Crit. 800w POWER

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zibisher

Aktivan Član
23.04.2008
94
58
18
82
Pozdrav svim ljubiteljima i korisnicima. Eto mene opet nakon izvesnog vremena.

Box dim:
Flower-1m x 1,5m x 2m
Vege- 0.6m x 0.6m x 0.9m
Cloning 0.4m x 0.4m x 0.5m
Na cvetanju su trenutno 3 crit.kush barney 1 super crit. auto (msm da je greenhouse seeds) i jedan klon od klona passion No.1


desno dole super crit auto iznad crit. kush gore desno passion No.1 i levo crit kush.

U vegetaciji su klonovi, nisu neshto posebno ali ovo je prva tura, prvi pokushaj. Dole levo je super crit auto, primio se sve je ok ali nznm kako to funkcionishe kod auto flower i dali je to moguce ali eto nishta ne shkodi da se proba, ostali su Crit. kush.



Videcu josh kako ce da napreduju ali msm da su ok, sem ona dva mala.

Uskoro ide i Passion No.1 Out samo da krene kako treba... Pozz see ya!
 

zibisher

Aktivan Član
23.04.2008
94
58
18
82
A da zaboravih josh neshto.
Zemlja je neka uvozna nemachka prezadovoljan sam, ventilacija 1 12 mm 220v izduvava i hladi 2 cooltube-a otvor za ubacivanje vazduha bez venta i jedan veliki duva od ispod po njima.
Voda chesmusha + neki oreparati po izboru, ph 7 manji im ne odgovara, obaram vinskim sircetom
2x 400w HPS flower, 200w CFL vege, za sveze klonove koristim 60w CFL.
Djubriva u glavnom fito fert zeleni za vege, slavol za sve, Neki bloom nznm koji je ali je ok, imam PK13/14 od neke holandske firme house&garden, imam i neke enzime ali ih ne koristim jel nznm dva puta mi se napravio hermafrodit od njega. Takodje imam drip clean za razlaganje soli sa korena i magic green NPK preko lista za vege.
Ako se nechega nisam setio ne uzimajte za zlo pozzzz.
@Tarzan
Da da i ja sam bio skeptichan shto se tiche toga, ali fino se ukorenio i videcemo shta ce dalje....