako got da vam je nije ko kod nas u slavoniji ....zakon , masovni padovi i jos hrpa rzloga doveli su do situacije da je u god. dana cjena 50g skocila sa 300-400 kn na 2500kn
PREVERZIJA

ili U PRIJEVODU katastrofa...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
A čak se sad i popravilo stanje po slavoniji kak je bilo do endavno sad su barem meni malo bolji oet paketi i ima se za rješit
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Eh, di su nestale one kese od 50 i 100... da se napokon to može posolit ko čovjek u pljugu sa gram-gram ipo a ne ove perverzije, brate, ko da se puši ultra mega kush od 50% thc-a:smileysex:Najbolje se malo do slovenije zaletit na tjedan dana i uživat u njihovoj ganji.
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
@saman sandor
istina čovjece ono modje se skontat... prije se nije moglo ni skontat nekad i po tjedan dana... al ono ja rjesavam iz broda a tamo ima tako da mi nije bedak.... :)
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
doors kak rješit u slo ak neznaš nekog ili je i to moguće. mislim jel ima na ulici
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
A čuj...to već je malen problemčić što se tiče kupnje, jer znaš i sam kako je, ako netko baš nije diler koji hvata turiste ili općenito ljude, kao npr. Španjolska, Amst bla bla, onda je teško baš pogodit od par milja ljudi onog pravog i spremnog na prodaju. Ali moja iskustva u Ljubljani su bila itekako pozitivna i odlična, prezadovoljan i presretan sam s tim gradom a situacija s vu i nabavkom nije tolko crna, čak dapače. Otić u Metelkovu je najbolji i najsigurniji izbor: zabava, mnoštvo različitih klubova svi drugačijeg sadržaja (uvijek će mi ostat u lijepom sjećanju crvena gothic lezba koja je izlazila van iz gay&lesbo cluba Tiffany, sexy cura, šteta šta se opredijelila samo na 1 spol:), balkan u malom (sve nacionalnosti: od slo, hrv, bosna, srbija, makedonija...pa do internacionale)... kontaš, vibra je gore kul, u tom dijelu masa ljudi, otvoreni i kad vidiš da ekipa pali pljugu, samo im uletiš sa spikom dal mogu šta prodat/nabavit....većina njih kaže ne, ali svi daju da se s njima napljuga, još ti kažu pričekaj da još jednu sfrljimo i pošalju ti ko da si dio ekipe.

Reći ću ti samo poneka iskustva: dobili pol grama afganistanca (shita) i popušili još 4 komada i bocu šampanjca s jednim bosancima, s jednom curom popušili pljugu domaje (ona jedina imala lošu robu, začudilo me, imala pilju suhu, valjda joj uvalili), sa jednim reperima pušili skunk (počastili sa 2 ukrug), jedna ekipa (3 njih, jedan totalan luđak, ne mogu to opisati, kao da na pozornici pa izvodi nenormalnom brzinom 15 uloga, paro sam se od smijeha, kao i prolaznici:D ) s njima kurili domaju, bila preodlična, ko slabiji skunk, dali nam gram ipo za nas free, pa sad zadnji put kad sam bio, upozno jednog srbina koji iz hlača izvadio kif power planta (u maramici ga držo, kif od 15g), srolo čistaka od 2g pušili itd. itd. da sad ne nabrajam...al ajmo reć da ako baš želiš, naći ćeš za pušit, barem 2 pljuge s ekipom od pola njih tamo....i to od starije ekipe od 30 pa na više (najmlađi s kojim smo bili imao je 27god)... većina njih nije za prodaju, jer se time ne bave, ali ne odbijaju ljude i gostoljubivi su (bili smo gore dobri i s anarho pričom i sa metalcima i sa emovcima i sa rastama i sa umjetnicima ili pak onim casulcima)...

Iako, čuo sam od poznanika da je on gore tražio dan-2 i našao jednog lika koji se dog s njime kad i kamo, dođo sa bajsom i vagicom i fino mu sve dao, a roba bila predobra. Tako i onako, kažem ti, naj gore ić u Metelkovu, drotovi tamo rijetko dolaze a ekipe puše posvuda (vlasnica gromke bokte dudla jednu za drugom pljugu šita, frend je i nju žico:D) i da se užicat, a kad bi se potrudilo, netko bi se i našo...sumnjam da bi gram išo preko 10eu, inače bi to gore bila pljačka...

Evo, čisto ovako malo da dobiješ uvid...meni gore prejebeno, ispadne ko neka utopija:)...a i kod Ere smo zadnji put bili tako da vu i nije bila baš problem...
 

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
zna li netko kolko para dođe kila il pol kile il 100 g "skanka" u hr?
 

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
da to sam i ja cuo
ja mogu nabavit za 1000 kn oko 25 g... sad me zanima kolko bi bilo 100 g i te vece gramaze.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.