Chocolope, Sour secret (Dna) & Karamelo (Kannabia) dual grow with Zelenko63 & Pantagan

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PleromaBythos

Aktivan Član
23.03.2016
208
634
93
Odlicna spika momci.. Svaka cast! Posjeca me projekt na Stran Huntere kad gaje jednu sortu ali jedan u hydro a drugi u soil s istim uvjetima i hranom i onda gledaju prinos na kraju.. Sretno do kraja obojici!
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Pozdrav ekipi :)
Zapravo laganini idemo,još su male. Slijedi presađivanje kroz max dva dana u finalne potove :)
Drug Pantagan je naveo dane starosti u svom up-u pa da ne duplam :)
Temp je zbog kiše pala na 28C ,vlaga ok :)
Slike u prilogu , zaplet tek slijedi za tjedana:)
Živjeli i živjela :):vutra:

Sour Secret
WP_20160906_18_08_04_Pro[1].jpg
Chocolope
WP_20160906_18_07_50_Pro[1].jpg
Karamelo
WP_20160906_18_08_15_Pro[1].jpg
Pozdrav drugovi i drugarice

Dodadatak 8.9.2016

Mini up zbog naknadnog presađivanja.

Naime Karamelo je pokazao da mu grow mix od plagrona ne paše baš pa ga prebacih u plantelu pot 8 L.
Ostale dvije ,Chocolope i Sour S. su presađene u potove od 10 L, grow mix plagroon. 25 l raspoređeno u dva pota, te zmiksano sve skupa 100 g startrexa,6 g mycotrexa.


U rupe gdje sam presadio posipao sam s 2 g mycotrexa,te sve klasično dalje presadio.
Na dubinu od 5 cm stavio sam dvije tablete biotabsa sa sporim odpuštanjem hranjivih sastojaka.Te na kraju sve to lijepo zalio cca 10 L otopine bactrexa i orgatrexa.
Na 1 L otopine stavio sam 1 g bactrexa te 5 ml orgatrexa.


Ovaj put Ph nisam mjerio..ali nekako sam osjetljiv pa budem ako ništa kontrolirao
U boxu sam naime napravio malu izmjenu ubacio MH 250 w te danas tj jučer sele.
Mix svjetla je zbog nekih cvjetajucih automata 110 w bloom pll te 250 MH kasnije hps..generalno ne zvuči loše .


Ritam je 18/6,temperatura 28 C.
Naime,došlo je do neugodne situacije u smislu da sam kupio 25 L grow mixa i naime..nisam mogao napunit potove od 10 L do kraja..zamislite..
Jupol kante od 10 L, ja neznam da li oni u iste te kante pakiraju i 15 L..ili koji vrag...
Doslovno po pola sam raspodjelio i ostalo je prazno još cca 5 cm...koma...stiže nova zemlja..no dodavanje zemlje...nije baš naj naj ..jer korjen raste prema dolje i da se krene širiti prema gore potreban je gubitak kvalitetne vegetacije cca 10 dana..ali šta je tu je...
Nema sikiranja ...bit če to ok :)

Pozdrav i :respect: veseloj ekipi :)
Chocolope i Karamelo su u 12. danu a Sour Secret u 8.
Od početka su bile u 0.5 l zemlje, danas presađene u 3 l. Zemlja u kojoj su iznikle je Potground h i Sour Secret to nije baš bilo drago, tako da je ona posađena u Terra Brill a druge dvije opet u pot h.
Temperatura u vege boxu je oko 30+ ali ne smeta, vlagu ne mjerim:)
Toliko za ovaj put, evo i slike......
image.jpeg
Za neku usporedbu bi ipak trebalo stavit malo bolje slike:D, valjda se drug Zelenko neče ljutit, pa neka kolege groweri ocijene:). Na Sour Secret se vidi da joj zemlja nije pasala:)
:respect:

Živjeli i Živjela :vutra:
 
Poslednja izmena od urednika:

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Da li već možemo uspoređivat........ po rastu su tu negdje a da li je razlika u boji listova zbog različite zemlje,kao da su tamnije kod Zelenka ili to nema veze :whato::

E da......svaka čast,baš sam se veselio ovom update-u :clap:::clap:: :thumb: