cene vs kolicina

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

RosieLee

Aktivan Član
28.09.2008
69
1
0
39
6 i po grama 500 kuna. dosad najbolja cijena, otkad nema više kesa od 250 grama.
očekujemo neku navodnu (tako lik kaže da se to zove) sensimiliu. gram 40 kuna, to jest, cirka 5 eura. bumo vidli.
 
28.10.2008
7
0
0
37
Eo sheme koje ja imam trenutno...

Bela Crkva
- 600din (ili ti 7 evra) (prskano 90%)
- 400din (prskano 60%)
i ima neka shema od 500, ali to nije za svakoga :)

A sto se tice Beograda, tu ima neka od 500 kinti, ali razbija... kapiram da je prskaju svime i svacime :)

Toliko sam ja upoznat sa cenama :)
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Samo lozom domaćom se popršće i čak i industrijska trva postane vrhunski strain, poznato je da rakija izaziva takve promjene genome što je i očigledno kada pogledamo da su svi koji redovito piju velike količinje rakije vrhunski sportaši i znanstvenici:drink:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
nije momak kriv što nije čuo za onu od 80%
kažu da je najbolja

kad prikupi prave informacije biće sve ok
 
08.11.2004
15
1
0
39
ja sam danas pokušao završiti.
1000 din je 1g skunka. i jako je teško naći u Subotici.
ne znam šta se to događa. kažu da su pre nedelju dana pohapsili sve dilere u Su.
 

Holsten

Aktivan Član
04.09.2008
70
1
0
33
Nebih dao vise od 800din za 1g skanka u zivotu to mi je preskupo dati 1000din inace svi padaju zalecu se panduri nemisle na boga.
 
08.11.2004
15
1
0
39
imam najnovije informacije.
pre nedelju-2 dana su pohapsili skoro sve dilere u Subotici. i evo juce su pohapsili i ostatak. dosla grupa detektiva iz Bg. prisluskivali i sl.
ne moze nikako da se zavrsi u Su. probao sam.
jel to normalno? jel se to dogadja ponekad?
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
welcome to la la lend :sand_play:

sadi rođače sadi,alo u vojvodini si panonski mornaru!
imaš kanala kao puteva ne moraš da zalivaš samo na više mjesta posadi po par biljki
i štediš 1000 din dnevno neđeljno ili mjesečno
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
u pg je ovih dana malo bolje stanje,poslije dugo vremena uleti normalna kombina...za 10 eura pristojna kolicina
 
04.12.2008
3
0
0
37
Evo pozdrav svima. Ja sam novi ovdje.

Ja neko vrijeme nisam pušio baš,negdje zadnjih 2,3 godine jako rijetko.
Prije toga sam nekoliko godina pušio pa gotovo svaki dan.

Sada sam se opet vratio na "staro" i moram reći da su cijene katastrofa.Sve je to preskupo i stvarno moraš imati puno para da bi si mogao priuštiti ono šta si imao prije...

Evo baš jučer sam shit pušio i moram reći da je bio dosta slab,5 joint-a smo zapalili i razočarao sam se, nije baš nešto posebno.

Ali na primjer trava(ili kako kažemo,umjetno uzgojena trava,tj.kvazi skank) je dosta dobra i potrebno je jako malo staviti i pošteno se zabiješ.


Što se cijena tiče za travu (iliti skunk) stvari stoje ovako:
100kn(15eura) dobiješ za 2-3 pljuge.(s tim da je jedna dosta da te solidno zabije).
Tako je kod nas na Kvarneru...
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
kad već vidjeh da Kvarner u pitanju, da pošaljem pozdrave:))):bananallama:

Inače, marihuana je da je kvalitetnija nego pred 2 god kad već počela uletavat pilja i neka roba krcata sjemenja i grana, a ono uzmeš kif u ruke, bez boje mirisa i okusa, i još k tome, na dodir se pretvori u prah ko da se zajebavaš s tisućljetnom mumijom:thumbsdown: ako moram birat, rađe bih ovu vuju bez sjemenja, je da dobiješ 1 gram, al ajde, bolje nego ona pilja...

Ali, zar si zaboravio brate kad se prije ista ova roba solila po gram-gram ipo bez beda u svaku pljugu? Garantiram ti da se stavi taj mić u 1 dobru pljugu, da bi ta pljuga totalno bolje i jače zabila nego ove šta se sole na 0.2-0.3...to je po meni čisto blag osjećaj do mozga, nedovoljno da se čovjek zabije pošteno...mislim, vidiš ljude u svijetu koji imaju pak pravi skunk, neki homegrown ili kupljeno, pa oni brate s tom vutrom koja ima barem 15+ % thc sole svejedno po pola grama u pljugu, a često sam viđao i po gram-gram ipo (kod nekih i čistaka)... ja se s ovim gramićima domaje nisam pošteno napušio odkad to pušim čisto zbog količine:/ a i sve ti govori ako zapališ 60 pljugi u 3 dana...mislim, kakav je to skank da bih to mogo...užas...

šta se tiče Kvarnera, je sad da su cijene u Hrv slične, ali rijeka i kvarner su oduvijek među skupljim dijelovima i dosta poznati po nekvalitetnoj robi bilo čega...
 
04.12.2008
3
0
0
37
A čuj, ja u prvu stavim više i ako me zabije a idem i dalje pušit onda stavljam manje u sljedeće pljuge jer sam ionako već zabijem.A šta ćeš kad se malo dobije,katastrofa.

Istina da,prije je često bilo ovo kao što kažeš "kao da se zajebavaš s tisućljetnom mumijom" ha ha.
Sada je dobra vutra(skunk) po mom mišljenu, ali količina koju dobiješ i cijena su katastrofa...
Dok naprimjer shit,kao što sam i napisao me razočarao,jako...
Što se ostalog tiče,ništa ne konzumiram tako da mi nije niti bitno dali ima,kolike su cijene itd.

P.S.Dajte ljudi,pišite dali cijene napokon malo padaju,šta očekujete u skoroj budućnosti što se cijena i kvalitete tiče itd.Pozdrav
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
kod mene ima dobrog šita u zadnje vrijeme , satvišasti haš ;)
a ovo što kaže doors potpisujem , uvijek sam od tog grama napravio 2 pljuge , nevolim kad neosjetim okus trave u pljugi , nego odvratni duvan , ma moram osjetit vutricu inače se slabo ili uopće ne napušim. a kad se imalo neke veće količine tih "skank" domaja(ne kažem u 80% slučajeva su bile do yaya , al mrzim taj naziv skank brrrrr) pušilo se i po gram , gram i po u buksni. to su bili dani kad naletš na neku jebacki jaku indiku , doslovno zahaluciniraš :D
nego situacija je sad takva da su robe većinom dobre , sranje ni neću uzet , bar ovdje kod mene . je da je prije bilo oni bljuzgavih piljevina za malu cijenu a sada bolja roba za puno veču , al se prije i znalo naletit na ovakve graškove ,kaki se sad prodaju za 100 kn gram za,za neku simboličnu cjenu nekih 300-400 kn kesa od 5o g

a cijene neće past dok svi koji puše nepočmu sadit sebi količinu dovoljnu za osobne potrebe ili svi prestanu pušit lol :D. jer zašt bi neki diler prodo kilu za 3000 kn kad može za 20 000 kn. a ni debilni zakoni ne pomažu baš u sniženju cijena , tak da ja mislim da nikad više neće kesa bit 300 kn jbg. :flamed:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.