Channel + x3 White Widow x1 Fem 600W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

marginalan

Aktivan Član
30.08.2015
143
460
63
SMOKE REPORT!!!

Pozdrav drugari....Za one koji znaju,i one koji ne znaju moj prvi grow je bio CHANNEL +
Vodjen fascinantnim utiskom onim sto sam osetio,doziveo u prvom susretu sa njom bez nedoumica odlucio sam se i za drugi uzgoj iste,takodje sam ubacio i WW koju sam dobio od seedsmana gratis.Sto se tice WW ja sam zadovoljan i vise puta sam se druzio sa njom s tim da moje uzivanje u vutri traje nekih dvadesetak godina.Verujem da je vecina probala WW nema se mnogo sta reci.Njen rad je brz,energican pa i euforican.Ona je jedan od klasika u tom svetu.

CHANNEL +

Prvo sto vam moram reci je to da miris i ukus sorte ne podseca ni na jednu drugu.Specifican jak miris,kombinacija mix voca sa primesama zemlje.Sam naziv Channel opravdava njen opojni i originalni miris.
OCENA:Od 5 do 10 10+
EFEKTI konzumacije channel + su sledeci:
Palim buksnu i tog momenta njen miris i ukus mi govore da je to ljubav i strast,ono sto se oseca samo jednom.Sa osmehom na licu,nastavljam da uzivam u konzumaciji.Negde na polovini buksne krece blago,mozdano golicanje...Od tog momenta iz realnog,prelazim u neki novi svet u kome sam JA super heroj.U glavi hiljade bubnjeva,mozak cuti a usta govore....Osecaj je FENOMENALAN! Telo se puni energijom,koja tera na akciju.Ispijam kafu,ustajem uzimam torbu i odlazim na trening.Energija koju osecam ne meri se ni sa cim,pa cak ni sa nekim no reaktorima koje sam probao.Sat vremena neprekidnog treniranja sa intezivnim osecajem atomskog mrava.Po povratku kuci sipam kafu i nastavljam gde sam i poceo.Relax! A ona i dalje gospodari mojim umom i telom.Moja lepsa polovina pocinje sa nekakvim pospremanjem kuce,gledam je i osecam priliv testosterona u krvi,nagon koji Channel budi.Zelja za seksom ;););) !Akcija pocinje i super heroj skace i krece u boj.Posle duze i iscrpne borbe uspevam da izadjem kao pobednik.

Lezim...preplavljen osecajem lepote zivota,i kazem hvala joj,ona je nezamenljiva.Ona je jedna, jedina CHANNEL +!!!
Pozdrav do sledeceg druzenja....
P.S. A vas ostavljam u razmisljanju :joint: koji je moj sledeci izbor!!! :wave::wave::wave:

15941495_967352686731740_4349235594291687888_n.jpg 15977371_967352646731744_6586245073359570876_n.jpg
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Haha, ak ti žena ovo pročita (jedina, nezamjenjiva, c +) :fuck:. Kladio bih se da atom mrav ide na dijetu, boks u garažu a kurva van iz kuće!
Chanell +, veliš? :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: marginalan