Chocolope, Sour secret (Dna) & Karamelo (Kannabia) dual grow with Zelenko63 & Pantagan

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
SAM_3376.JPG
Pozdrav drugovi i drugarice, cjenjeni forume.:respect:
Eto nas na finalnom harwestu, sour secret skinuta nakon 98 dana ...36 vege,62 cvjetanja.:makaze:
Skinuta naJpotentnija, jako lijepo smella.smiley9934smiley9934 Mogla bi jos koji dan,no nema potrebe znam što trebam ;)

Trihomi u prilogu kao i slike.
4.jpg dd2.jpg ss1t.jpg
SAM_3372.JPG SAM_3373.JPG SAM_3374.JPG SAM_3375.JPG SAM_3376.JPG SAM_3377.JPG SAM_3379.JPG


Eto sada kratkog osvrta na cjelokupni grow;

Zapravo, sada na kraju vidim da sam pogrjesio jer nisam topirao s obzirom na jačinu lampe te prostor u kojem su bile.
U zbroju bude bilo cca +- 500 g mokrog... Što i nije zapravo loše s obzirom da je HPS 250 bila u CT skoro cjeli grow. I to je jedna ogromna pogreska jer automtski loše se raspodjeli svjetlo te nepotrebno oduzimanje lumena kojih je ionako premalo...
Sve u svemu,topiranje i trening (LST) postaju standard u mojem growanju iducih puta, svodi se na lakšu kontrolu svega unutar boxa.. Gnojivom BTabsima sam zadovoljan no svaka sorta ponekad traži i više nego je propisano bilo kakvim zakonom.
Bilo je problema tripsa,temp,itd..ali smo rjesili..Tripse sam rješio Clypsom SC u dva spricanja. Poslije ih više nije bilo.
Sve u svemu, bez nekih večih problema sa sitnim zamjerkama samom sebi završavam ovaj grow ;)
Zahvaljujem cjelom forumu na podršci i nesebičnom djeljenju znanja :)

Prije svega hvala drugu Pantaganu , koji je imal volje za ovak nes. Kada zavrsimo grow totalno...onda budemo jos nacili par crtica,da se vidi u cem je bila razlika i kako se odrazilo na kraju...

HVALA :)

ŽIVJELI I ŽIVJELA :vutra:



Eo jednog umjetnika neka začini kraj :)
A bome zna smisao pogodit :)
Stara škola, rep ekipa 90-ih :)
SAM_3383.JPG
 
Poslednja izmena:

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Pozdrav :vutra:
Da se i ja javim, polako priću provodimo kraju:makaze::)
Na 57. dan na 12/12 Chocolope je završila svoje:) Mogu reč da sam prilično zadovoljan ako uzmemo u obzir da je biljka ušla u cvijetanje uz podosta problema i iako je to vjerovatno smanjilo prinos, nije produžilo cvijetanje. Izgleda da odluka da je ne vračam u vegetaciju bila dobra, jer da sam je vračao u vege odužilo bi mi se sve za još oko mjesec dana:razvaljen::
Šta da kažem o sorti...gladna, gladna i još malo gladna:D U neko doba je dobivala 5 ml Bio Grow-a po litri i isto joj je krulilo u želucu:confused::D Meni je pokazala da bez rihtanja pH nema sreće.:rasta:
Slike u prilogu:watch:
IMG_7506.JPG IMG_7514.JPG IMG_7531.JPG IMG_7534.JPG IMG_7533.JPG
A bilo je i više ovakvih situacija, pa je i to opravdalo berbu:)
IMG_7538.JPG
Sutra pada Karamelo, pozdrav ekipi, Stay tuned :rasta::thumb::respect:
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Hehe, istina, bilo je par takvih momenata:D, a sad mi je drago da je ovako ispalo. Sad san malo pametniji, ovo mi je bilo prvi put da su biljke ušle u cvijetanje sa problemom:watch::popcorn:::thumb:. Nego, idemo dalje......
Karamelo pada na 58. dan na 12/12 :makaze::)
S obzirom na kilav početak cvijetanja nije puno narasla a i cvijetala je prilično čudno. Svi badovi su bili priljubljeni uz stabiljku pa ih je trebalo izvlačit od ispod lišća da dobiju svjetla ali ni to nije puno pomoglo.
Opet, gledajući s druge strane, svi badovi su tvrdi ko kamen, nikad tvrđih i nabijenijih cvjetova nisam imao i po tom pitanju je ekstra:) Sve u svemu, prilično izdržljiva sorta:thumb:
Da ne gnjavim više, evo slike :)
IMG_7548.JPG IMG_7553.JPG IMG_7549.JPG IMG_7559.JPG IMG_7556.JPG IMG_7569.JPG IMG_7568.JPG IMG_7565.JPG
Za danas toliko, ostale još Sour Secret a njega vjerovatno skidam sutra:)
Do motanja, pozdrav i :respect: