Master Kush x1 fem + White Rino x3 fem,HPS400w prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.01.2015
31
46
18
pozdrav ekipo,
evo i ja da otvorim svoj prvi dnevnik posle silnih peripetija a koje su izgleda standardne za pocetnika.Elem,cilj svega je pravljenje ulja za tastu,problemi sa jetrom.Slede tehnikalije:
box je okvirno 100cmx100cmx180cm
HPS 400w Philips Agro sa philips prigusnicom i starterom
box je obljepljen diamond folijom
2 izduvna ventilatora noname na 220V,zajedno imaju kapacitet preko 350kub.metra
otvor pri dnu za ulaz svezeg vazduha
i prateca oprema tipa dig.vlagometar/termometar,ph metar,Florabela(zuti dzak)...
Posle pocetnog razocarenja u vidu nicanja samo jedne od 5 menki master kush-a,koje je izgleda posledica duboko posadjenih menki,usledilo je sadjenje 3 menki white rino malo promenjenim redosledom i hvala Bogu sve 3 su izasle.
Na slikama se vidi veliki master kush u saksiji od oko 12l(oko 25 dana) i 3 male devojcice(white rino) koje imaju oko nedelju dana.Na rezimu su 18/6.Reflektor je rucni rad,imao je i on foliju iznad sijalice ali je sve izgorela pa sam je skinuo.
Ako sam nesto propustio da napisem,ne zamerite,jos uvek sam pocetnik i nadoknadicu u hodu.Dobrodosle su svake sugestije i kritike,pa izvolte.E da,fotke su pod upaljenom sijalicom,ynam da sam negde procitao da treba slikati kad je ugasena ali zasad sam mogao samo tako,za neki dan bice i fotke bez hps-a.
pozdrav

IMG_4810.JPG
IMG_4811.JPG
 
Poslednja izmena od urednika:

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Sretno Wilee, pratim.
I meni je MK ispao samo jedan od 5, ali je zato kao kukuruz :)
Dok mi je WR totalna propast, 5/6 bili muski, i ova jedna zenka umire pred samo branje, obesili se budovi i pali jedni preko drugih.. nadam se da ce kod tebe da uspe svo cetvoro!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: wileecoyote

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
ja sam bas planirao da u nekom svom buducem growu uzmam WR da probam imaju oni miksevi 5 sorta po 1 seeds,pozz druze i sretno...
 
31.01.2015
31
46
18
Hvala,hvala... nego mi se MK malo obesio,kad sam proverio zemlju bila je bas suva pa sam malo zalio sa pola dozom Plantele.ono sto me buni je sto nije mnogo "popila" a protekla je voda do tacne.Mozda je oko litar najvise popila.da li je to ok? neke listaove koji su bili unutra u senci i pozuteli ili se osusili sam odstranio.A ove mlade WR fino napreduju,pu pu...:)
Slika nema ovaj put,nisam imao pri ruci aparat.
 
31.01.2015
31
46
18
hvala stipe,koristan savet.priznajem da sam ja to malo brze radio a sve iz neznanja.:( a posude su oko 12l pretpostavljam posto kad sam ih kupovao na nekima pise samo kapacitet u litrima a na ovim mojim modelima pise precnik na vrhu od 26cm.
 
31.01.2015
31
46
18
IMG_4817.JPG IMG_4818.JPG IMG_4815.JPG evo mali update dnevnika:
veliki MK je zivnuo,dobio danas svoju dozu plantele a male WR fino napreduju :) . evo fotki pa kazite ako nesto fali.
posle fotkanja sam uradio malo LST,kolko sam uspeo da naucim odavde,videce se na sledecim fotkama kad budem obiso devojcice.
 
Poslednja izmena od urednika: