Conor McGregor vs Floyd Mayweather

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Jesam li ja to dobro cuo na tv-u...Da ce uzeti 750 miliona Floyd:eek:Pa to je stvarno teska perverzija i bezobrazluk:razvaljen::I jos se vraca iz penzije..he,he..a mladi tigrovi na ceki,na listi mole boga da ih neko ubaci u ring.I ti tigrovi bi pruzili odlican otpor i pravu borbu.Ali ne...samo pare:cool:
Mislim da je 300 milijuna Floydu a 100 milijuna Conoru samo kada udu u ring znaci bez reklama bez sponozra , bez icega a di su jos PPV prijenosi od kojih i onis sigurno imaju postotak znaci prijenos za Conora i Folyda ce biti 640 kuna u HD rezoluciji mislim da je kada su se borili Floyd i Manny live prijenos kupilo 4 milijuna ljudi pa sad ti racunaj drug :) Uzet ce sigurno toliko koliko si ti rekao ako ne i vise :) A ja vam garantiram da ako Conor pobjedi da se vise nikada u zivotu nece boriti , nego ce se povuci jer Conor je vlasnik 2 UFC pojasa i jos dva neznam koja iz neke druge organizacije ali Conor nikada u zivotu nije branio pojas odnosno nije odradio niti jedan mec protiv niti jednog izazivaca :)
Znaci ako Conor pobjedi , necemo ga vise gledati nego ce on fino u penziju " neporazen " :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and Triptank

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Do jaja hvala za info za prijenos :) Zelim obojici srecu obojica su vrhunski sportasi i neka bolji pobjedi :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Triptank

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Meni je Connor isto drazi,volim mangupe sa pedigreom koji imaju srce do neba,a zivot ga nije mazio.Zato bi volio da pobijedi.Ali..ali ovaj Floyd..zajebano je to i pametno cudoviste,zna gdje boli,kako udariti..hebiga..bice tesko.Boks..nema tu "skrivenih"fora na podu,kavezu,po jajima,stipanje...Boks je cist,plemenit sport..dok ne ude Tayson:Dpa gric,gric uho:p
Ugl...neka bolji pobijedi i uzme lovu:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ig0r

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Kakav god ishod bude kladim se da ce se desiti revanž dali po Boksackim ili po MMA pravilima ali bilo bi glupo da obojica uzmu lovu samo jednom kad mogu uzet iste pare 2 puta :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Triptank

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Ja mislim da ništa od revanša bez obzira na ishod. Ako conor pobijedi to je definitivno kraj karijere za Floyda, a ako floyd pobijedi neće dat Conoru drugu šansu nikad :)
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
I ovu sansu mu je dao radi 300 milijuna :) Svaki covjek na ovom svjetu ima svoju cjenu pa tako i njih dvojica uostalom sve to rade radi para radi niceg drugog :) Ako Floyd pobjedi Conor ce imati niz opravdanja tipa da sudci nisu bili posteni bla bla bla dat ce mu Floyd drugu sansu bez beda jer mu je to ponovno kako on kaze " easy money " a ako pobjedi Conor izazvat ce Floyda ajmo sada faco po mojim pravilima u MMA da te vidim tamo :) Kao i sa Diazom , Diaz ga je razbio i ugusio samo tako , a dobio bi i drugu borbu daje rusio na pod ali je cjelu borbu radio u stand upu jer su vjerovatno tako promotori i Dana White rekli , pa se tako moralo raditi :) Sve je to lova i to samo kakva i niko se ne buni sta god mu se kaze :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Danas 200 kuna na Conora u Prvoj sportskoj kladionici je koeficjent 4,20 ko ga hebe , il ce pobjedit il ce fasovat :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
EEE o tome sam razmisljao jucer znas koji je koeficijent na to :) 50 frend moj znaci stavis 100 kuna dobijes 5000 hahaah :) Ali cisto sumnjam nema sanse da oni boksaju 12 rundi neko ce tu pasti garant :) Obojica se zeli dokazati i obraniti svoj sport iz kojeg dolaze to ce nocas biti krvavo :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Triptank

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Probudim se jutros rano,zarolam pljugicu,upalim tv,prelistam...vidim da se neka dvojica mlate.
U cosku ekrana vidim da je glavni mec od ove dvojice.
Nisu jos poceli. Zanima me tko ce pobijediti al' neda mi se gledat tucu nedjeljom u 5 ujutro :)
I eto ti ga na sad,listam Vutru i saznam pobjednika :D:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Herb Gardener

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
A ja stavio na snimanje i snimilo mi 3 sata I 10 minuta predmeca,a kad je ulazio glavni mec...zaustavilo snimanje..mamu im,grrrrrrr...
Ugl....to ti je isto kao da covijeka koji trenira vaterpolo stavis da igra rukomet.Sve je skoro pa isto osim sto nema vode...Hebiga..dobar je Mc Gregor ali nedovoljno da zamjeni MMA u boks.Ali sve u svemu milijarda dolara je u depovima menadera,promotora,sponzora,obitelji,prijatelja...boksaca;)
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Svaka cast Conoru odlican fight covjek nije nikada imao profi mec u boksu i bio je odlican , ali ipak tatko je tatko , vidno je sporiji nego prije vidi se da su godine dale svoje po tome kako je eskivirao udarce cak je i Conor dosta pogadao , svaka cast obojici :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Triptank and hazeri

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Cijelu noc bio na nogama....

Svaka cast obojici. Conor je odradio meć kao ravnopravan. Mislim da bi bolje prosao protiv nekog boksaca koji vise ulazi u razmjenu udaraca jer Mayweather je što se tiće obrane najbolji i to ne odgovara Conoru. Vidi se da Conor nije boksac ali Mayweather je jako lukavo odigrao. Prve tri runde nije niti udarac napravio nego se samo branio pravilima boksa. Spustao glavu dosta, a kad bi Conor bio pasivan onda gardom ulazio u njega i provocirao udarce u blok.

Floydu svaka cast. Tip u svim mečevima šta sam gledao nikad nije izgubio glavu i krenuo u šaketanje. Ziceraš je i uvijek na oprezu. Dosta vrhunskih boksaća je izgubilo ovako kao Connor protiv Floyda.

Vidjelo se da Connor nije boksać ali daleko od toga da ga je isprebijalo kao malo dijete, barem dok nije potrosio svu energiju. Jbg 10. runda nije mogao da ruke drži ali tako je bilo i kad pogledaš meć od Haye-Belew isto. Haye je nositelj pojasa ali nakon 5. runde nije mogao ruke držat gori, a i Kličko - Joshua su isto imali trenutke teskog zamora...

Dobio ga je na iskustvo ali otpisati Connora mislim da ne treba.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

pasword

Aktivan Član
13.05.2012
201
379
63
42
koliko god mi je tesko zato sto gotivom McGregora, ali moram da kazem, razbio ga je May kao panta pitu :)
nazalost video se dobro da nije bokser, srcem je radio mec ali udarci nisu bili dovoljno prodorni,kretanje dosta lose, jednostavno se vidi da nije iz box sveta. da se radi po ufc pravilima mislim da mayweather ne bi ni 1 rundu izdrzao.
Ali sve cestitke Mcgregoru, izdrzati 9 rundi protiv ne boxera nego boxera tog ranga je bukvalno ravan pobedi!